Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako je eurospin poceni!!!

Kako je eurospin poceni!!!

Kupila sem enih pet pomaranč, pet limonov, brokoli, dve glave solate, tri grahove konzerve in dve veliki konzervi fižola ter ene higienske vložke, dve juhi v vrečki in sem plačala samo sedem evrov….

Ne vem, ali se samo meni zdi Mercator tako drag? Karkoli kupim je tam vsaj polovico višja cena. A je kakovost živil v Eurospinu ok? Danes sem bila v Eurospinu prvič.

Cene v Mercatorju so že zelo primerljive s cenami drugih trgovcev. No, o hrani v Eurospinu ne izgubljajmo besed, ker je pod nivoji… izjemoma čistila, ta so vrhunska.

Kakovost je v Eurospinu OK, razen kitajskih živil (npr. fižol).

Spin ima nekatere stvari, ki se jih splača kupiti in nekatere, ki jih vsaj jaz ne kupujem.
K sreči imam na “kupu” tudi ostale ponudnike, pa izbiram o mili volji.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Važen je, da si kupila 5 limonov! Ker zdej so srečno spol spremenile! Zdej so ratale fantje! Dober, če so le poceni!

Jaz pa opažam, da so avtomobili Dacia še pa še cenejši od BMWjev in Mercedesov. Le kdo jih bo sploh še kupoval, ko pa so Dacie tako strašansko fajn.

Tako približno se bere tvoje odkritje Evrospina in primerjava z drugimi.

Zapomnite si to: Ko Eurospina še ni bilo v Sloveniji in so nekateri slovenčki hodili po špecerijo v Italijo (v Eurspin ali tudi Lidl), so s ponosom po naših ulicah nosili (uporabljali) vrečke z njihovim logotipom, češ, glejte, jaz kupujem v Eurospinu in Lidlu.

Ko so te trgovine prišle k nam, en kup ljudi kar naprej neupravičeno in nepreverjeno ponavlja, kakšen poden je v njih.

In mimogrede, jaz v našem Eurospinu redno srečujem lokalne veljake, bogatune, podjetnike…. ki bi si komot privoščili še kaj več kot Mčkator. In to z nafilanimi vozički. Poleg tega tam redno srečujem tudi Merkatorjeve delavke.

Potem pa je super, da imamo Eurospin!

Jaz pa sem danes kupila: Kremni namaz, 5 kg krompirja, zeleno solato, radič, motovilec, por, rdeče pomaranče, 2x piščančje krače, 2 natureta kislo repo, majaron v kozarcu, 35 dag mletega mešanega mesa, 2 hleba kruha, 2x orbit škatlico, 3 kifeljčke, cedevito, bombice, mince za svinčnik, 9 jogurtov, 4 pudinge, maslo, 2x klobasa za kuhanje, poli salamo, sir, 2x sir za na žar, Donat, pa še kaj sem že mal pozabla, plačala pa sem mal čez 1 evro, ker sem koristila pike.

Špin je tako poceni, da še dnar nazaj dobim, ko dvajsetaka blagajničarki dam

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

A veš, če je tvoj račun znašal 20 €, potem si morala v preteklosti pri Mečkatorju kupiti najmanj za 1000 € robe. Torej za 1000 € potrošništva so ti šenkali 20 €.

Jaz večino kupim v Eurospinu, tudi Hoferju in pri lokalni Kmetijski zadrugi, zelenjavo imam doma, meso kupujem od kmeta. pa sem kljub temu v 6 mesečnem obdobju pri Mečkatorju zapravila za špecerijo še dodatnih 1000 € (kupujem le nujne stvari, torej nisem zapravljivka). In bom pač dobila teh 20 €. Ampak to je pesek v oči.

npr. v Eurospinu kupujem takšne majhne paradižnike v konzervah, feferone, slanike, kocke za kamin, kakšen sir, riž mi je bil zanič, testenine tudi, v Lidlu kruh, maslo, mocarelo in fižol, ker so mi tu najboljši, v Hofer grem, ko hočem hitro končat, večje nakupe delam pa v Sparu in Mercatorju, ker imajo znamke, ki smo jih navajeni, pa delikateso, mesnico, ribarnico.

Tako, da povsod se kaj najde.

In ne vem, zakaj naj bi bile ene trgovine samo za reveže, druge pa za premožne. A ko se pripeljem pred Eurospin z novim, dragim avtom se bo pa govorilo, da škrtarim in da je družina lačna, samo da imam nov avto? Nikoli prav.

Pa mož ve, kaj tam počneš? Sicer je tvoja stvar nad čem orgazmiraš, ne obsojam ker ljudje imamo pač različne fetiše. Ampak ženska, ne moreš to v javnosti, no!
:)))

Nekatere stvari so ok, nikoli pa tam ne bi kupovala mesa, hrenovk (enkrat je bilo dovolj- v njih so se čutile ne dobro zmlete kosti??!!), raznih mix pijač, predpripravljene hrane,… Čisto v redu pa so testenine, siri, nekatere sladkarije, tuna v konzervi in čistila.

Hrenovke, mix pijače, predpripravljena hrana ipd. itak ni nikjer nekaj vrhunskega.

Hrenovke so pa v eurospinu res zanič- sem kupila zadnjič, pa so me otroci skoraj iz hiše vrgli.
Jaz obvezno kupujem vsa čistila, papirnate brisače+WC papir, konzerve tune in koruze, obvezno olive-tavelike so zakon, ostalo zelenjavo imam doma:), sir in ostale mlečne izdelke, pa še kaj se najde.
Meso vzamem, kar je slovensko, ostalo nisem probala. Obvezno kupim kruh, zdaj pa čakam še, ko bodo krofi:)

Limonov je spet nov monizem.
En limon, dva limona…

Hvala bogu za Evrospin, če ne bi že vsi pocrkali od lakote. Ko res nimaš, ti je čisto vseeno kdo je proizvajalec, katera znamka je. Samo da je čim ceneje. Kvaliteta sploh ni v prvem planu pa vendar ni nič tako slabega, da ne bi bilo za pojesti. To o zmletih kosteh v hrenovkah je seveda čista neumnost in niti slučajno res.

Res je, ko smo hodili v Italijo, smo bili vsi ponosni, da gremo v eurospin, sedaj, ko je doma, vihamo nos.
V našem kraju hodijo v eurospin vs živo od doktorjev do direktorjev sem že noter videla. Tako, da mislim,da ni samo za kao reveže, kot se nekateri, ki serjete s polno ritjo izražate.
Sram vas bodi.
Hvala bogu za Hofer, Lidl., Eurospin, preseratorji pa nabavljajte v Avstriji najboljš.


hodim v Eurospin v Italijo . Že najmanj 25 let. Zato, ker dobim rdeče pomaranče brez pešk, odlično zelenjavo, odličen sir, odličen pršut.

Prosim za pojasnilo kdo so slovenčki, da ugotovim, če sem jih srečala v teh 25ih letih.

Vprašanje, kakšno kvaliteto si dobila za to ceno?

Vprašanje, kakšno kvaliteto si dobila za to ceno?[/quote]

kot v Sparu.

Kolk se eni preseravate ampak mislim, da taki ki nimajo za burek ki imajo denar od 15. do 30. v mesecu potem pa jamrajo o lakoti in ne vem kaj še.

Sem vesela, da mi ni treba gledati na vsak cent oz. kar €, kar je posledica minulega dela, sem pa vedno gldeala kje kaj kupim, ker ravno čez okno pa ne bom metala. Kupujem v Spinu in sicer odlične testenine, tudi riž je dober le skuhati ga je treba znat, Gin, Tonick, (to dvoje v glavnem poleti za žejo :))))), parmezan, tekoče milo za roke, čistila za madeže, nadomestek Arfa :)), nadomestek Megllia pa še kaj se znajde od čistil, hrano za mačka (sosedovega), konzerve za našega psa, mocarelo, moscarpone, včasih tudi kakšen sir in jogurte za spremembo.

Ne kupujem pa mesa in mesnih izdelkov raznioh salamc, ker tega ne jemo (samo domače suhe salamce če že jemo), zelenjavo imamo doma, ko gremo pa na morej pa včasih vzemem tudi Merlot v 5 l PVC steklenici, ker ga lahko piješ tudi če ni ohlajen.

Meso obvezno kupujem pri mesarju, redko tudi v Sparu, sicer ga pa najraje nabavim teletino in govedino od kmeta.

Ne preseravejte se Spin je zakon tudi glede kvalitete a mislite, da tista roba v Mercatorju in Sparu, ter slovensko v Tušu je pa vsa čist OK. Malo morgen, ja je pa dražja in nekateri, mislijo, da so IN če kupujejo tam. Reveži so duševni, revčki ki se z drugim nimajo za postavit!

če v evrospinu ne pazijo kakšne so hrenovke, potem kakšne kvalitete so ostala hrana in čistila? nekdo je napisal da so čistila ful dobra… bog ve kakšni strup so not, če ne pazijo niti kakšno hrano dobavljajo.

New Report

Close