Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako jim rata tako živet

Kako jim rata tako živet


Jp, opazil in povedal, da te teme odpira vedno ista avtorica in si jih izmišlja in se je za vprašat kaj je s takimi narobe, ker vas je kar nekaj na forumu, ki imate potrebo po izražanju in izlivanju raznih lastnih blodenj.
[/quote]

Ne bo držalo. Take teme 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne odpira samo ena in ista avtorica.
Te teme nisem jaz odprla. Sem pa že odprla teme o podobni tematiki tako, da sva vsaj že dve, bi pa rekla, da je več oseb.
[/quote]
Več vas je motenih ja, saj vam je to zatočišče in hkrati vse življenje, imate pa vsaka svojo tematiko. Ti si recimo patološko obsedena z mano, imaš takega , ki odpira samo teme o komunistih, drugi o katolibanih, tretja o prdenju, četrti o o nepravih babah, itn. Skratka bogat forum, glede na uporabnike, od hudiča. 🙂

Ne bo držalo. Take teme 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne odpira samo ena in ista avtorica.
Te teme nisem jaz odprla. Sem pa že odprla teme o podobni tematiki tako, da sva vsaj že dve, bi pa rekla, da je več oseb.
[/quote]
Več vas je motenih ja, saj vam je to zatočišče in hkrati vse življenje, imate pa vsaka svojo tematiko. Ti si recimo patološko obsedena z mano, imaš takega , ki odpira samo teme o komunistih, drugi o katolibanih, tretja o prdenju, četrti o o nepravih babah, itn. Skratka bogat forum, glede na uporabnike, od hudiča. 🙂
[/quote]

Nisem še zasledial nobene teme o komnistih in nobene o katolibanih in o vsem tem kar naštevaš. Res pa je, da berem samo teme, katerih naslov me pritegne. Ne pa vseh povprek.
Je pa res, da v skoraj v vseh temah, ki jih berem ali komentiram ali pa odprem naletim nate in vedno, ne glede na temo, lajnaš o puhoglavkah. Tako kot v tej temi. Avtorica odpre temo o nasilju, ti lajnaš spet svojo temo. Tako kot vedno. Pa verjetno tudi o temah o komunistih in katolibanih lajnaš o puhoglavkah. Ne vem, če je kaka tema, ki jo berem, da ne bi ti lapal o puhoglavkah.
Kdo je obseden?

Ne, nikoli se ne spremeni. Poznam enega takega “reveža” (pijanec, nasilnež, obsojen zaradi hudega družinskega nasilja), ki sta ga zapustili dve ženi … ampak ne more človek verjet, vedno se najde nova ženska, ki mu verjame, nasede, se celo preseli k njemu. In “pravljica” spet nekaj časa traja. Dokler se mu spet ne zrola in nalomi tudi tanovo. To traja že vsaj enih pet desetletji in šele sedaj pri sedmem križu je toliko propadel, da se samo še v jarek zvrne.

New Report

Close