Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako….

kako….

..pozabiti del življenja ..
kako preprosto izbrisati spomine,ki režejo v dušo,ki bolijo….

pa ne ker bi bilo tako zelo narobe,marveč ker je bilo kljub vsemu lepo…

pa žal od vsega ostajajo le spomini,ki iz dneva v dan bolj bolijo,…ker na žalost ne more biti več kot je bilo….

nekje tam nekje daleč,
se novi dan budi.
nekje tam nekje daleč,
srce se srca raduje.
nekje tam nekje daleč,
otroški se sliši smeh.
nekje tam nekje daleč,
sta veselje in sreča doma.

tu poleg in čisto v duši,
pa upanje umira.
tu poleg in globoko v prsih,
pa srce tiho joče.
tu poleg in daleč naokoli,
poslušam le tišino.
tu poleg in čisto blizu,
so solze in žalost doma.

Mr.T. 2/8/06

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

lahko se trudiš………..trudiš………….ampak ne boš pozabil; spominov se ne da izbrisati.(vsaj namenoma ne)

Nekdo je rekel, pomaga čas, (pa alkohol tudi )
:))))))

Vem da je hec, ma vsaj taprvega se drži-

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

….nič več se ne čudim če neki preprosto obupajo in svoje težave in bolečine ..

preprosto utopijo v čudnih substancah raznih destilatuv…

…je rešitev za trenutne krize…in počasno ubijanje samega sebe,in še na koncu mu nihče ne očita ”samomorilec je ”..pa če ravno…

…vsakdo poreče ”alkohol ga je ubil”!!!!!!

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

….alkohol…????????

…kot bi kipeči lonec pokril z pokrovom… pravkmalu ga bo odneslo…in katastrofa je potem še večja..

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Da se ne čudiš?
No, jaz pa se čudim, takšnim samomorilcem!

p.s. Preberi prvi Saš-ov mail!

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

…sem ga že…

in ne vem kaj bi dal da bi bil lahko takšen osel vsaj na trenutke…

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Obup takih ljudi, ki najdejo tolažbo v raznih takšnih substancah jaz imenujem SLABIČI! najlažje je problem in spomine in marsikaj………….potopit nekam. Ampak vedno priplavajo na plano.

…in vedno v dvojni meri..

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Sej veš da se zezam, sam itak nimam kej povedat pametnega…lahko samo ramo ponudim kot vsi ostali na forumu.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

ej, danes je tolk smotano popoldne….

eni dve uri nazaj sem se peljala z avtom … čist na izi v tretji… n ič se mi ni dalo … in sem pomislila, kakšen beden lajf in kolk bi blo fino, če bi kr en meteor na moj avto padu ….
Saj, da bi dol z mosta zapeljala… itak nimam jajc… ampak, tko nenadoma…

saj za otroke bi bilo itak poskrbljeno… men se pa ne bi bilo treba več ubijat za brezveze…..

mah, malo je čudno bilo tole popoldne…

…tista zgodba o oslu pa je prav poučna….

le da jo je tako težko vzeti za svojo.. ker preprosto ne znamo živeti po tistih točkah…

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Še kako se tega zavedam, zato me pa prav udarijo v srce take zgodbe.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

O cefizeljček tole pa ne smeš tako razmislit.

Lej kolk je lepega okoli, predvsem moraš imet sebe rad in uživat stvari okoli.
Res je da se prav nobena ljubezen ki jo nosim v srcu ne more primerjat z ljubeznijo do otrok, ampak..srečo je treba izzivat če noče sama prit.

Pravijo sicer da je kot metulj.
Če ga lovis se ti izmika, če ga ne, se vsede na roko.

Ampak po moje…vsaj tja kjer so metulji pa le moraš.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

…hm hm ..

meni je več takšnih popoldnevov…če se že nekako sam spravim v red,pa vsake toliko za to poskrbijo drugi…

…življenje resnično v mnogih pogledih ni pravično..a nekako je naša dolžnost, preživeti…

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Čaki, da si tak osel se moraš potrudit…

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Torni, če kej pomaga…čisto vsaka stvar ima svoj namen in pomen.
Čisto vse se zgodi z nekim namenom in življenje ima vedno prav.

Imam prijatelja, ki ima full uspešno firmo, ukvarja se z floristiko, pa urejanjem vrtov in zelenic, pa zdravi kostanje v mestnih nasadih s posebnim postopkom itd itd…

Veš, če ga ne bi pred leti zabrisali iz službe na GG kjer je garal kot norc in hodil domov zlomnjen, bi še danes prenašal sprej in merilo in motorko na rami in odkazoval in podiral smreke v gozdu za mizeren denar.

Vedno se kasneje odloči v nek svoj prav in prav vse se poravna boš videl.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

ej, jaz ljubim naravo… se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zavedam koliko lepote je okoli mene…. ampak, tkole se počutim ene 3x na leto :(((

čist bedno, samo do sedaj… no, tole je bilo prvič, da sem direkt napisala (ali pa povedala nekomu)… še isti dan…. POnavadi sama prebrodim vse skupaj in ko sem spet jaz…. sem enkrat nekomu povedala, kako mi je bilo… Pa je bila tista rama tko fajn za pojamrat :)))

Ampak, moram bit močna in srečna in zdrava in ohranjat vesel videz …

Hvala za tole!
Predvsem za drugi stavek!

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Saj bo boljše enkrat,prjatu!!!!

eh, saj jaz sem veliko večino leta srečna, da živim :))))))))))

sam par dni na leto me mal muči, ko pomislim na najhujše… in da je vse brezveze…. delat in služit in šparat in spet delat in za kaj?

nič, bo treba kakšno srečko kupit… upam, da jo bom znala izpolnit 🙂

jaz se trudim živeti po tistih točkah :)))))))

mal me še bašeta dvojka in petka…. ampak, tudi to bo šlo enkrat skozi….

vse se da naučit… samo vsak dan je treba vadit.

…verjamem da bo… in ne rečem da je nasplošno slabo…

le vsake toliko se odvrti film za nazaj,ter spomini ne dajo da bi odmahnil z roko,in si rekel aaahhh…je pač bilo…

ne ker je še … in še bo…. pač upanje na lepo ostaja..

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Ma nič ne ohranjaj vesel videz….be yourself in to je to…

Veselje pride samo po sebi :))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Saj ni lepo bit pameten….mene bi v tvojem primeru najbrž še zjezilo…..ampak…..eni bolj pametni od mene so rekli, da je treba gledat naprej.
In ko vidiš tisti cilj,ki bi ga rad imel…..tudi preteklost hitro utone v pozabo.

New Report

Close