Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako do neuresničenih sanj

Kako do neuresničenih sanj

Fuj, packa!:-)))

Aja? Jaz sem mislil da le za čvekat, ne za *kurce lizat:-))

Kir zakaj si sebičen?Sebi bi privoščil dve njej pa ne? No ja tako je ponavadi v vaših glavah-zgornjih in spodnjih

:)))

Poljub je kralj dotikov

A tako torej – ti bi še nabijal, lizal, šlatal še eno zraven pa bi tvoja žena morala to gedat…… pa bi jo moralo bit vseeno… Tvoje žene pa ne bi smel nobeden drug… Oprosti KIR ampak ta je pa popolnoma mimo!!! Spoštovanja res nobenega… Saj vsak ima svoje.. samo tako enostransko gledat je pa podlo…
In tudi ni fer od tebe, da jo siliš in prepričuješ v nekaj kar noče.. Ko je meni to omenil en BIVŠI pa še takpo zapakiral kot je… je bil takoj pozabljen..

********************************************* We all know that cats rule the world!

Za sex tak ali drugačen morata biti definitivno oba ,ne pa da partnerja siliš in nagovarjaš v nekaj kar mu ni všeč.

Ja saj to pravim, ker siljenje v nekaj pri sexu lahko pri partnerju hitro vzbudi občutek nezadovoljstva in hitro te lahko mine, da bi še sploh sexal…. Pač ni fer…. Jaz vse kar počnem me moj 3x prej vpraša, česem ziher ali kaj – … pa ni nič kaj takega… … Te fantazije so pa tako bolj ali manj bedne… Če se zgodi se zgodi…pač po naključju – če pa jih načrtuješ in pričakuješ pa se tako izjalovijo…

********************************************* We all know that cats rule the world!

Imata pri sexu zraven kaj pripomočkov ali ne?

…po naključju, ker načtovano je brez veze in bedno…. a nisi ravno ti tista, ki planira vsak vikend do potankosti v naprej, kar se tega tiče, in nas pridno obvešča o tem?

joj maja, ne moreš tako sebi v protislovje prihajat no. potem se pa čudiš, če te folk skoz neki kritizira.
mal premisli preden kaj gor obesiš.

pa to zdaj ni slabo mišljeno, da ne boš spet skočila : )

Ja jih imava ja ker nekaj… vsake toliko greva po “nakup” v sex shop…

Joooj Alnka mater si tečana daj mi že mir 1x, skoz nekaj blebetaš in bčebetaš…mPotem pa mi pišeš naj ne skočim… Daj mi že mir 1x za vraga.. Sem gor hodim, da se malo nasmejem, da si vzamem pavzo, ker sem skoz v službi ti pa mi gnjaviš bolj kot vsi nadrejeni…
Ne palniram – se kaj spmnim in to nardim… Vsi tukaj gor napišejo kaj so kaj delali in se po vrhu še hvalijo z varanjem..
Tečna baba smotana si – oprosti ampak druga ti ne morem rečt…NEHAJ MI TEŽIT PA SE ZNAŠAJ NAD KOM DRUGIM ČE SI ŽE TAKO ZAFUSTRIRANA!!!!

********************************************* We all know that cats rule the world!

s tabo je pa res nekaj narobe ženska. sej bo boljš : )

čisto nič ni narobe vrjemi – sama sebe raje vprašaj zakaj nisi sposobna normalnih odgovorov – se pravi odgovorov brez pojebavanja in pikanja..

********************************************* We all know that cats rule the world!

dej no, te berem po drugih forumih tud, pa so ti isto že povedali.
mal podstrešje pospravi, pa bo.

Ehh daj malo se zadrži – glej kolko si stara pa se še vedno obnašaš kot najstnica. Pa zelo mi je žal, da nimaš kaj druga za počet v življenju kot moje poste brat… Boga reva…

********************************************* We all know that cats rule the world!

ene tolk kot ti, če si tako seznanjena z odgovori ki jih dajem

New Report

Close