Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako grdi ljudje najdejo partnerje?

Kako grdi ljudje najdejo partnerje?

Odgovor na objavo uporabnika
Alpaka, 30.11.2022 ob 02:25

Ni grdih, grdo je razmišljanje. In tako si čeprav lepa, grda le ti. V okvirju.

Ma v resnici je podoba človeka prekomplicirana, da bi jo lahko delili na grdo in lepo. Prvo, kot prvo, imajo opazovalci različne gene, zaradi česar lahko vidijo drugače. Potem v kakšnem okolju živimo, česa smo navajeni. Koliko smo bili izpostavljeni manipulativnim propagandam raznih medijev, reklam, ki nam govorijo kaj je lepo in kaj ni. Potem v kakšnem stanju se objekt (oseba, katere vizuelne lastnosti opazujemo) nahaja, v kakšnem zdravstvenem stanju, količina vode in maščobe v telesu, kakšne volje je, njena starost, kako se njen obraz obnaša pod določeno svetlobo in še in še….

Doživel sem že marsikaj, tudi primer, ko je en znanec naravnost oboževal svojo partnerko tudi po vizuelni plati, bila mu je zelo všeč, ostai pa so trdili, da je grda, kot smrt. Tudi meni se je že zgodilo, da sem se zagledal v žensko, za katero so trdili, da je grda, kot čarovnica. Ljudje smo čudna bitja. Ne more pa biti nekdo univerzalno grd, kot tudi ne more biti univerzalno lep. Lahko je prav tisto, kar je nekomu grdo, drugemu blazno všeč.

Ah, ja. Ni grdih? A kdo to res verjame? Zakaj pa imamo potem toliko lepotnih tekmovanj?

Pa zakaj je neka ženska večini lepa ali pa vsaj povprečna. Druga ženska pa večini ljudi grda in podpovprečna?

Se nima smisla slepiti. Eni ljudje so zelo, zelo lepi in to večini drugih ljudi. Večina ljudi je povprečnih. AMpak so pa tudi podpovprečni, torej grdi.

Vse ostalo je neko slepomišenje. Če je nekdo nadpovprečno lep, so nekateri podpovprečno lepi. Torej drugače povedano grdi.

 

Ne znam si zamisliti človeka, za katerega bi lahko rekla, da je grd. Lahko pa se grdo obnaša. Ljudje so mi le bolj ali manj zanimivi. In najbolj zanimivi ljudje v mojem življenju po navadi niso bili izjemno lepi, prej povprečnega videza, ki pa so ga s svojo nadarjenostjo oblikovali v privlačno pojavo. Bili pa so tudi izjemno lepi ljudje, ki so bili povprečno privlačni zame. Bil pa je en, ki je bil izjemno lep, in vanj sem se zaljubila. Še zdaj je lep, ni pa mi bil več zanimiv, ker sta se najini usodi razšli.

Jaz lahko rečem bobu bob brez zadržkov: ne vidim prav nobenega grdega človeka. Prav vsi izkazujejo potencialno veliko privlačnost in lepoto. Vesela sem prav vsakega, ki ga srečam ali z njim sodelujem v tej in oni obliki. Niti se ne spomnim človeka iz mojega življenja, ki je bil grd. Nekateri so le smešni, kako se držijo.  Sploh ne razumem koncepta grdote pri ljudeh. Lahko so le izprijeni, ko uničijo svoje človeško poslanstvo in ga izražajo z grimasami nadvlade in strogosti in trpinčenja.

Ljudje so lahko lepi, tudi če jim manjka pol obraza in vsi udi. Takrat so lahko najlepši.  In najbolj vredni sočutja. Le v sočutju se skriva absolutna lepota človeka.

‘Lepota in denar mineta, štor pa ostane!’ je rekla moja stara mama. Ampak tudi štor je lepa tvorba narave. Če ne drugega, je sam svoj spomenik.

Grdo je zgolj in samo nasilje, od najmanjšega do največjega. Zame je nasilno zahtevati od ljudi, da druge ljudi vidijo grdo. Jaz se ne podrejam temu nasilju, ker ne vidim grdote ljudi, čutim pa njihovo nasilje in izprijenost.  To je pa res grdo od njih. Od vas, ki vidite le grde in lepe.

Donald Trump je grd ko smrtni greh, bab pa kolkor hočeš! Se pravi denar dela čudeže…

Odgovor na objavo uporabnika
vedno grda, 30.11.2022 ob 07:22

Ah, ja. Ni grdih? A kdo to res verjame? Zakaj pa imamo potem toliko lepotnih tekmovanj?

Pa zakaj je neka ženska večini lepa ali pa vsaj povprečna. Druga ženska pa večini ljudi grda in podpovprečna?

Se nima smisla slepiti. Eni ljudje so zelo, zelo lepi in to večini drugih ljudi. Večina ljudi je povprečnih. AMpak so pa tudi podpovprečni, torej grdi.

Vse ostalo je neko slepomišenje. Če je nekdo nadpovprečno lep, so nekateri podpovprečno lepi. Torej drugače povedano grdi.

 

Torej si poišči stike med manjšino, ki jim boš všeč.

Pač …. dobimo. Njemu sem lepa.¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

Igralke in manekenke tudi niso nič posebnega brez ličil, veliko jih ima lepotne posege. To si povprečna ženska ne more privoščiti.

Eni moški hočejo lutke, drugi pa normalno žensko, tam do srednje šole jim je pomembno mnenje prijateljev, potem pa več ne.

Odgovor na objavo uporabnika
vedno grda, 28.11.2022 ob 23:06

Odgovor na objavo uporabnika
Ni vedno tako, 28.11.2022 ob 22:56

Odgovor na objavo uporabnika
vedno grda, 28.11.2022 ob 22:31

Ženske, ki smo grde, ponavadi ne najdemo partnerja. Moški pač hočejo lepo žensko ali pa vsaj povprečno. Tudi, če so sami grdi.

Grdi moški pa seveda najdejo ženske. Ženskam je pomembna bolj pamet, karakter kot videz. Če pa ima podl karakterk, je grd, neumen, mora imeti pa vsaj denar pa bo našel žesko. Denar je itak magnet.

Prvo kot prvo, imajo vsake oči svojega malarja. Nebi verjela, kako se lahko okusi razlikujejo. Tudi v tisti ženski, ki se smatra za grdo, lahko nekdo najde nekaj lepega in tisto lepo potem prekrije vse ostalo, ker prevladuje v očeh tistega človeka. Ampak če se daješ v nič in se skrivaš, morda nikoli ne prideš na oči tistemu, ki bi mu prav lahko bila všeč. Popoln pa ni nihče. Torej ne obupaj.

Kot otrok, sploh pa kot mladostnica, sem se zelo sekirala, ker so me zmerjali, da sem grda. Zdaj sem se pa že navadila. Včasih zaboli, ko mi namignejo, da sem grda (recimo takole: stopi stran, naj pride sem Jana, da bo lepa slika… drugače povedano, morala sem se umaknit, ker bi bila drugače še slika grda). Ampak sem pač nekako sprejela, da nisem nikomur lepa. Jezika tudi ne znam dobro obračat, da bi na ta način pritegnila moške. Tako, da pač je kot je. Se ne trudim več.

Žal mi je, da so te ožigosali na tak način in da teh ran iz mladosti nisi še prebolela. Večina nas je v najstništvu dala čez občutke, da nismo dovolj lepi, da nismo privlačni, da bi morali biti drugačni, da imamo preveč mozoljev, da smo predebeli, premajhni, pretihi, nezanimivi … Takrat je bilo to na moč grozno in takrat začneš tudi vse ostalo v življenju, kar ti ne gre, včasih pripisovati videzu. Ampak potem pa z odraščanjem ugotoviš, da videz sploh ni pomemben, enostavno ni.

Verjetno se je tudi tebi že zgodilo, da si spoznala koga resnično privlačnega, potem pa po dveh stavkih debate z njim ugotovila, da je totalen idiot, s katerim nočeš imeti nič. Pomembne so torej druge kvalitete, ne pa videz in ne poznam nikogar, ki bi svojega partnerja, prijatelja ali kogarkoli drugega cenil le zaradi videza – če ima nekdo samo dober videz, mu to torej čisto nič ne pomaga, da bi našel kakovostnega partnerja.

Ti samo poskrbi, da boš imela druge kvalitete, z videzom se pa ne obremenjuj – škoda energije za to.

Jaz poznam enega, grd vs mazolast bleh, nesamozavesten, tak sincek mamin bi lahko rekel in ima lepo mlado punco. Kakor sem slisal je moska copata. Uganka razresena, moras biti copata. 🙂

Ni vedno tako:

Kakšno manjšino? Te manjšine ni, je čista nula. Vizuelno nisem nikomur, ampak res nikomur všeč.

 

MickaKovačeva.ja, je res,, da je marsikateri, ki ga srečam na prvi vtis privlačen, ko pa usta odpre pa ugotovim, da je totalni kreten. Dejstvo pa je, da če je pa neka ženska grda, ne bo imela šans, da sploh zbudi zanimanje pri moških. Moške pač prvo pritegne videz. Lepe ženske, tudi, če so neumne ali pa zlobne, bodo komot dobile moškega. Grda ženska nikogar ne zanima. Sploh pa, če nimaš namazanega jezika, da bi vsaj to pritegnilo.

 

In ja, mi je hudo, ko me recimo izrežejo iz filma, ker pač nisem ustrezala lepotnim merilom. Čisto vsi sodelavci so bili gor, samo mene so ven vrgli. Pa, če bi bila šefica vsaj tiho, ampak je skoraj direkt povedala, da pač nisem dovolj lepa za tisto zadevo. Če ne bi ona nič zinila, sploh ne bi porajtala jaz, zakaj so me ven vrgli. Pa enkrat se je tako ena kolegica zagovorila..

ALi pa, sem v neki dejavnosti, hobiju zelo aktivna. Veliko dni je šlo za tisto dejavnost. Ko so bili novinarji, župani in podobni veljaki na ogledu, ko se je nekaj pač proslavljajo… so v ospredje porinili žensko, ki ni bila nič kaj aktivna zraven, je pa lepa. Mene so pa iz vsega izločili.

Odgovor na objavo uporabnika
vedno grda, 30.11.2022 ob 17:28

Ni vedno tako:

Kakšno manjšino? Te manjšine ni, je čista nula. Vizuelno nisem nikomur, ampak res nikomur všeč.

 

MickaKovačeva.ja, je res,, da je marsikateri, ki ga srečam na prvi vtis privlačen, ko pa usta odpre pa ugotovim, da je totalni kreten. Dejstvo pa je, da če je pa neka ženska grda, ne bo imela šans, da sploh zbudi zanimanje pri moških. Moške pač prvo pritegne videz. Lepe ženske, tudi, če so neumne ali pa zlobne, bodo komot dobile moškega. Grda ženska nikogar ne zanima. Sploh pa, če nimaš namazanega jezika, da bi vsaj to pritegnilo.

 

In ja, mi je hudo, ko me recimo izrežejo iz filma, ker pač nisem ustrezala lepotnim merilom. Čisto vsi sodelavci so bili gor, samo mene so ven vrgli. Pa, če bi bila šefica vsaj tiho, ampak je skoraj direkt povedala, da pač nisem dovolj lepa za tisto zadevo. Če ne bi ona nič zinila, sploh ne bi porajtala jaz, zakaj so me ven vrgli. Pa enkrat se je tako ena kolegica zagovorila..

ALi pa, sem v neki dejavnosti, hobiju zelo aktivna. Veliko dni je šlo za tisto dejavnost. Ko so bili novinarji, župani in podobni veljaki na ogledu, ko se je nekaj pač proslavljajo… so v ospredje porinili žensko, ki ni bila nič kaj aktivna zraven, je pa lepa. Mene so pa iz vsega izločili.

A pa je možno, da oddajaš tako energijo, da so te povsod izločili? Se kdaj kaj nasmejiš ali samo grdo gledaš in še to po možnosti v tla? Tale pesimizem se ti vrti v začaranem krogu. Ker se ti zdi, da si grda, potem oddajaš še več negativne energije v okolico, posledično okolica odreagira slabo, ti to začutiš in odreagiraš še slabše. Treba se bo izviti iz tega kroga. Koliko si pa sploh stara, ne morem verjeti, da sprašujem?

Zame pravijo, da sem vedno nasmejana. Tako pravijo drugi ljudje. Torej očitno ne delujem kot kislica.

Malce pod 50.

Odgovor na objavo uporabnika
vedno grda, 30.11.2022 ob 18:11

Zame pravijo, da sem vedno nasmejana. Tako pravijo drugi ljudje. Torej očitno ne delujem kot kislica.

Malce pod 50.

Veš, če bi bila 40 ali manj, ajde, 42, bi te povabil ven, ampak madonca, želim si otrok. Tudi sam ne zgledam kraj presneto lep, ampak tudi taki se prokreiramo.

prvo, kot prvo. Kar je enemu lepo je drugemu grdo . Lepota je relativen pojem. Za mene si sigurno, ti grda vsaj v dušo. Ljudje, iščemo različne stvari pri partnerju. Ponavadi, tisto kar nam manjka. Migoče je bila punca zakompleksana, da je majhna, pa si je želela visokega partnerja. Ali se težko zredi? Mogoče je šli njemu bolje v šoli ali ima velikodenarja. To v resnici ni pomabno. Moja kolegica, ki ima tipa 180 kg. Vidi v njem zelo inteligentnega človeka. Sex ji pa pač ni pomeben. Ljudje imamo različne vrednote in okuse za lepoto.

Kaj narediš za svojo lepoto. Greš, kdaj v fitnes, joga, areobika, joga obraza. Kreme, frizer, obleke?

ZAVOŽENKA pa nikoli ne bo dobila otrok, ker ima samo ta forum, da gor visi 24×7.

Kaj pa če je v resnici ZAVOŽENKA le nek usrani moški INCEL, ki ga nobena ženska noče? Ker nobena ne bi hotela takega gnoja. No pol je jasno, da je brez otrok suha veja neumna.

Najdemo. Ker imamo lepo dušo. In tudi naši partnerji imajo lepo dušo.

Odgovor na objavo uporabnika
Brillantka, 02.12.2022 ob 17:28

Najdemo. Ker imamo lepo dušo. In tudi naši partnerji imajo lepo dušo.

In to je razlog zakaj ZAVOŽENKA/incel – “če je moški” nima nikogar. Ker ima grdo lažnivo strahopetno dušo.

Kaj je bok dal k lepoti je vzel stran pri pameti…..in to mislim da je doletelo tudi tebe……nazalost….

Lepota je relativen pojem. Notranja lepota človeka je lahko močnejšavod zunanjega izgleda. Poleg tega so lahko nekateri lepi in postavni moški nasilni ali poniževalni do svoje partnerice, kar pa je grozno na dolgi rok.

Raje imam debelejšega in dobrega po srcu in duši.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 02.12.2022 ob 17:05

ZAVOŽENKA pa nikoli ne bo dobila otrok, ker ima samo ta forum, da gor visi 24×7.

Kaj pa če je v resnici ZAVOŽENKA le nek usrani moški INCEL, ki ga nobena ženska noče? Ker nobena ne bi hotela takega gnoja. No pol je jasno, da je brez otrok suha veja neumna.

Meni je pa smešno, ko Kokoš, ostareli homič, drugim govorič, da ne bodo imeli otrok. K sreči pa se on ne more razmnoževati, ker kakšen defekt bi bil otrok, če bi se Kokoš razmnožila?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8693, 03.12.2022 ob 15:37

Lepota je relativen pojem. Notranja lepota človeka je lahko močnejšavod zunanjega izgleda. Poleg tega so lahko nekateri lepi in postavni moški nasilni ali poniževalni do svoje partnerice, kar pa je grozno na dolgi rok.

Raje imam debelejšega in dobrega po srcu in duši.

Koliko si pa stara?

Avtorica, mislim, da še nisi nič kaj dosti razmišljala o svoji žalostni prihodnosti. Dobila si si, ali pa še boš, sebi enakega partnerja – postavnega in polnega samega sebe. Kmalu boš ugotovila, kako ti je vsako leto težje upihniti svečko več, zavedajoč se, da se staraš, gubaš in debeliš v predele, v katere ni zaželeno. Vsakič ti bo težje pogledati v ogledalo, partner pa bo čedalje bolj gledal za drugimi, mladimi in lepimi, kar ti ne boš več. In ko te bo zapustil zaradi mlajše in lepše, se boš ti lahko samo še smilila sama sebi, morda nabavila psička, ki ga boš vsak dan vsaj dvakrat peljala ven, saj ne boš dobila nobenega, ki bi te še hotel gledati, tudi grdega ne. Mogoče kvečjemu neumnega.

Medtem pa se “grde” osebe ne bodo prav dosti sekirale za leta in gube. Tudi partner jih zagotovo ne bo zapustil, vsaj iz istega razloga, kot bo tebe, ne. Ker bo partner cenil druge vrednote, ki jim ne bo potekel rok uporabe.

Grdih ljudi ni, so le bolj in manj atraktivni. Izključno na neko zunanjo lepoto lahko vsak stavi le, ko je zelo mlad.

No, daj sliko, da vidimo kaka lepotica si te ti.

New Report

Close