Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kako hitro vam pride?

kako hitro vam pride?

Po kolikem času vam pride med seksom? Moški? In tudi ženske? V povprečju: kateremu pride prej v vaših odnosih – njemu ali njej?

ponavadi njej, če ji sploh pride… potem pa poskrbim zase :)))

hmmm kokr kdaj, če se prej z njim igram pa da mu pride,pol men prej pride med seksom, drgač pa sej se da vse kontrolirat so pa tud upssss

Ma taka vprasanja so tko brezveze, ko nikoli ni enako, vsaj pri nama.Ponavadi si zeliva, da pride obema hkrati, to tudi rata, pa je dan ko njemu prej in meni kasneje, sploh se z tem ne obremenjujeva, ker se ve, da sva na koncu potesena oba.
Po kolikem casu, je dan ko po minuti, je dan ko po pol ure, tudi kle normativa ni, ko pride pride, o tem resnicno ne razmisljam, če se mudi se pohiti, če ne uzivas dalj, saj ti sam lahko tudi vodis krmilo, kdaj ti bo prislo in kdaj ne,ja vcasih pase tudi to se zadrzevati in pol vulkanski izbruh,mmmmm.
Najlazje se zadrzujem tako, da ko zacutim da mi bo prislo in tega se ne zelim, enostavno menjam polozaj in on dela enako…

ja… v bistvu maš prav…. včasih tako, drugič drugače, bog ne daj, da bi blo stalno isto, bi bil dolgcajt… je pa lepo, če doživljata orgazme skupaj, meni to ni uspelo že 10 let :(((

bo treba partnerko zamenjat (:-P)

ko pa postane napeto, pa ne želim da pride… potem pa mislim na vsemogoče, še na dacarje če je treba… vidiš… na spremembo položaja pa se še nisem spomnu… moram probat..

res pa je, da mi je kr težko menjat položaj, če vidim, da je bejba sredi navala strasti… pol raje mislim na kaj drugega pa jo pustim uživat… ampak za izhod v sili pa je ideja dobrodošla

Čisto različno, največkrat pa nama pride skupaj. Po koliko časa to pa ne vem, ker nikoli ne gledam na uro. Če se odločiva za hitro varianto, potem prej, če pa si vzameva več časa nama pride po večkrat.

Odvisno od stopnje potrebe.

štiri leta!!!
ti imaš očitno zelo nizko stopnjo potrebe, e?

Če si sexi ženska se me pazi.

borg :))))))))) pazi se ondija :)))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

je sexi?

leta letijo - iščem stevardeso

Meni že samo, ko pomislim …

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

… in je “bejbo” …

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

kaj vroče poletna?

jutro

leta letijo - iščem stevardeso

Total, saj je dopust !

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

a nisi v službi?

leta letijo - iščem stevardeso

New Report

Close