Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako do neuresničenih sanj

Kako do neuresničenih sanj

glede trojčka, tako si še eno bejbo želim zraven. A moji ni do tega; čim ji predlagam mačkanje v troje, me zatolče da edino če bi bil še en nabildan in mišičast pa kosmat tip zraven:-((( Mater, meni pa to smrdi!!! Da bi mojo en nabijal, niti slučajno! Presnete packe, a nimate nič čuta za estetiko? Ženske ste itak eni taki cukrčki, ne pa deci smotani:-)))

Na pomoč, kako jo naj prepričam?

Najdita si kakšno fajn kosmato in nabildano žensko. Bosta oba približno v enaki meri zadovoljna.;)

hmmmm….kaj pa če se ti nabildaš in okosmatiš za začetek?

Ti kar zafrkavaj muci!
Meni pa ni do smeha, sploh ko mi omenjaš tako nežno – nabildano in kosmato! Tudi malico si mi s tako “možačo” požrla:-)))

…. pol se boš hotela pa ti pridružit:-)))

ha…sanja svinja kukuruz : )

Tudi ti? Hmmm, pa si vseskozi trdila, da ti sexaš le s svojim:-))

KIR…js pa teb nit mal ne verjamem, da svoji ženki sploh upaš kej takega predlagat!

Sicer pa en nasvet: ostanita vsak pri svojih fantazijah! al pa swinger klub…tam boš imel ti dve in ona dva(sam ne nabildana predvidevam)

p.s.

Če ti kdaj dobiš priložnost najt dve brhki prijateljici, ki bi se pred tabo božali, si prvošči, če pa ona kdaj dobi priložnost, dveh nabildanih poraščenih tipčkov….(kar je skoraj misija nemogoče) pa….naj si privošči:)

predvsem uresničujem svoje sanje, in ne čutim nobene potrebe da bi o tem pisarila na forum.
in ja…v mojih sanjah, ni nikoli bilo dveh tipov, še manj poraščenih in nabildanih.

jst pa mislim da je večja verjetnost da žena dobi 2 modela, za trojček, kot kir dve bejbi. pa ne da mislim…100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sem.

:-)))
Saj jaz seim itak en sam…

nisem mislila na sposobnost, dobiti….ampak…ponudba nabildanih lepih machotov:) je bl slaba:)

takih…hotnih:)) medtem ko …deklice…hitro najdeš kake bl “puhle”:)

al kaže to, da previsoko cenim moške:)))

trojčki so meni itak bl ….brezvezna fantazija….čist nepotrebna:)
saj te prime, pa te mine:))))

me pa še vedno zanima, če se KIR dejansko upa to ženi predlagat:)

Pol misliš da sem en pezdetek, al kaj?? Sem že, velikokrat sem ji predlagal. A ostalo je le pri predlogu…

Da pa bi njo nabijal en drug? Ni šans!!!

kako grozno smo demokratični:)))))

njo ne!! ni govora…ona je moja!!

js pa bi se onegavil z vsako hotno, željno nežnosti in ….diskretno:))))

taprav dedec:)

ni kej

Upam samo, da tvoja ne upošteva preveč tvojih želja in si vzame, kar ji paše….

Veš, ko ima en od partnerjev ljubimca…pa je doma siten, ….je velika možnost da tudi prevarani išče toplino, ljubezen in pozornost…pri kakem “kosmatem, nabildanem” znancu ali neznancu….

Paše, tudi če delavci iz gradbenega odra žvižgajo za tabo, ko veš da ima tvoj naenkrat hudo gužvo v službi, veliko obveznosti popoldne, skrit mobitel in hudo mu je važno da ima lepe spodnjice:))))

Vidiš mireli, imam pač svoje poglede na demokratičnost:-)))
Kar je moje, je moje, kar je od drugih pa bi…. hihi

Po moško praviš? Potem te tudi tvoj ne bi posodil za en skokec? O ti pacek:-))

Sicer si pa moja vzame kar ji pripada, mojo malenkost pač, od tam naprej je le prazen prostor…:-)))

Kar razka vpraš; stavim da razmišlja enako….

Malo delaj na svoji preobrazbi in si počasi zamišljaj kako gledaš svojo, ki uživa s kosmatinci 😉

U mater stari, sploh se ne bi hotel preobrazit v tej smeri…. Spraševal sem kako bi preobrazil mojo, da bi pristala še na eno mirelco zraven:-)))

Vprašaj svojo, ali bi pristala na eno 140 kilsko pohotno matrono zraven:-))))

:-))))

Ha,ha…no,okvirno se strinjam s tabo:-)

mirella ne vem kje živiš, ampak nabildanih je vsepovsod dost, ker je to in zgleda.
kar se pa ženske puhoglavosti tiče, moški so pa dvoglavi, kar pomeni, da tista na vratu proti spodnji nič ne more, pa smo tam kjer smo.

Dva modela naj krešeta ženo,Kir naj pa gleda:-)

hehe, težava je v tem, da tudi, če bi, ti zihr ne bi! :-)))

dokler si moj ne vzame sosedove micke, ker ga v fantazijah rajca….potem nimam nič proti, če si mene lasti:) in če me nebi posodil sosedovemu francetu…

ko pa bi si on hotel prpelat dve mucki v postlo, men pa bi reku, da je še en mucek pregrd in grozno moteč in da mene ne bo noben drug imel…..bi pa iz inata….poiskala prvega ki bi bil voljan mi pomagat:)…pokazat mišice:))))

O kakšne pacike ste res:-)))

New Report

Close