Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako je možno, da odrasla ženska z družino nezna skuhat goveje juhe

Kako je možno, da odrasla ženska z družino nezna skuhat goveje juhe

Kako je možno, da odrasla ženska z družino nezna skuhat goveje juhe

Kako je možno, da odrasla ženska z družino ne zna pravilno napisati ne zna in skuhati


Nihče se ni rodil s kuhalnico v roki in vse se s časom naučimo in priučimo.

Da sem se naučil (po)jesti je bilo potrebno malo časa. Da sem se naučil (s)kuhati, je trajalo malce dlje.
Tko da malce potrpežljivosti por favor.
Še vedno pojem v par minutah… tenstam pa nekaj ur. 🙂

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.


Ravno kontra, pametne ženske kuhajo. Ker sebi in družini, gostom…želijo ponuditi kvaliteten obrok. Tiste pogrete zadeve s trgovin, dostave, kar sama jej. Po veliki večini gostiln, je pa tudi najbolj cheap surovinska sestava, samo da je cenejše…španski paradižnik kadarkoli v letu, egipčanski krompir, brazilski piščanci…dober tek .

Sosed si ne zna niti čaja sam skuhati, pa je strojni inženir. Sicer pa obstajajo kuharske knjige in recepti na internetu. Če se lahko naučite strokovne zadeve, ne vem zakaj se ne bi kuharskih. Za začetnika je dober Jamie oliver, ki te dobesedno vodi po korakih. Ne vem pa če ima govejo juho.

Kako je možno, da odrasla ženska z družino nezna skuhat goveje juhe ?

Ni dobro nategnjena!

Govejo juho skuhati že ni tak mušter! Saj večina žensk ne zna kuhati več, kot makaronov v omaki pa so vseeno v vezi. Znajo manipulirati. 😉 Kuhanje itak ni očitno več pomembno! Manipuliraj z vagino pa boš dobila deca![/quote]

A to je tvoja izkušnja?

Govejo juho skuhati že ni tak mušter! Saj večina žensk ne zna kuhati več, kot makaronov v omaki pa so vseeno v vezi. Znajo manipulirati. 😉 Kuhanje itak ni očitno več pomembno! Manipuliraj z vagino pa boš dobila deca![/quote]

A to je tvoja izkušnja?[/quote]

Jaz jo znam. Je pa večina mojih vrstnic ne zna, pa imajo že družine! KNjihovo kuharsko znanje ne sega dlje od makaronflajša in kuhanja hrenovk. 😉

Govejo juho skuhati že ni tak mušter! Saj večina žensk ne zna kuhati več, kot makaronov v omaki pa so vseeno v vezi. Znajo manipulirati. 😉 Kuhanje itak ni očitno več pomembno! Manipuliraj z vagino pa boš dobila deca![/quote]

A to je tvoja izkušnja?[/quote]

Jaz jo znam. Je pa večina mojih vrstnic ne zna, pa imajo že družine! Njihovo kuharsko znanje ne sega dlje od makaronflajša in kuhanja hrenovk. 😉 Jaz se hvalim da znam narediti dobre jedi s šparglji in potico, one me zijajo kot tesla. Tipa imajo vseeno, jaz pa ne!

Sem ženska.
Pri 50-tih sem menda že odrasla.
Pa celo družino imam.
In ne kuham govejke.
Sem jo poskušala, pa so me doma mili rotili, naj se držin druge kuhe, ker tista voda…
Po mojem kot za vsako jed obstajajo finte, ker me me ta župa res ne zanima oz. jo vedno povezujem s koši poljubčkov na radijskih voščilih in preklemanim praženim krompirjem, jo zaradi negativne konotacije splih ne grem pripravljat.
Znam pa skuhati in speči marsikaj in večino tega dovolj dobro.
Pa kaj pol :).

Zakaj bi morale znati kuhati ? Danes se da veliko jedi/ hrane dobiti pripravljenih v trgovinah ,ali dostaviti na dom. Ni težav.
Nismo več leta 1950. Pa tudi eni moški znajo kuhati.

To je res, da znajo moški kuhati samo če hočejo. Kar se tiče pripravljene hrane, ti jo kar jej! Jaz prisegam na zdravo hrano iz vrta. 😉

Nimamo vsi toliko denarja, da bi jedli pripravljeno hrano iz gostilne! Po drugi strani je v pripravljeni hrani veliko ejev. Uživaj ob kemikalijah v hrani, ker jaz ne bom! Samo lokalne sestavine z vrta. 😉

Pa že raje vsak dan kuham, kot da bi tako packarijo jedla.

Še dobro, da jaz doma kuham, ker če bi ona bi že zdavnaj od lakote pocrkal.

Saj se trudi, ne rečem, ampak razen palačink, jajc pa kakšne sumljive zelenjavne enolončnice ni za pričakovat.
So kakšne druge kvalitete, ki odtehtajo manjko na kulinaričnem področju…

Na MON pa manjka samo še tema da nekdo ne zna sra* it.

New Report

Close