Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako gledate film?

Kako gledate film?

V enem delu, z vsemi napisi spredaj in zadaj…? Tako ga namreč jaz… :))))

Mož pa, glavno, da je akcija, napisi mu gredo na živce, če ga vmes kaj zmoti, nič kaj posebej hudega. Jaz pa moram pasti v zgodbo, mora me prevzeti, še na WC grem s težkim srcem…

Spet razlike med spoloma ali slučaj?

Ne bi rekla….. moj mož gleda kot ti in ga še muha lahko dekoncentrira, jaz sem bolj kot tvoj mož in zato najraje gledam filme na dvd, kjer lahko stisnem pavzo… 🙂 Težko sem pri miru tako dolgo…. :-))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Pri kakšnem plitkem filmu (akcije) je zadosti, da gledaš “z enim očesom”, vendar jaz ne maram takih filmov. V tiste filme, ki mene privlačijo, se je treba poglobiti, kot to opisuješ ti. Tako da je po mojem bolj razlika v žanru oz. kvaliteti filma kot po spolih.

Ah, moj mož pri vsakem filmu zaspi. Ali pa, če je že buden, gleda malo tukaj, pa malo tam, pa vmes še odgovarja na maile, pa telefonira. Jaz hočem imeti mir pri filmu, reklame mi pa fajn pridejo, ker vmes pomijem posodo, obesim perilo…

joooj
moram priznati da če mi je film všeč ne morem oči odvrnit niti za sekunde. hvala bogu za dooolge reklame, ko si človek naredi sendvič, gre na stranišče..

zato sem pa čist nesrečna če gledam film na htv-eju, ker nimajo nič reklam vmes.

se človek kar vpraša, kaj dela nacionalka z denarjem, noro vrtijo reklame, pobirajo naročnino?!?=?()&#$”{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&/(

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Počasi umira kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan iste poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barvo oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

Ko že gledam film, si rada ogledam dobr film, po mojem okusu in zato ga želim gledat v miru in zbrano, ker padem notri, zato to gledam doma na svojem kinu, kajti le takrat je res mir in čas le za film, ko vse spi!

če pa naletim na film, ki mi po nekem času gledanja ni vredu, prekinem in sploh ne gledam, škoda časa.

Najbolj sovražim, da bi gledala film in okoli mene vse norelo, otroci, telefoni, in še kaj, potem raje ne gledam, to ni nič, to ni užitek, ampak nekaj na silo, brez veze!

Sama pa najraje gledam film na HTV, tam ni nič reklam, med katerimi ponavadi zadremljem in potem nimam pojma, kaj se dogaja. Rada imam mir ob gledanju filma, če je vreden ogleda, ga spremljam do konca (če ne zaspim, ha, ha).

New Report

Close