Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako bi naredili stike ali pa drugače

Kako bi naredili stike ali pa drugače

a fantje res tako težko najdete žensko, pravzaprav ne razumem zakaj bi jo radi imeli?

Mogoče samo za potešitev svojih potreb?

zakaj me to zanima, bral semt emo, kdaj smo izgubili nedolžnost, no in se je prav lepo začelo, nobene provokacije, vsak je povedal kdaj in kako je bilo. Odlično, proti koncu pa se najdejo fantje, ki začnejo spraševati, a ni bilo dobro, kako to in nato, pusti mi mail, bi šla mogoče midva na kavico, a si mogoče vezana….in tako naprej.

Fantje zakaj? A bi se radi samo dokazali, ali ste resnično brez punce in bi si jo tudi na tak način radi dobili.???

Mogoče je to res problem, in mogoče edne način kako dobiti partnerja.

Torej, kako bi uvedli stike, da bi mogoče postali neka posredovalnica med osebami na našem forumu, ki bi radi koga spoznali tudi za kaj več.

Zamo za sex, odpade.

Torej, ali bi meni poslali vaš opis, s sliko in seveda kakšnem mailom in teleofonsko,d a lahko resnicno preverim, ali to drži kar ste napisali, vsaj do neke mere. Kajti marsikdo lahko napiše, sem samski, v resnici poročen, študiram, v resnici zaposlen in tako naprej. Žal težko verjamemo, zato mora biti vmes nekdo posrednik.

Najprej vsi pošljete podatke meni , nato pa napišete zahtevo, kakšnega iščete in jaz vam bom glede na kriterije poslal samo elektronsko pošto, tistega, ki vam najbolj ustreza.

KAj pravite, da ne bo tako zavitih ponudb med sporočili??

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primoz….ti si RES en srcek.
Kako se trudis za nas, kar toplo mi rata pri srcku ;-))

Jaz sem takoj zdraven, pozdravljam tvojo idejo in se
ze pricakujoce ugibam, kaksnega mi bos ‘izbral’… ;-)))

Ni slaba ideja, Primož! Nekako imam občutek, da imaš še veliko prostega časa 🙂

PS
Ali nam boš ljubice tudi rihtal? 😉

Ti imaš pa res čas, tvoja dobrota je brez mejna, upam da ti rata, da ne bos na koncu delal le medvedjih uslug..saj ves dobrota je sirota in bos ti kriv za vse, če zmenek ne bo tak kot je bil pricakovat.
Najboljše da naredis zmenkarije…;), vcasih so bile popularne, ze dolg jih ni bilo…ali pa sanjska zenska, konkurenco sanjskemu moskemu…na osnovi virtuale..kasneje v zivo…seveda, saj ves da tisti clovek, ki se zaveda, da se bo slej ko prej moral pokazati tudi v zivo, tukaj ne blefira, blefirajo vsi tisti, ki se v zivo nikoli ne upajo pokazat. Zato ni bojazni, da bi vsi kanditati lagali na veliko…velik srece in uspeha vsem v tej igri!

Ja, to drugo – ljubimce. A mormo mi, ki priznamo, da smo poročen, tud slikce poslat? Pa boš pol naredu selekcijo. Veš, jaz bi enga – kwa pa vem kakšnga, tacga, pisanga men na kožo. Me prav zanima, kakšenga bi mi določu, pa izbral. Pustmo se presenetit!

Živjo Primož,

hvala na dobri volji, ampak…..ali ne ti nam prepustil, da si sami izberemo koga bi. Tvoj predlog mi deluje malo v stilu Fortune (ali podobne agencije) izpred desetih let, ko so oni pošiljali in izbirali zadetke. Svet gre naprej…

b.

Pa jaz vas ne razumem. On vam lepo predlaga za samske ženske in moške lahko nekako uredi,da bi se spoznali, vi pa takoj,pa še ljubimce ali ljubice. Pa dragi Slovenci ali nimate drugega dela kot pa zajebavati folk in se z vsakega norca delati. Kaj pa vi tukaj gor dobro jutro, dober sex vam želim pa koga to briga. Če se hočete tako osladno zgovarjati si lahko izmenjate emaile in se tam dopisujete ne pa da tu gor igrate kot otroci,ki ne vejo kam s prostim časom.

Ja, imaš prav Živa1, kar se tiče osladnosti in pozdravljanja. Le koga do vraga zanima, kaj je sanjala Sadna dans ponoči pa, da njenga tastarga ni bilo blizu, da bi lužco pobrisal. Te starke so res čist patetične že. Eh, totalno brezveze. In res škoda, da je Primož predlagal nekaj takega, itak ni resnih kandidatov tule gor.

zakaj pa ne samo za sex?
samo vprasam , zanima me kaj imas proti temu.
ves nekateri imamo določene potrebe in nočemo biti vezani ali stalno pod pritiski. saj gledaš kaj seks v mestu ali ne?
no pa še naslov foruma je tak ti pa pol napišeš da ne boš rihtal samo za seks.
ja haloooo, če sta oba za tovrsto stvfar zakaj pa ne?
naredil bi dobro delo!
argumentiraj mi zakaj ne samo za seks-itak pa nobena stvar ni samo za seks sej se nekaj drugega pa tudi razvije zdraven?
a si puritanec :)?

Ker nas je veliko samskih tukaj gor, bi to idejo podprla! Ja ,pa kaj je to takega, če bi vsem forumom, ki so že na raspolago, dodali še enega!Nismo vsi vezani in tisti, ki nismo , novo idejo pozdravljamo! Starši imajo več forumov, ženske imamo svoj forum, moški svojega, sex svojega,zaljubljeni in manj zaljubljeni svojega,tisti , ki imajo probleme v partnerstvu svojega….Da pa bil forum namensko samo za samske ljudi, take , ki iščemo partnerja,tega pa še ni!!!In prav bi bilo , da bi bil! A smo samski kukr eni izobčncni al kaj? A o tem se pa ne sme govorit pa pisat?Pa mislim, da je takih ljudi, ki si želijo spoznati nasprotni spol ogromno!
Danes je kljub poplavi takšnih in podobnih portalov in agencij težko najti primernega partnerja. Ljudje , ki nimate teh izkušenj s samskostjo, povem vam , da je zlasti v srednjih letih, če ostaneš sam, težko začeti znova, kar vključuje tudi spoznavanje nasprotnega spola!
Primož, tvoja ideja je več kot dobrodošla, mislim, da se bi tak forum prijel.Kako pa ga organizirati, bi lahko postavil novo vprašanje za javnost in bi zbiral podatke! Verjetno bi se vsulo veliko idej in marsikatera bi ti prišla prav. Tak forum bi bil čisto dobronameren in verjemi mi, da bo marsikdo rešil svojo stisko (osamljenost) in s tem povezano depresijo!

ti pa kar naprej že veš da tukaj ni resnih.
kaj pa tukaj ni resnega če si negdo želi neobveznega seksa da mu takoj drugi dan ne bo težila za poroko??!

metek če ti hočeš samo sex imaš dovolj oglasov na drugih forumih kupid ona-on,če imaš pa denar pa lahko kupiš oglasinik in si tam pokličeš deklico ki opravlja te storitve. Pa boš dobil sex brez obveznosti.

če se že primož javi da bo zbiral to zakaj pa ne……

vsak napiše kar ga zanima pa je……. če se najdeta dva taka k jima je samo za sex…. tud prou…….
Valda ni to nč narobe….., pomoje je samo primoža strah da ga neb zvodništva obtožil…….

ne iščem jaz nič seksa preko oglasnika pa ne bodi nesramna!
jaz sem postavil vprašanje primožu ker me zanima zakaj se je tako odločil.
seks po oglasniku je treba plačat če še ne veš pa če ti nisi takšna da rada sewksaš to ne pomeni da niso druge.ne vem kaj tukaj tok kompliciras to je tako kot če si ti želiš npr ljubezni pa ti jaz rečem poglej oglasnik pa si kupi psa. itak pa so oglasi samo za denar ali pa brezvezna zajebancija kar pa tukaj ne bi bilo kere bi jih primož moderiral.
me prov zanima kok let maš ko tako zadiraš.

Ideja, ni slaba, le ne vem zakaj naj bi rabili nekega posrednika. Mar ljudje niso dovolj zreli, da sami odločajo, ta ja in ta ne. Na tvoj mrebiten odgovor, nas si ogledam, koliko nesrečnih vez je, bi odgovorila, da ti ljudje te in take veze rabijo. Nekateri spregledajo, zraste jim zaupanje vase, si rečejo, ne tega pa ne bom več prenaša(a), ali podobno in bolj zadovoljno živijo sami ali pa si najdejo partnerja, ob katerem res lahko polno živijo. In ostali, ki ostajajo, ostajajo zato, ker kljub vsemu slabemu še vedno dobijo tisto, kar rabijo. Kaj je to, je stvar posameznika.

Ljudem ne boš naredil posebno velike usluge, če boš ti izbiral. Saj velikokrat še zase ne znamo izbrati, kaj šele za druge.

In še tvoja pripomba, da ne samo za sex. kaj je s tem narobe. Če obema paše, zakaj ne. Veš, človek obrača, življenje pa obrne. Naj ti povem, da sva midva najprej začela ravno s sexom. Oba sva vedela, da hočeva le to. In se čisto zavestno spustila v to. In potem so prišli pogovori, pa sms-i, pa krasen sex, pa izleti… In danes živiva skupaj, srečna, zadovoljna, v partnerstvu, ki naju izpolnjuje. In se smejeva na ta račun, kje sva pristala, saj sva hotela le sex. :-)))

Primož je napisal kakor se meni zdi,da bi sprejel samo take oglase,ki bi bili resni in ne taki,ki bi si želeli sex samo za eno ali dve noči. Zakaj ne take,ki samo za eno noč ali sex brez obveznosti zato,ker pač ljudje iščejo nekoga,ki bi bil z njim ne samo zaradi sexsa. Sex mislim,da lahko vsak dobi hitro samo,da nekateri hočejo kaj več kot pa nam ljubi sex.
Metek upam da nisi mi preveč zameril mi moj komentar tebi, ker vidim,da si vredu moški.

a veš da bi ti jaz rad pisal ?!
si za spoznavanje?l.p.

🙂

🙂 a to pomeni da nisi za pogovor pa spoznavanje?

Večina ljudi res išče več, kot je le sex za eno noč. In taki(e) se na tak oglas ne bodo javili(e). Mogoče pa se bo kdo. Pa saj to ni niti toliko pomembno, kot to, da se bodo v nasprotnem primeru primeru javili kot “resni” kandidati, Primož jih bo pa kao preveril. Mislim, le kako. Preveri lahko le to, ali je poročen, ali pa ne. Kaj pa vsi ostali samski, ki ravnotako želijo le sex?
Pa tudi, ko se ti nekdo javi, saj ni potrebno, da se takoj srečata. Naj da najprej kaj od sebe po netu. Naj kaj pametnega pove, kako razmišlja, kako živi, saj se da marsikaj razbrat iz mailov. Če ti pa teži in te v nekaj sili, ga pa skenslaš po hitrem postopku. In če ne,se odločiš sama, če ga hočeš srečat. Ne predstavljam si, da nekdo reče: jaz sem resen. Potem pa je že kar pravi. V smislu, kaj če ne bo nikogar več.

Uh, še neki! Takele eve1,2,3 itd., ki še nimajo 18 let pa je treba od tule nekako skenslat! Vrtec pa tole ni!!! Treba je nekam postavit opcijo 18+ !

Zato ker bo Primož odprl agencijo za posredovanje stikov! Pa še zastonj bo!!!

Ideja o forumu za stike se mi ne zdi slaba. Kot že nekaj ljudi pred menoj pa tudi jaz menim, da vsak zase najbolje ve, kdo mu je všeč in kdo ne. Mislim, da v praksi se človeka sploh ni težko znebiti, če se ga želiš, zato ne vidim potrebe po nekakšnem posredniku, ki bi bolje od mene vedel, kdo je zame in kdo ne in bi deloval kot nekakšen filter. Morda je to primerno za ljudi, ki partnerja iščejo samo na podlagi razumskih kriterijev in ga znajo tudi točno definirati po nekih standardnih merilih. Meni osebno je kemija zelo pomembna in pri človeku preprosto mora biti ’tisto nekaj’, česar ne znam natančno opredeliti. To se samo začuti, nikakor tega ne more oceniti nekdo drug namesto mene.
Če pa pogledam na zadevo z druge strani: ne, nikakor nisem pripravljena zaupati svojih podatkov in slikice neznancu za njegovo zbirko, in mu celo dovoliti, da preverja njihovo resničnost, pa čeprav je to prijazni in prizadevni urednik tega foruma.

Odprl si forum Sex v mestu. Ja kaj pa si pričakoval? Logično, da bodo gor predvsem taki, ki iščejo nekoga za seks.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ŽIVJO PRIMOŽ!

NISEM PREBRAL VSEH ODGOVOROV, A PRIDRUŽUJEM SE TISTIM, KI TVOJO IDEJO PODPIRAJO.

SAJ VEŠ, DA JE PARTNERSTVO (IN VSE, KAR SODI ZRAVEN) ENA OD PRIORITETNIH ČLOVEKOVIH POTREB. DA JE ČLOVEK, KI IMA PARTNERJA-KO MNOGO SREČNEJŠI, IN NASPLOH FUNKCIONIRA BOLJE. ..

GOTOVO PA VEŠ TUDI, DA SMO LJUDJE, KI SI PARTNERJA TEŽE (ALI PA SPLOH NE) NAJDEMO, ČEPRAV SI PRIZADEVAMO. ..

BOM MED PRVIMI, KI TI BO POSLAL PODATKE, ČE BO STVAR STEKLA.

HVALA TI, KER SE TRUDIŠ ZA NAS! LP

New Report

Close