Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako jim rata tako živet

Kako jim rata tako živet

Ko te bije, taj te voli.
Gre modrost na jugu… 😉
[/quote]
Ja ja, to mi je že tršica rekla v četrtem razredu.

Ko sem ga jaz stolkla nazaj, me je pa kregala, da se to pa res ne spodobi za punce. Naključje?
[/quote]

Ampak je nekaj na tem. Jaz sem vse moje ljubezni (tja do tretjega razreda OŠ) najprej zlasal in stolkel. Nisem še znal pravilno izražat ljubezni… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Ne bo ker že odhajam. Pa ni dobro jutro, sem že bil v zvezi s pouhloglavkami na okrožnem sodišču, veš to so čudovite stari. 🙂
[/quote]
Hja, jaz sem prišla nazadnje s sodišča ful dobre volje. Pa tudi bivši je zdaj ko bubica, ti povem.
[/quote]
Bi morala mene imet za bivšega, ne bi ti videla niti v sanjah skrbništva otroka, kajh šele imela in mislim da bi te hinavsko posmehovanje in norčevanje hitro minilo.

predstavljajte si, da ste čisto na tleh, potem vas pa še tip namlati.
Čez pol ure pride ves skesan in ti obljubi nebesa in zraven še konkretno nategne.
To je kot vaga od nič do sto v dveh sekundah, tako je tle z adrenalinom.

Razlaga moderatorjev – bo sledila ali pač ne? Moje poste, kjer sem samo spraševala o kom je govora, ste brisali – dotični, ki je res sporen, pa ne?

ps.: dajte, zberite se, moderatorji, pa bodite dosledni, in brišite vse, ali pa pustite vse – še zlasti tiste, kjer samo vprašanje postavimo, ne pa udrihamo po vsem in počez? …

Kaj pa vem, če res taki kaj seksajo?
Večina teh nasilnežev je itak pijancev in taki imajo težave z impotenco.
Ne vem, to samo ugibam. Samo težko si predstavljam, da je tip, ki je nasilen, tudi če ni impotenten, kaj prida glede seksa. Verjetno je tudi pri seksu grob in nasilen? To samo ugibam. Ker se meni že misel zdi gnusna. Seks in nasilje – to skupaj mi je nagnusno.

Kaj pa vem, če res taki kaj seksajo?
Večina teh nasilnežev je itak pijancev in taki imajo težave z impotenco.
Ne vem, to samo ugibam. Samo težko si predstavljam, da je tip, ki je nasilen, tudi če ni impotenten, kaj prida glede seksa. Verjetno je tudi pri seksu grob in nasilen? To samo ugibam. Ker se meni že misel zdi gnusna. Seks in nasilje – to skupaj mi je nagnusno.
[/quote]

saj zato, ker imajo težave z impotenco, si morajo najprej žensko čisto podrediti, da se jim sploh dvigne. In delujejo čisto po tem principu, ki sem ga opisala. Samo ženskam je to težko priznati, ker zaradi tistih par sekund ne ponižujejo samo sebe, ampak pustijo tudi svoje otroke v takem živet.

Kaj pa vem, če res taki kaj seksajo?
Večina teh nasilnežev je itak pijancev in taki imajo težave z impotenco.
Ne vem, to samo ugibam. Samo težko si predstavljam, da je tip, ki je nasilen, tudi če ni impotenten, kaj prida glede seksa. Verjetno je tudi pri seksu grob in nasilen? To samo ugibam. Ker se meni že misel zdi gnusna. Seks in nasilje – to skupaj mi je nagnusno.
[/quote]

saj zato, ker imajo težave z impotenco, si morajo najprej žensko čisto podrediti, da se jim sploh dvigne. In delujejo čisto po tem principu, ki sem ga opisala. Samo ženskam je to težko priznati, ker zaradi tistih par sekund ne ponižujejo samo sebe, ampak pustijo tudi svoje otroke v takem živet.
[/quote]

Ja, otroci pa najbolj nastradajo.


Hja, jaz sem prišla nazadnje s sodišča ful dobre volje. Pa tudi bivši je zdaj ko bubica, ti povem.
[/quote]
Bi morala mene imet za bivšega, ne bi ti videla niti v sanjah skrbništva otroka, kajh šele imela in mislim da bi te hinavsko posmehovanje in norčevanje hitro minilo.
[/quote]
Pa točno to je bivši tudi rekel. 🙂

Saj vesta, da se pogovarjata v štirih kajne? 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Bi morala mene imet za bivšega, ne bi ti videla niti v sanjah skrbništva otroka, kajh šele imela in mislim da bi te hinavsko posmehovanje in norčevanje hitro minilo.
[/quote]
Pa točno to je bivši tudi rekel. 🙂
[/quote]

spet ugotavljam, da sva si s teto morale nekoč tega modrega podajat
al so pa res klonirani.


Kaj vem. Na trenutke se mi zazdi, da je to moj eks zajadral na forum.


Kaj vem. Na trenutke se mi zazdi, da je to moj eks zajadral na forum.
[/quote]

Sumim, da tvoj bivši ni bil Richard ampak Onslow… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Kaj vem. Na trenutke se mi zazdi, da je to moj eks zajadral na forum.
[/quote]

Sumim, da tvoj bivši ni bil Richard ampak Onslow… 😉
[/quote]
Onslowu pa ja nič ne manjka.

;))))

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Pa točno to je bivši tudi rekel. 🙂
[/quote]

spet ugotavljam, da sva si s teto morale nekoč tega modrega podajat
al so pa res klonirani.
[/quote]
Pol vesta s teto, da nimata skrbništva, ker ga imam jaz in da sta za svoja dejanja plačail marsikatero kazen in vama niti četa odvetnikov ni pomagla ali kako? 🙂

spet ugotavljam, da sva si s teto morale nekoč tega modrega podajat
al so pa res klonirani.
[/quote]
Pol vesta s teto, da nimata skrbništva, ker ga imam jaz in da sta za svoja dejanja plačail marsikatero kazen in vama niti četa odvetnikov ni pomagla ali kako? 🙂
[/quote]

domnevam, da isto zgodbo tudi moj prodaja okoli neznancem, oz. tistim, ki ne vejo, kako je v resnici.


O, valček, dobro jutro. Zdaj bo forum oživel.
[/quote]
Ne bo ker že odhajam. Pa ni dobro jutro, sem že bil v zvezi s pouhloglavkami na okrožnem sodišču, veš to so čudovite stari. 🙂
[/quote]

Iste sorte ptic skupaj letajo.
Samo ti imaš težave s puhoglavkami.
Samo tebi uspe to, da se kar naprej in kar naprej zapletaš s puhoglavkami in to tako zelo, da že leta lajnaš o njih. Pa menda po sodiščših hodiš. Le kako ti uspe navleči toliko puhoglavk k sebi?


Pol vesta s teto, da nimata skrbništva, ker ga imam jaz in da sta za svoja dejanja plačail marsikatero kazen in vama niti četa odvetnikov ni pomagla ali kako? 🙂
[/quote]

domnevam, da isto zgodbo tudi moj prodaja okoli neznancem, oz. tistim, ki ne vejo, kako je v resnici.
[/quote]
Jaz nič ne prodajam, tako je. Se pa ni za hvalit s tem , ker je žalostno, vedno je žalostno, je pa prav, da je čedalje več primerov, ko ženskam podlosti ne gredo skozi. Seveda potem je pa kot da se svet podira, še tu na forumu čisto znorite, ko zasledite kako tako zgodbo v medijih, da ni šlo v prid ponoreli materi, v reali je pa kot pravim teh zgodb že kar precej in čedalje več jih bo, tudi predoderlitev otrok je čedalje več zaradi tega, ker matere niso pripravljene izvajat stikov, ne samo dodeljevanja skrbništva otroko očetom.

Sem pa prepričan, da se v bližni prihodnosti obetajo še večje spremembe, ker se res v sodstvu in med odvetniki čedalje bolj čudijo in na gals govorijo, kaj se to danes dogaja, da je preprečevanje stikov postala dejansko nacionalna disciplina mater in da so dobesedno zasuti s tem, pa sem prepričan, da še vedno večinski del očetov sploh ne gre na sodišče, ampak raje trpi.

domnevam, da isto zgodbo tudi moj prodaja okoli neznancem, oz. tistim, ki ne vejo, kako je v resnici.
[/quote]
Jaz nič ne prodajam, tako je. Se pa ni za hvalit s tem , ker je žalostno, vedno je žalostno, je pa prav, da je čedalje več primerov, ko ženskam podlosti ne gredo skozi. Seveda potem je pa kot da se svet podira, še tu na forumu čisto znorite, ko zasledite kako tako zgodbo v medijih, da ni šlo v prid ponoreli materi, v reali je pa kot pravim teh zgodb že kar precej in čedalje več jih bo, tudi predoderlitev otrok je čedalje več zaradi tega, ker matere niso pripravljene izvajat stikov, ne samo dodeljevanja skrbništva otroko očetom.

Sem pa prepričan, da se v bližni prihodnosti obetajo še večje spremembe, ker se res v sodstvu in med odvetniki čedalje bolj čudijo in na gals govorijo, kaj se to danes dogaja, da je preprečevanje stikov postala dejansko nacionalna disciplina mater in da so dobesedno zasuti s tem, pa sem prepričan, da še vedno večinski del očetov sploh ne gre na sodišče, ampak raje trpi.
[/quote]

A že spet tvoje lajne o tvoji grozni bivši?
Pa kaj si res tako tele, da si tako grozno babo izbral ali kaj?
Moraš biti pa res zaplankan, da tako grozno baburo si navlečeš in se menda celo poročiš z njo. Grozno to, da si samo s ta spodno glavo razmišljal.


Jaz nič ne prodajam, tako je. Se pa ni za hvalit s tem , ker je žalostno, vedno je žalostno, je pa prav, da je čedalje več primerov, ko ženskam podlosti ne gredo skozi. Seveda potem je pa kot da se svet podira, še tu na forumu čisto znorite, ko zasledite kako tako zgodbo v medijih, da ni šlo v prid ponoreli materi, v reali je pa kot pravim teh zgodb že kar precej in čedalje več jih bo, tudi predoderlitev otrok je čedalje več zaradi tega, ker matere niso pripravljene izvajat stikov, ne samo dodeljevanja skrbništva otroko očetom.

Sem pa prepričan, da se v bližni prihodnosti obetajo še večje spremembe, ker se res v sodstvu in med odvetniki čedalje bolj čudijo in na gals govorijo, kaj se to danes dogaja, da je preprečevanje stikov postala dejansko nacionalna disciplina mater in da so dobesedno zasuti s tem, pa sem prepričan, da še vedno večinski del očetov sploh ne gre na sodišče, ampak raje trpi.
[/quote]

A že spet tvoje lajne o tvoji grozni bivši?
Pa kaj si res tako tele, da si tako grozno babo izbral ali kaj?
Moraš biti pa res zaplankan, da tako grozno baburo si navlečeš in se menda celo poročiš z njo. Grozno to, da si samo s ta spodno glavo razmišljal.
[/quote]
Brat ne znaš, da bi se teme držalo in splošnega pisanja, kot ga mi ostali, to že vemo. Povedal sem ti tudi že, da ti je še huje in ti norenje z blodnjami na osebni ravni ni v korist, ti še bolj škoduje in poslabša tvoje počutje, kar dokazuješ s serijskimi pobesnelimi primitivnimi posti.

spet ugotavljam, da sva si s teto morale nekoč tega modrega podajat
al so pa res klonirani.
[/quote]
Pol vesta s teto, da nimata skrbništva, ker ga imam jaz in da sta za svoja dejanja plačail marsikatero kazen in vama niti četa odvetnikov ni pomagla ali kako? 🙂
[/quote]
A ne, v tej točki so se naše poti razšle.


Pol vesta s teto, da nimata skrbništva, ker ga imam jaz in da sta za svoja dejanja plačail marsikatero kazen in vama niti četa odvetnikov ni pomagla ali kako? 🙂
[/quote]
A ne, v tej točki so se naše poti razšle.
[/quote]Aja, torej sanjaš o tem, da si bila z mano samo do tam, kjer je bilo luštno? 🙂 Ja vse možno, kdo ve. 🙂 Zdanje cajte sploh neke iz prejšnjih let srečujem, ravno par dni nazaj ena v šparu, se je začela pgovarjat kot da sva vsak dan skupaj :-), pa nisem vedel kam bi jo dal, se mi je počasi začelo bistrit, ko mi je dala telefonsko naj jo kaj pokličem, da jo res poznam in baba permejdun zlo dobro izgleda, le blond je zdaj, včasih pa bila črna. 🙂

A že spet tvoje lajne o tvoji grozni bivši?
Pa kaj si res tako tele, da si tako grozno babo izbral ali kaj?
Moraš biti pa res zaplankan, da tako grozno baburo si navlečeš in se menda celo poročiš z njo. Grozno to, da si samo s ta spodno glavo razmišljal.
[/quote]
Brat ne znaš, da bi se teme držalo in splošnega pisanja, kot ga mi ostali, to že vemo. Povedal sem ti tudi že, da ti je še huje in ti norenje z blodnjami na osebni ravni ni v korist, ti še bolj škoduje in poslabša tvoje počutje, kar dokazuješ s serijskimi pobesnelimi primitivnimi posti.
[/quote]

Če si opazil, je tema o nasilju nad ženskami in o tem zakaj so take,d a vztrajajo z nasilnežem.
Potem pa si ti vletel in začel s svojim puhoglavkami in sodišči in bla bla bla. Vedno znova, v vsaki temi, ki sploh nima veze s tvojim puhloglavkami.


Brat ne znaš, da bi se teme držalo in splošnega pisanja, kot ga mi ostali, to že vemo. Povedal sem ti tudi že, da ti je še huje in ti norenje z blodnjami na osebni ravni ni v korist, ti še bolj škoduje in poslabša tvoje počutje, kar dokazuješ s serijskimi pobesnelimi primitivnimi posti.
[/quote]

Če si opazil, je tema o nasilju nad ženskami in o tem zakaj so take,d a vztrajajo z nasilnežem.
Potem pa si ti vletel in začel s svojim puhoglavkami in sodišči in bla bla bla. Vedno znova, v vsaki temi, ki sploh nima veze s tvojim puhloglavkami.
[/quote]
Jp, opazil in povedal, da te teme odpira vedno ista avtorica in si jih izmišlja in se je za vprašat kaj je s takimi narobe, ker vas je kar nekaj na forumu, ki imate potrebo po izražanju in izlivanju raznih lastnih blodenj.

Če si opazil, je tema o nasilju nad ženskami in o tem zakaj so take,d a vztrajajo z nasilnežem.
Potem pa si ti vletel in začel s svojim puhoglavkami in sodišči in bla bla bla. Vedno znova, v vsaki temi, ki sploh nima veze s tvojim puhloglavkami.
[/quote]
Jp, opazil in povedal, da te teme odpira vedno ista avtorica in si jih izmišlja in se je za vprašat kaj je s takimi narobe, ker vas je kar nekaj na forumu, ki imate potrebo po izražanju in izlivanju raznih lastnih blodenj.
[/quote]

Ne bo držalo. Take teme 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne odpira samo ena in ista avtorica.
Te teme nisem jaz odprla. Sem pa že odprla teme o podobni tematiki tako, da sva vsaj že dve, bi pa rekla, da je več oseb.

New Report

Close