Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako je možno, da odrasla ženska z družino nezna skuhat goveje juhe

Kako je možno, da odrasla ženska z družino nezna skuhat goveje juhe

Če je zate mož ” ubogi”, ker ženska ne zna juhe skuhat, potem si ti brez razuma. Vsak naj kuha kar sam hoče!

To so srbjanske kurbe vredne metka v bučo

je stara 70 let, pa ne zna pripraviti obroka. Kuhinje se je ogibala 100/uro, do ločitve je tako včasih skuhal oče, potem smo jedli pri babici, v študentskih letih na bone. Kosilo ji vozijo domov iz bližnje restavracije, je sama, jezna na cel svet, ker je prepričana, da se ji od rojstva naprej godi huda krivica, ker ni bila rojena kot kraljica Elizabeta.
Ja zelo sem zavidala prijateljicam normalne mame, pa ne zaradi kuhe, ker so bile normalne in so razumele tudi druge potrebe svojih otrok.

Receptov mrgoli po internetu in v knjigah. Še kar rada kuham, velikokrat probam kaj novega, uporabljam veliko začimb, različnih kombinacij, celo kakšne specialitete se lotim. Goveje juhe se lotim enkrat na pet let, takrat pogledam v kuharsko knjigo, ker je na pamet ne znam skuhati. Nihče od bližnjih ali jaz je nima rad. Tudi drugje je ne jemo, morda kdaj v kakšni dobri kmečki gostilni. Mi ni jasno, da je tolikim ljudem goveja juha fetiš.

Ker so lene razvajene blokarce, se imajo za meščanke, fine dame … Pozabljajo pa, da so prave meščanke s pedigrejem imele toliko pod palcem, da so si lahko privoščile služničad (novodobne gospodinske pomočnice).
Včasih se je takim reklo jara gospoda.

Kaj se pa ti razburjaš? Ti itak nimaš ženske, ki bi ti kuhala govejo župco. Ti nimaš niti ženske, ki bi ti juho iz vrečke skuhala. Ti sploh nimaš ženske. Glede na to, kako grdo pišeš o ženskah, je jasno, da si zafrustriran do konca, ker ga že sto let nisi namočil. Od same sreče bi se ti zmešalo, če bi ti ena instant juho skuhala.[/quote]
Huhuhu, čaka da otrok zraste, a mami ne more kuhat, ima velik trebuh.

Uauuuu, veš da na svetu živijo taki, ki jim je pasja juha fetiš, da o pasjem mesu ne govorim ;), enim je pa fetiš nonstop nekaj novega a veš 😉

lahko se pomiriš in greš spat?
nisem blokarca in ne znam skuhati goveje juhe, niti je nočem znat … mož skuha odlično … pa to ni edino, kar rad skuha
požri se zdaj :))))

lahko se pomiriš in greš spat?
nisem blokarca in ne znam skuhati goveje juhe, niti je nočem znat … mož skuha odlično … pa to ni edino, kar rad skuha
požri se zdaj :))))[/quote]

Nesposobna baba …

Goveja župa ni nobena umetnost.
Dokler je nisem začela kuhati sama,sem v zvezde kovala vse,ki so ju skuhali,zdaj ko jo kuham sama(in zahtevni mož pravi,da je moja najboljša),se mi zdi pa otročje lahka.
Marsikaj je težje-zame ne nemogoče.
Iz punce,ki ni znala speči jajce,sem ratala samozavestna kuharca.
Vse se da,če se hoče,počasi in z leti,in vse poti je nekje pač treba začeti.

Pa dobro no, kupiti meso za juho, fliknit notr jušno zelenjavo in čakati! A je to res taka umetnost? Pa kaj to set ljudje s posebnimi potrebami ali kaj?

Iz katerega stoletja se jemljete bukseljni brez lastnega življenja in brez lastne vrednosti, da na tako poceni način iščete življenje in lastno vrednost pri zijanju čez plot?

Aveš, moja svakinja pa ne zna župce otrokom skuhat. Revčkani njeni otročki pa mož. Jaz pa znam aveš? Ona ne zna, jaz pa znam…. Jaz znam nekaj, kar je čist do konca zajebano in se je ful težko naučit…not.

lahko se pomiriš in greš spat?
nisem blokarca in ne znam skuhati goveje juhe, niti je nočem znat … mož skuha odlično … pa to ni edino, kar rad skuha
požri se zdaj :))))[/quote]

Nesposobna baba …[/quote]
imam že nekaj kvalitet, da me ima moj tak rad :))

Goveja juha eno najslabših živil.Najškodljivejše poleg kruha in testenin.Komplet ves loj se lima na stene žil.In tega loja je v izobilju tudi v navidez čisto suhi šunki od goveda.


In kako, da ti ne znaš narediti pohištva za dnevno sobo?

Govejo juho skuhati že ni tak mušter! Saj večina žensk ne zna kuhati več, kot makaronov v omaki pa so vseeno v vezi. Znajo manipulirati. 😉 Kuhanje itak ni očitno več pomembno! Manipuliraj z vagino pa boš dobila deca!

Cemu kuhat ce ni treba? Saj pa tip takointako spizdi k mamici na juhico vsak teden in mu ni sile.

Ne maram jo niti je nikoli nisem marala.
Nikoli je nisem skuhala niti je ne bom.

Ce ti je merilo pri ocenjevanju goveja juha to pove veliko o tvoji intelektualni sirini. Pa dober tek.

Precej žensk ne zna kuhat in tudi precej moških ne obvlada tehničnih opravil.

uf, uf, kakšna intelektualna širina:-)))

Nismo vsi za vse! Nekatere znamo kuhat (skuhat) govejo juho in še marsikaj, ne znamo pa kakšne druge stvari.
Nekatere ne znajo skuhati goveje juhe, znajo pa marsikaj drugega.
Vsak je za nekaj!

Niti, če bi si jo tvoj otrok zaželel. ne??

Jaz je ne znam. Jo ne jem in še spomnim se ne nanjo. Tudi mož je ne pogreša. Če gremo jest ven, vedno vzamemo gobjo.

uf, uf, kakšna intelektualna širina:-)))[/quote]
sem vedela, da se boš tudi sem vtaknilo s svojo cerkveno hinavščino :)))


Res niso vsi za vse, so pa osnovne stvari, ki jih bi moral vsak do neke mere obvladat, če teh ne obvlada, ni za nič tudi drugje in ravno čedalje več žensk slišiš, kako so pametne, ker dejansko niso za nič.

New Report

Close