Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako izterjati denar?

Kako izterjati denar?

Punci (zdaj že bivsi) sem posodil 3000 evrov. Ugotovil sem, da me je zavajala, mi lagala in me varala, z mano je sama prekinila stike. Kako lahko izterjam denar? Kakšnih konkretnih dokazov sicer nimam, ampak denarja ji ne mislim pustiti. Poslal sem ji sms in jo prosil naj mi denar vrne, odpisala mi je, da ji denarja nikoli nisem posodil, ampak sem ji prostovoljno pomagal. Kar seveda ni res.

Odgovor na objavo uporabnika
Izdan, 27.03.2024 ob 12:59

Punci (zdaj že bivsi) sem posodil 3000 evrov. Ugotovil sem, da me je zavajala, mi lagala in me varala, z mano je sama prekinila stike. Kako lahko izterjam denar? Kakšnih konkretnih dokazov sicer nimam, ampak denarja ji ne mislim pustiti. Poslal sem ji sms in jo prosil naj mi denar vrne, odpisala mi je, da ji denarja nikoli nisem posodil, ampak sem ji prostovoljno pomagal. Kar seveda ni res.

Na iztrejavo je treba prej misliti.

Prosil? Zakaj prosiš, da ti vrne…

Če ne znaš posojati, računaj, da vračila ne bo.

tale tema je bila pri sodnici že tisočkrat. Če nimaš dokazov, nimaš nič in lepo pozabi na te tri jurje. Za naprej pa glej, da bosta v zvezi enakopravna in četudi te pusti ne boš imel teh slabih občutkov.

Tale pa je tezka. Koliko si ti star, ona je vedela za tvoje finance? V svojemu zivljenju nism sposodla denar od fanta, pa tud od drugih ne, razen 1x ker mi je banka bila fizicno oddaljena. Pa se to od ozjega druzinskega clana, itak, da sma zaupanja vredna. Tale tvoja punca  ce lahk tako recem, nima priucenih vrednot, kako ravnati z denarjem, pa se kaj druzga. To tud kaze, na nacin, da ti se ne javlja, enostavno ne sprejema odgovornosti za svoje pocetje. Po moje lahk se vstrajas, sam jaz bi sla lepo do starsev, pac naj oni prevzamejo odgovornost, ocitno, da so pri hcerki kar neki zamudili. Ona najbrz ima drugega tepcka za nategovat. Zapomni si to, finance lahko zaupas sli sposojas partnerju zaupanja vrednemu.

 

 

Mene bolj kot denar zanima kako si tako fukso lahko porival? Je imela nizko tarifo. Raje ga stresi drugič v kanto za smeti in ga dobro obriši.

Tale tema je bila že lep čas nazaj, sam zdej je malo sfrizerana. Jest tud lohk rečem, da sem ti posodila dest, pa kaj naj, če sem ti jih na lepe oči dala, nimam pa nič pisno, niti prič ali kaj ooriemljivega. No, in kaj boš zdej, če ji ne misliš pustit? Če bi bila pa še skuoaj, bi verjettno tudi sam tretiral teh tri jurje kot pomoč in ne posojilo.

Starse umesi. Pa brate sestre

Očitno je kurba, če si jo porival za ta denar….

 

Pravilo Veselega očeta se glasi:

NIKOLI NE POSOJAJ, NIKOLI SI NE IZPOSOJAJ.

 

Čisti računi, dobri prijatelji….

Avtor, če si ji res posodil in ti ne vrne, potem je samo ena pot; če ne gre zlepa gre pa zgrda! Boš že razumel, če ne pa vprašaj koga bolj pametnega!

familiji in frendom se pare ne posoja

Njenemu naslednjemu povej in predlagaj naj ti on vrne denar in se potem on z njo pobota.     Ali:::

V telefonu verjetno še imaš SMS sporočilo, s katerim ona potrjuje, da je denar prejela. Na sodišču prepričaj sodnika, da si ji ga posodil, ne pa podaril. V davčni napovedi bi morala prikazati prejta darila, če tega ni, ostane samo posojilna varianta.

 

Saj imaš dokaz,če ti je odpisala,da si ji pomagal z denarjem.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 28.03.2024 ob 01:35

Očitno je kurba, če si jo porival za ta denar….

 

Pravilo Veselega očeta se glasi:

NIKOLI NE POSOJAJ, NIKOLI SI NE IZPOSOJAJ.

 

Čisti računi, dobri prijatelji….


@Vesel
: ti pa s takim guštom uporabljaš besedo kurba, da te mora najbrž rajcati globoko v trebušno votlino, kaj?

 

Odgovor na objavo uporabnika
zelo pogosto, 28.03.2024 ob 17:48


@Vesel
: ti pa s takim guštom uporabljaš besedo kurba, da te mora najbrž rajcati globoko v trebušno votlino, kaj?

Sam si v anus si potiska dildo in se zraven dere. Naaa kurbaaa.

 

Odgovor na objavo uporabnika
judge judy, 27.03.2024 ob 13:09

tale tema je bila pri sodnici že tisočkrat. Če nimaš dokazov, nimaš nič in lepo pozabi na te tri jurje. Za naprej pa glej, da bosta v zvezi enakopravna in četudi te pusti ne boš imel teh slabih občutkov.

Ja, točno tako. Bolje, da pozabi na svoj denar. Še sreča, da ni eden od takih, ki svojo terjatev “prodajo”, npr. albanski ali črnogorski mafiji. Nekateri prodajo taki mafiji dolg, za npr. 2000 € (tudi mafija mora nekaj zaslužit, a ne). Mafija pa potem od punce izterja, še več kot 3 jurje, verjemi. Ker oni pa ne prosijo, ampak lomijo kolena s kladivom.

Pojdi do nje, ji povej da vztrajas da vrne. Jaz ne bi kar pustila, na to ona računa. Naj ti pa po obrokih vrača

Žal boste morali pozabiti na ta denar. Boste za drugič vedeli, da se puncam ne posoja denarja. Jaz ga nisem nikoli, kljub temu, da so me prosile in sem imel denar.

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Če je kak dokaz (na primer nakazilo iz enega bančnega računa na drugega) potem se da. Ampak odvetnik stane.

Če niti nima za vrnit je sploh problem (pa da nima niti službe).

Opcija, da ji kaj vzameš, in vrneš ko ona vrne denar (prenosnik, avto, telefon,…). Ampak to je zelo “tricky” da ne pristaneš še v zaporu.

New Report

Close