Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako mnenje o tejle debati?

Kako mnenje o tejle debati?

In o članku?

Porkaduš, če ni to podn od podna:-(((((((((

še en primer našega krasnega sodstva…

Ja kaj pa je zdaj tule po tvoje naše sodstvo krivo????

________________________________________________ Prave kritike so zasnovane na trdnem prepričanju ali znanju.

Nič šokantnega.Sej pri nas je za pričakovat kaj takega! Res PODEN!

___________________________________________________________ I only trust two people...one is me and the other is not you!

Individualizem, individualizem, individualizem. Preveva iz naših postov in mi vzgajamo naše otroke. Bojim se, v kaj bodo naši otroci zrasli čez 20 let. Ampak resnično.

Ti trije dijaki se po mojem zelo dobro zavedajo, da so jim učitelji s tem, ko so jih izključili, pravzaprav naredili veliko uslugo. Ker baje da se je v času po izbruhu afere dogajalo marsikaj (šikaniranje sošolcev, na hodniku so jim pljuvali v obraz, nihče jih ni hotel niti pogledat, itd.).
Zdaj se je pa ubogi revček spomnil, kakšne grozne psihične bolečine je trpel, ker se je moral z vlakom vozit v NG (mislim, da človeka res dobesedno srat nažene!) in bi bilo dobro od države še malo denarja potegnit.
Ja, in čisto možno, da bo temu psihopatu uspelo. V naši državi JE možno. :((((((((((

Komaj se je malo pozabilo na afero in imena, pa ti gre ta trap tožit za denarno odškodnino – bo odprl azil za mučene živali?

Če so jih pa sošolci grdo gledali – le zakaj?

Kar se je Janezek naučil, to…

Očitno dečko z deformirano moralo ne more iz svoje kože 🙁

New Report

Close