Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KAKO JE NASTAL ORALNI SEX….

KAKO JE NASTAL ORALNI SEX….

hahaha…. kr spotaknila se je nanj….. samo…hm hm…… stal mu je pa že prej…. verjetno je kej sanjal….:)

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

..ja ……tvoje zize!

Čist možnu…:))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

hahahahahahha.važička jedna!

Eh, ma kaj se čem delat fina, dej….hahaha

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

to pa res………….zizo na mizo…………….
:))

Sem ti eno ZS tam poslala…. idi zijat….hahaha

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Se ne strinjam s tole hipotetiko!-;)

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Naka, jaz tudi ne….
Mislim, da je bilo drugače…..

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

…..želim tehtno razlago.. he he

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Pojma nimam….
Recimo… tale, ki je bolj strokovno podkovana….

“Oralni seks ima bogato zgodovino, saj so ga verjetno izumili daleč pred kolesom. Že pri živalih lahko opazimo lizanje in sesanje spolnih organov, zato ni čudno, da smo tudi ljudje prevzeli te ‘živalske’ navade.”

Ampak, preveč romantična pa tale razlaga res ni, fej…. bo treba najt kako drugo!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

..ja res je ..če že primerjamo to z živalmi …

zakaj pa se potem mi tudi ne obližemo namesto da se umivamo..

hahahhahhahahahahahahhahah

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Mogoče zato, ker ne dosežemo?????
Hihi, jaz do svoje riti že ne pridem z jezikom, pa čeprav mam po žensko dolgega!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

..morda pa smo bili kdaj v pradavnini bolj gibčni… :))))))))))))))))))))

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

New Report

Close