Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako čuden dan….

Kako čuden dan….

Na hudirja..sem mela že napisanega a lot..pa mi je mali zbrisal..Kaj sme že pisala..aja res je čuden dan..Tako tezek,da komaj čakam da mine…Česarkoli se lotim,njente haska..Za otrokom pospravljam..pa mi hitro vse razmeče..Ma bitka v kateri zmaga vedno on…Kaj naj..zunaj dež..notri soparno…
Obstaja neka,kar bi me malo zbudilo..napolnilo…a žal ni možno….Želim si namreč v goz po gobe…uhhhh
Pijem že danes tretjo fejst močno kavo da me spravi k sebi…pa do zdej uspeha ni…
Sej vreme ni krivo….to je oguljena fraza..a moje počutje je res prazno…..ojej!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O muca, muca , muca, kako prečudovit podpis si si
spet nadela. Toliko pove, pa ničesar! Toliko občutenj,
pa spet …. komu in zakaj …. ničesar!

Muca, tudi jaz bi šla ven, pa ne morem. Likam. Vroče!
Ubitačno. Duhamorno. Nekonstruktivno. Zajebano!

To much! To much! Sita sem vsega, še najbolj pa likanja.
Ampak, samo da je ježek spet med nami. Zdaj bo tudi
zajčkovo razpoloženje boljše, ne le moje. Si dobila, si prebrala? NIč ne komentiraj, samo da ali ne! Ostalo pustiva, ni vredno besed!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Na, pismo, pa ste se spet porazgubili, jaz grem
pa spet k likanju, bela cesta! Nocoj bom tukaj do
desete ure, v teh metrih in metrih, ki se kar nekako
nategujejo, metri mislim, v neskončnost ……

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, tud Napoleon je bil majhen in je v glavnem je zmagoval.. Mogoce je tvoj ta mal po njem vrzen! Geni so hudic! Tolaz se, da imas doma malega genija, pa bo slo! Dan je res noro tezak… Saj lahko vidis, kako bluzim!

Muca, zdrz nocoj, po gobe gres lahko se jutri.. A sploh te cudne rastline v naravi se rastejo? Tam je ja mesto za stare stedilnike in avtomobilske skoljke… V glavnem gobe danes umetno gojijo, navadno v kaksnih opuscenih predorih, al pa rudniskih sahtih.. Sam jurcki se pa se ne dajo!!! A ni jurcek ena posebej lepa stvar?

Ja, na pocutje se da vplivat tud s cim mocnejsim od kave, sam te ne bom nic zavajal!

Bemti, za resno proucitev tvojega najnovejsega podpisa bom rabil kasen teden! Tko, da ves! Drzim pesti zate… Pa pazi na ta malega!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pri nas ze pada dez in precej grmi.. Marici, pazi da ti peglajzen ne pregori! Vecer je tu, jezek se je posvetil knjigi o bioenergiji.. Zraven ima pir (zaradi viroze je pijaca sobne temperature) in zelo pocasi bere in srka… Marici, ti si vsaj v hisi, sam gospod Bog ve kod zdaj zajcek z svojim Kenom blodi?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Oj Maričii..zajček je nekam poniknil..čist zares se je zgubu nekje…ne bom mirna dokler sene javi s kakšno pikico vsaj..da vemo da je oki doki…
Pomoje plava na rožnatem oblačku…..heheh ma nagajam..
Hja..zdejle sem spokala malega spat,si navila muziko Laurico mojo…in vzela štil v roke..in sem šla nad pajke..hehehe
danes sem že razbila vazo..šmrc šmrc…se je razletela v tisoč črepinj…
No tako..pa sem si dala malo duška vseeno s cunjo,čistilom..zdej pa tako lepo diši dišiii k tipkam v tem prostoru…

Hja..Marija a te kej potolažim..tud mene čakajo kupi cunj…a mam čudežno peglalo..sam vklopit ga morem..heheh Jep počutje zadrgnjeno malo pojenjuje..mir v hiši mi vliva novih energij,ki jih bom usmerila v peglarijo..aha!1

Ježek…gobice rastjo,rastejo..ma mi ni tolko za njih..tisti sprehod,tisti zrak ki ti napolni pljuča,ki ti zavrti možgančke..tisto,tisto paše…aha..Pa kakšen ptiček ,ki zažgoli.,pa deteljček ali žolna ki porka na drevo..tok tok..je kdo doma……pa kakšen zajček ki skoči iz grma..pa srnice mile..pa..pa..tisti mali jurček,ki se ti ponudi ravno pod nogami…ali celo lisička..hja…too pogrešam to…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha..viš tud ježeka tarejo skrbi..le kje je zajček?!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Po pravici povedano, odkrito priznam, nimam rad da zajcek po takem vremenu okrog hodi!!! Ken gor ali dol, zajcek je en sam! Zdravje je najvec kar imamo!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Marijaaaaaaa..dobilaaaa prebralaaaaaa..ma sem brez besed..tako lepo..da neznam povedat!!! Zaklad…OOOO pa je vredno še kej več kot besed…te prosim na kolenih….naj sledi nadaljevanje…
res lepo..Uživala sem….sem spravila..bom šla danes spet brat..resnično TOLIKO LEPO napisano…da me napolnjuje z energijo…res..draga MArija PLUS 5!!! Pa še je premalo……uhhh na LUpčka******..enkratna si!!!!Občudujem te zares!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, si tako lepo opisala, da je se mene prijelo it v gozd.. Ga imam zelo blizu.. Samo…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

jep res…če po tem sklepam,da je pri nas bila nevihta oz.dežek pred eno urco..hmmm mislim da je lj..že mimo…..Zajčka sigurno ni doma…mogoče je v sanjah..al pa res nekje na potepu..Ampak čutim da s kenom definitivno NI!!!

Ja ježek bo treba tega našega zajčka mal po ritki našeškat..pa se bo ja hudiča mirkal za nas..a ne?!!!Bemti miša!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Samo??…dežek..uhhh če treska pol raj ne..če pa tako lepo pada..ojej..je še lepše…Ampak ježek ker te virozica šlat…ti kar lepo na naslonjač..pa lepo počivej…pa na kej lepega misli…A prau???Boh ne dej..da te viroza premaga..ker ker..bom jest pol žalostna..veš!!!

P.s. EVO iz prve roke..zajček hiti domov…še pet minut..a si vidu..pride zagotovo…No počakajva ga..ker baje laufa..laufa božec…POtem ga skupej okregava,če cofota po lužah a prau??!!
Joj ježek zdejsem se spomnila..kaj pa če ta zajček zanalašč cofota po lužcah,da bi skupaj z ježkom potem preganjal virozico..aaati tale naš zajček veš je nasmukan ko…ko…heheh dejva ga počakat!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A mislis, da bi se je po ritki kaj prijelo? Mater, se mi zdi, da je nas zajcek zelo svojeglavo bitje! Ne uboga veliko, dela samo po svoji bucki!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pomoje…prava beseda iz pravih ust pomaga..veš..sem prepričana v to…poskusit ni greh!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne ti muca “bemti miša”, nikar, ga našega mišona
bemti svet in služba. Kako ga pogrešam!

Ježek, hvala za skrb, moj peglajzn je tak, na paro,
da nau pregoru, hudič ga vzemi (ne, nak, vzamem
nazaj, ker nimam rezervnega!!!), k nevihti se pa tudi
pri nas nekaj pripravlja, res ! Jezni so, tam gori, naši
varuhi, jezni na nas in naše grdo govorjenje, kajne!
Pa se jim je stemnilo čelo in solza je kanila iz njihovih
oči od jeze in žalosti in mi imamo temno in oblačno in
še nevihto! Tkole je tole, res!

Za zajčka tudi meni skrbi. Hodi zasanjan po tem svetu,
dež ga namoči, mokra T-shirt se mu oprime telesa,
lasje mokri, srce mokro, pa je prehlad tule! Res je,
Ken gori ali doli, prehlada nima pravice nakopati
gospodarici!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ufff, uff.. Kaj ne poves? A sta vidve morda ON-LINE? Zal, ne morem cakat! Ne bo slo, ker mi sine ze dolgo diha za ovratnik… Hoce na Chat! Moral se bom poslovit, se naprej lepo vecer , tebi, Marici in seveda zajcku, ce prisopiha gor! Upam, da ga ni napihalo in premocilo!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He, he, pa sem vas :)))))
zajček je šel danes z avtom, tko ježek, da veš…pa ti muca…sem ubogala in nisem šla po dežju. Je pa hec, da pijem tudi jaz zdajle pivo :))))
Kužija še nisem peljala, ga peljem kot ponavadi, jaz se reda držim, nikoli prej ne pozneje:))
Kaj pa počnete ob dežju ?
Ježek v gozd greva lahko skupaj, čeprav malce prši….

Ma je res lepo. Jaz na tisto gnilo komisijo podkupljeno, ne dam nič. Mariči pogumno, tvoji kritiki smo mi, tisti pravi !

Zajcek je vreden vse pohvale glede konstruktivne drze v vseh pogledih.. V gozd, zdaj, hmmmmmmmmmmmmmmmmm…….. Raje kam na toplo!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Veš kolk imam jaz za likat ! Človek, bi se zjokal, no jaz sem zajček pa se ne bom :))
Danes ne bom likala, hehe..nenene…mi na pamet ne pade, jutri bom !
Če bom imela čas, ta je dobra !

Amapk je hoditi po dežju tako lepo. Pa še tako hmm, je.

Ježek, čas je, da me pelješ na pico !

Ojej ježek ..jaja razumem hudo je,če čakaš na chat..hehehe sej zajček razume..pa tudi jaz..veš se tud pr nam delajo že vrste pred pc–in ponavadi seveda mami odpade,,sej ma tolko drugega dela..heheh

jaja midve sva na isti valovni dolžini…..te iskre valovanja so tako močne..da da…ma da se po njih ravnava in dogovarjava ;druga drugi..hehehe A ne zajček?!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj, Ken je sibirske pasme, gospodarica pa je nezno mocvirnisko dekle, a ne?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

heheheheeh…….kullll

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close