Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako lahko en mlad mulček vozi BMW?

Kako lahko en mlad mulček vozi BMW?

Saj takšni BMW in Audi so v Dojčlandu po 5-8 jurjov.

:))))


A so pooblaščeni servis? Hvala
[/quote]

Niso uradni servis, so specializirani za BMW in Mini. Če imaš avto s klasično servisno knjigo ti jo poštempljajo, če imaš novejši avto, ti servis vpišejo v BMW elektronsko servisno knjigo.

:))))

Jaz rabljenih ne kupujem. Kupim novega v stacuni in ga vozim vsaj osem let če mi ne dela večjih težav večkrat, če ne ga v tri krasne teram že prej in potem grem kupit novega. Se bom jaz zajebavala se s tem. Ne ne bom. Jaz imam sebe najrajši in svoje živce.


In koliko živcev ti gre pri nabiranju penez za novega?


In koliko živcev ti gre pri nabiranju penez za novega?
[/quote]
Jih ne nabiram za avto, za avto jih vedno imam. Peneze nabiramo pri nas samo za večje izdatke kot so npr. nakupi nepremičnin. Tukaj je pa skrbno finančno načrtujeva.


Jih ne nabiram za avto, za avto jih vedno imam. Peneze nabiramo pri nas samo za večje izdatke kot so npr. nakupi nepremičnin. Tukaj je pa skrbno finančno načrtujeva.
[/quote]

Takim pa na servisih z veseljem sproti onesposobljajo avto da res ne zdrži več kot 8 let in da se denar vrti :)))

[/quote] Kia, hyundai, chevrolet, alfa..itd pa se itak kvari saj je že v štartu razlika v ceni. Posledično s tem so večji stroški.[/quote]

Temu se pa reče posplošeno nakladanje za gostilniškim pultom. Poglej si kakšno neodvisno nemško statistiko o kakovosti in številu okvar za osebna vozila v različnih starostnih obdobjih, pa boš videl, da se krepko motiš. Kia in Mazda sta po kakovosti in neproblematičnosti na prvem mestu, Hyundai je skoraj na vrhu, Alfa in Chevrolet sta pa res povsem na koncu – glede tega se pa ne motiš.
p.s. Definitivno imam rajše avtomobil z daljšo kot krajšo garancijo, o tem pa res ni dvoma, zakaj bi pa se že špo 2, 3 ali 4 letih tresel, da se mi bo na avtu, ki je še vedno precej vreden, pokvarilo kaj za jurja ali dva. Raje zapravim za dopust….

Kia, hyundai, chevrolet, alfa..itd pa se itak kvari saj je že v štartu razlika v ceni. Posledično s tem so večji stroški.[/quote]

Temu se pa reče posplošeno nakladanje za gostilniškim pultom. Poglej si kakšno neodvisno nemško statistiko o kakovosti in številu okvar za osebna vozila v različnih starostnih obdobjih, pa boš videl, da se krepko motiš. Kia in Mazda sta po kakovosti in neproblematičnosti na prvem mestu, Hyundai je skoraj na vrhu, Alfa in Chevrolet sta pa res povsem na koncu – glede tega se pa ne motiš.
p.s. Definitivno imam rajše avtomobil z daljšo kot krajšo garancijo, o tem pa res ni dvoma, zakaj bi pa se že špo 2, 3 ali 4 letih tresel, da se mi bo na avtu, ki je še vedno precej vreden, pokvarilo kaj za jurja ali dva. Raje zapravim za dopust….
[/quote]
Genau!

Prekajen meso dl cajt gvera;)

New Report

Close