Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako lahko en mlad mulček vozi BMW?

Kako lahko en mlad mulček vozi BMW?


Niso vsi tvoje šole
[/quote]

Ne, mene bi dobili že, če bi ukradla šivanko. Pa kaznovali tudi.

Hehe, mladi mulci pod 40 :))) jih poznam kr neki, ki jih vozijo, pa so mulci od 18+ 🙂
Vse se da, če se hoče.
[/quote]
A misliš na Fužinah, hehe.

Kupijo jim jih starši. Al pa dilajo.

Ne, mene bi dobili že, če bi ukradla šivanko. Pa kaznovali tudi.
[/quote]
In kaj potem nabijaš? Rata tvoja frača mastna ob misli na kriminal???
Ne podtikaj, če ne veš, če veš pa prijavi policiji.
Nagnusna si

A obstaja kakšno področje, da ji ti “kr neki” ne poznaš?
[/quote]

Vrjetn tud, ampak se mi zdej ne da mislt katera so to 😉


A misliš na Fužinah, hehe.
[/quote]

Tud 😉

A obstaja kakšno področje, da ji ti “kr neki” ne poznaš?
[/quote]

Čafoti, ko bi drugi , vedno vejo vse in vedno najbolj pametni …


In kaj potem nabijaš? Rata tvoja frača mastna ob misli na kriminal???
Ne podtikaj, če ne veš, če veš pa prijavi policiji.
Nagnusna si
[/quote]

Morda je na takem položaju, da je že prijava potrebna po uradni dolžnosti in neprijava kazniva po uradni dolžnosti :)))

Čafoti, ko bi drugi , vedno vejo vse in vedno najbolj pametni …
[/quote]

Kdo ti je kriv, če sam nisi sposobn.

BMW je super avto, ne vem zakaj ga nebi kdorkoli kupil, če mu paše? Babica, mulc, kaj ima sploh veze? Eni se zapufajo za avto, ker jim to pomeni toliko, kot nekomu drugemu potovanja recimo. Jaz ga mam tudi mimogrede…v komunističnih časih pa je bilo treba bit res premožen za nakup, ker se je podpiralo domače firme (tam, zastava), nemški avti so bili rezervirani za tita in druge veljake. Saj si ga je tudi kdo drug privoščil, a je ornk preplačal takrat tak voz…danes so pač drugi časi.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Samo v vednost. BMW je precej drazji kot Mercedes.

Ja in? Js ze od 18ga leta vozim bmw, doma imamo dva pa sm punca, en ma 156 konjev, ta drugi pa 186 al 184.. in kaj? Vozim po pameti, se nikoli nisem norela da bi mela nesreco. Je pa res avto kot se spodobi, nobenih problemov… vse to zahvaljujoč staršem, ki imata dobri službi, sta delala trdo da sta lahko kupila, a se jima je splačalo trudit. Pa tukaj ni nobenega kriminala/pranja denarja/ilegalnih poslov itd.
Marsikdo se bo znašal sedaj nad objavo, ampak onadva sta prišla od “blata” do “zlata” . Nismo imeli vedno bmwja, ampak šele zadnjih nekaj let. Prej smo tudi mi imeli neke povrpečne avte ala ford, potem je pa slo navzgor. Odvisno tudi kako ima kdo sreče v življenju, da si lahko privošči.

Lp.

Ps: tisti ki boste se sedaj zgrazali nad mano sporočam, da mi lahko ližete rit, ker je moja vsaj čista ker sedim na novih avtih.

Pojdi na avto.net pogledat kakšne so cene.
Večina je itak starih jajc, prevrteni števci in zlajnane mašine.

Načeloma pa mladi lahko vozijo BMW-ja. Je v njih vse tako kot v drugih avtih.

Morda je na takem položaju, da je že prijava potrebna po uradni dolžnosti in neprijava kazniva po uradni dolžnosti :)))
[/quote]
Predvem je izrodek … brez pameti, ki nabija, da so drugi barabe … ona pa kot JU/ JS legalno krade svojo plačo


Če si fračo redno pereš ti jo poližem v zameno za dober faf
Ostalo pa … OK

Ti si pa tako zavisten/a ker ga nikoli nisi vozil/a in ga najverjetneje tudi ne boš, da svojo zavist in komplekse izražaš preko tega anonimnega foruma, kajti le malo imaš od življenja, ker te dosti zadev jebe, nasploh pa misel na to, da boš do konca življenja fural/a en sjeban lower middle class car.

Sprejmi oz.navadi se na to, da so vedno ljudi, ki živijo boljše in slabše od tebe.

Morda njegov zemo dela v Munchnu pa dobi tovarniški popust. Kot naši v Revozu, v Cliotih je tudi veliko mulcev. Nekateri “Bavarci” si ga pa sestavijo kar po delih haha

Vaš link

Mulc je zame nekdo od 18 do max. 25

Js mam 20 pa se ne hvalim z avti od staršev, je pa res da je užitek vozit tak avto.

Ja, odvisno od tvoje starosti…

Sem ravno en dan sredi dneva opazil pribl. 22 letnega otroka, ki je z bmw 420, prišel po punco/sestro. Skupaj sta opazovala avto parkiran kar sredi izvoza. Avto je bil kot nov, verjetno star največ 3 leta. Po obnašanju sodeč bi težko sklepal, da je zaslužen z lastnim denarjem. Sicer pa, če se dobro razgledamo, kdo v tej državi dobro živi? Tisti, ki imajo bogate starše, ostali pa do teh stvari pridejo malo pred 30tim, večina šele po 30tem letu. Ti mulci ratajo samostojni šele ko jim starši umrejo, do takrat pa za vse mamica in ati…

Ti si pa tako zavisten/a ker ga nikoli nisi vozil/a in ga najverjetneje tudi ne boš, da svojo zavist in komplekse izražaš preko tega anonimnega foruma, kajti le malo imaš od življenja, ker te dosti zadev jebe, nasploh pa misel na to, da boš do konca življenja fural/a en sjeban lower middle class car.

Sprejmi oz.navadi se na to, da so vedno ljudi, ki živijo boljše in slabše od tebe.
[/quote]

Zavist ni nič nečloveškega, praktično je celo potrebna, kakor tudi občutek sramu. Razlika je le v tem, da uživače to pač moti. Malokdo je zavisten nekomu, ki se ji avto sam prigaral…

Samo v vednost. BMW je precej drazji kot Mercedes.
[/quote]

Bmw 7 112.000 eur , MB S classe 154.000 ( oba fool options). Tako da ne bedari!

Taki so izjeme. Dejstvo pa je, da te avte večinoma financirajo starši.

Taki so izjeme. Dejstvo pa je, da te avte večinoma financirajo starši.
[/quote]

jaz pa mislim, da je več tega plehovja iz naslova dilanja. Saj ni treba velik gruntat…mal se kdaj usedte v kakšen kafič bolj na obrobju, pa mal opazujte. Prišiba bemfič, ven skoči pobček cca 20let, sede k mizici, se “rokuje” s frendom, še mal posedi in šiba dalje. In tega ni malo.
Je pa tko… teli avti so sinonim za južnjake . Sori, tako je. Oni bi vse dali za bemflna, pa ni važno nov, star, zgonjen, zaleten… sam da ma pravo značko. Tud prov. Ampak odkar se je ta “renome” razpasel, mi ta znamka ne sede več.

New Report

Close