Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kako…..

kako…..

živjo. Mene pa ful matra to, da bi rada bla na njem pa ne morem, ne znam, nerodno mi je, pa boli me. Kako? Kje kaj več prebrati. Hvala
Lepo posim, če mi lahko kdo kaj napiše o tem. stara sem sicer 29, pogosto imam spolne odnose. Ampak tega ne morem , ker je moj partner zelo poučen glede teg stvari je stavr tolko bolj boleča. Ne vem kako, kaj je potrebno, pa si tega ful želim.
hvala

lp, krena

Hmmm, kar nekaj stvari se mi zdi v tvojem postu zdi nasprotujočih. Partner je zelo poučen glede seksa, ti pa imaš ob seksu bolečine ter ne opazi tvojih želja, hotenj, sramu?

Prvo kar je, se morata odkrito pogovoriti. Povej, namigni mu za svoje želje, če je tako poučen, kot praviš, bo on edina knjiga, ki jo moraš prebrati.

________________________________________________ Prave kritike so zasnovane na trdnem prepričanju ali znanju.

BRAVO!

Krena, kako dolgo sta pa že skupaj ?

Daj preberi si še enkrat svojo temo in nam napiši tako, da te bomo razumeli!

Krena, a si ti hotla mal eno kost za glodat? Mal se hecaš, ne?

bravo

Cudno ne? Glede na to kako pises si lahko kar mislim kako šele zgleda sex s tabo…
Bljak…

hmm…demonstracijo rabi, tule, z besedami…jaz bi ji že razložila kako in kaj je zgoraj, bi pa potrebovala kandidata za spodaj (ker je njen tako poučen!!!)…

Evo mene 😉

Ljubic@, tudi jaz se prijavljam! Katera štartna številka je moja?

no, pa dajva sladek…dvignem se nate…tvoje roke me božajo po stegnih, dražijo in vzpodbujajo…zdaj sem jaz na vrsti, tempo je moj…primem te za tvojga korenjaka in se počasi vsedem nanj…mmm, paše…opazujem svoje noge, skrčene ob tvojih bokih in se začnem počasi dvigovat in spuščat…
ti paše, sladek, povej?!

Le kdaj jaz pridem na vrsto, ljuba?

le kdo ima daljšo vrsto??!!!

Saj vidiš, prvo sekundo sva se prijavila dva! Kaj je zdaj lepoimena moja, me boš zajahala ali ne?

očitno mu paše, je ostal brez besed…nadaljujeva?…mmm, mal se ustvavim in začnem z boki krožit…tvoje roke čutim na svojih bokih, odločno me držiš…čutim tvoje premike, pod mano, vroče nama postaja, čutim najine utripe…vse hitreje krožim na tebi, se dvigam in spuščam…paše…
ne gre več, sladek, nič več ne sedim na tebi, spustim se tesno nadte, moje prsi te dražijo…tesno stinjena nate se premikam gor in dol…najini boki se vse hitreje premikajo, tvoje roke čutim na svoji riti, divje me spodbujaš…z rokami se močno primem za rob postelje in se prepustim valovanju…
cmoka sladek…

za konec…ko ga zajašeš pazi, da to narediš z občutkom, se je namreč že zgodilo, da se je moškemu penis zlomil…na njem lahko sediš, vzravnana, se božaš po prsih, šegiju in se s pokrčenimi koleni dviguješ, spuščaš, krožiš na njem…če ti je to preboleče se vleži na njega, po vsej dolžini in bodi oprta na svoje roke (vaje za sklece ti bodo koristile) ter se premikaj po njem gor in dol, tesno stisnjena z boki ob njega…vmes se lahko dvigneš od njega, vaju opazuješ, naj še on mal dela “navzgor”, kombiniraj…zgoraj je lušno ravno zato, ker si lahko ženska vzame moškega s tempom, ki odgovarja njej in ga prilagaja kot sama hoče…
lp

… bogato! Nimam pripomb. Lahko samo dodam, da preden se sploh nasadiš na korenjaka, ko si moškega že zajahala, s svojo vlažno pohotnico počasi nekaj časa drsiš naprej-nazaj po korenjaku (tako si boš dodatno dražila ščegička, njemu pa bo otrdel kot kamen).

uživi!

…hmm, tudi ti znaš dobro, vidim…ja, tole je prava stvar za popoln užitek…je pa res, da je ta položaj, predvsem če ženska na pol leži na moškem, idealen za draženje ščegija…orgazem je zagotovljen…

veš kje se ga da še krasno otrdit?…bočno, moški zadaj, ženska noga na njegovem boku in drsenje med ritnicami…hihihi, hitro trd kot kamen in hitro smukne na pravo mesto…če pa je še njegova roka na ščegiju pa je noro…

lp

Tko zmedeno si tole pisala, sploh ne vidim v čem je blem, če je on res tak ekspert v seksu, povej kaj si zelis, kaj te moti, kje boli in lepo počasi zacnita do bolecin…če ima dolzga, zna res bolet, saj ko se vsedes na njega ga ornk cutis, pa kljub temu lahko ti narekujes ritem, lepo pocasi, pa bo, saj si ti na njmeu, prevzemi vajeti, počasi in z obcutkom drsis po njemu gor in dol…

malo preplitka si za zgoraj,razumeš?

ha ha ha

khmmmm, če po vseh teh prebranih sexualnih nasvetih ne uspeš se posaditi na njega, …. ti povem, da tole k človek bere, bi še Titanikov dimnik nasadila

ha ha ha he he ha ha ta je pa dobra:)))
kaj pa mojega trdega debelega potrebnega ?:)))
a tebi so pol všeč tipi k stokajo pa jokajo al kaj ker maš takega?

Če je tvoj tak k dimnik…pol, ne…. ;p

Moj je zelo dober in sila zapleten tip – kar pomeni – sva skp in nisva – sva sorodni duši, ampak v nekakšen sorodnem razmerju (sej veš, sorodniki, pa njihove zapletene vezi)………………..

………….SKRATKA – K A J B I Z D E J Š E J S T S T O K A L A :))

P.S. stoka se pri sexu (ali kriči hihihih)

New Report

Close