Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako moški gledate na debele ženske?

Kako moški gledate na debele ženske?

Lepa!

Kako zelo debela pa?
Ker tukaj na monu bi bilo fajn, da to določiš, ker po odgovorih, je tukaj vsaka debela, ki ima že kakšno kilco čez 50kg (pa mislim na take, nad 160cm)..

Odvisno torej kako zelo debela si..Ameriško debela je res bolezensko, zdravstveno nevarno in že s tega razloga bi bilo dobro, da težo zreduciraš na bolj normalno.
Če si pa recimo “zalita”, z oblinami, bi te pa na vzhodu oboževali, seveda tukaj po zahodnih standardiš boš pa “debela” in tudi tistim, ki jim je “pripadnost” povprečju nujna vrlina preživetja, in bi jim bila morda celo všeč, ne bodo tega priznali.

Vse skupaj pa to zgoraj nima toliko veze, kot to, koliko si sama zadovoljna, fit in zdrava.

Sem že malo starejši in iz generacije, ko je bilo malo ljudi predebelih, vsi smo bil tam tam kaka kila več ali manj.
Vem, da so bile v naših časih bolj popularne take z oblinami, deske so bile bolj v rangu nezenimivih oz. “za silo”.
Tako da ja obline, ne pa špeh, ali pa bognedaj, kosti prevlečene s kožo, namesto jošk pa dva mozolja.
[/quote]

Evo, tudi jaz sem ena taka iz prejšnje generacije, malo oblin, dve pomarančki, špeha skoraj nič, taman zate, heheee.

S kolegico greva večkrat posedet na vrt, kjer imajo tudi igrala, najini 1 letniki se igrajo, midve pa srkava kavico. Tam je tudi veliko moških najine generacije.
Jaz imam cca 10 kg preveč, kolegica pa tako postavo, kot da še nikoli ni rodila. Visoka, lepo oblikovano vitko telo, pa še cunje zna skombinirat in vidim, da je neverjeten magnet za moške oči. Ma vsak jo pogleda od pet do glave in se pase na njej. Svoje še naredijo dolgi naravno temni lasje, skoraj nič mekapa in jo dobesedno požirajo.

Mene pa mislim, da me niti nihče ne opazi (no saj se ne sekiram), ampak toliko kot zanimivost o moških pogledih.

Ta tema potrebuje slike. Avtorica, večina debelih je v osnovi zelo privlačnih, same zadevo pokvarijo z vrečastimi cunjami in nesamozavestnim obnašanjem. Je pa čisto odvisno, meni so všeč vse sorte žensk.
Prilimaj slikico, pa da vidimo!

Za babo in deda mi je vseeno – smili pa se mi otrok, ki je že sedaj owerveight.

No evo o tem govorim. Šele z zdravili je šlo. Ščitnica pa takole nagaja kar tretjini žensk..

Hudobija nekaterih bo pa avtorje sama dosti tepla, mi sploh ni treba replicirat. Lahko je sodit druge ko pojma nimaš.

No evo o tem govorim. Šele z zdravili je šlo. Ščitnica pa takole nagaja kar tretjini žensk..

Hudobija nekaterih bo pa avtorje sama dosti tepla, mi sploh ni treba replicirat. Lahko je sodit druge ko pojma nimaš.
[/quote]

Kakšni tretjini? Debelih zaradi ščitnice je zelo malo. Več je tistih, ki so zaradi ščitnice celo presuhi. Zato ne blodi. Tolaži sama sebe, če ti je tako lažje, drugim pa ne pripoveduj pravljic.

Kakšni tretjini? Debelih zaradi ščitnice je zelo malo. Več je tistih, ki so zaradi ščitnice celo presuhi. Zato ne blodi. Tolaži sama sebe, če ti je tako lažje, drugim pa ne pripoveduj pravljic.
[/quote]

Besede moje tireologinje. Ni moja trditev. Ne sodi če ne veš.

Besede moje tireologinje. Ni moja trditev. Ne sodi če ne veš.
[/quote]

Koga pa sodim? Tebe? Nikogar. Pravim samo kar je res, namreč da je debelih zaradi ščitnice izjemno malo. Ne pa kar pol prebivalstva, torej vsak, ki je debel.

kaj pa imajo potrebneži do tega, da gledajo lepe? Kot da imajo šanse pr njih.

Kakšni so to moški, ki niso “potrebni”??? A obstajajo? 🙂
Kam pa sicer naj gledajo, v tla? :)) Še po TV je lepo pogledati eksotične kraje, čudovito favno in floro, pa čeprav jih zelo verjetno ne bomo nikoli obiskali.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

kot vidiš, ti je več kot polovica začela „moralizirati“, da shujšaj. Morda boš potem komu tudi všeč. Prej pa – očitno ne. Praviš, da se trudiš osrečevati druge ljudi. Samo nasvet: trudi se malo manj… Nekaterim ne boš všeč nikoli – ne debela in ne suha, ne blond in ne temnolaska… Sprejmi to kot preprosto dejstvo.

Poišči si družbo ljudi, ki osrečujejo tebe, namesto da se trudiš ti ugajati drugim. Ne pravim, da hodiš po svetu zanemarjena ipd. – samo perspektivo zamenjaj. Za vsakega se najde sorodna duša. Ampak tudi ti se boš morda morala odreči kakšnemu svojemu predsodku (npr. starost), sploh ker je infantilnih moških preveč – vseh starosti.

Mimogrede: o debelih ljudeh se pogosto govori kot o lenih, velikokrat pa so v resnici perfekcionisti, ki se maksimalno trudijo, da so vsi zadovoljni (in opravijo celo delo koga drugega). Perfekcionisti pa so v bistvu ljudje, ki trpijo, ker nikoli niso bili dovolj dobri za druge (predvsem za mamo oz. očeta). Vsak si potem razvije svojo obrambno držo. Morda je tvoja debelost pravzaprav tvoja obrambna drža, pogosto je tako. V tem primeru – bolj kot se boš trudila ugajati drugim in se spreminjati zanje, bolj boš nesrečna (in debela).

Ker si še študentka, še zadnji komentar: za ženske najboljša leta pridejo malo kasneje. Ne glede na to, kar trdijo nekateri moški – predvsem tisti, ki bi vedno raje mlade in še mlajše, a v bistvu sami lovijo svoje „zadnje ptice“. Tako je z razlogom: ni stvar (le) v fizični privlačnosti, ki je subjektivna, ampak tudi v privlačnosti naivnosti in neizkušenosti, zaradi katerih so potem tudi sami manj negotovi… Sčasoma si boš tudi sama ustvarila neko idejo o tem, kakšne so tvoje prioritete, potem bo tudi ustrezni moški lažje prišli.

Želim ti veliko sreče,

lp,


Postopno zmanjšaj vnos kalorij na nekje cca 2000kcal.
/quote]
Lol, :-))))))))))) ti pa si komika.
Če bo ženska vnašala 2000 kalorij dnevno, se bo kar lepo redila. (razen, če je ekstremna športnica).
Če hoče shujšati 1 kg tedensko, mora doseči 7000 kalorij tedenskega deficita. Kar pomeni, da mora dnevno zaužiti okrog 800-1000 kalorij, odvisno od fizične aktivnosti.

Besede moje tireologinje. Ni moja trditev. Ne sodi če ne veš.
[/quote]

Ker je dohtarci lažje vljudno potrditi pacientove blodnje, kot pa s trdo roko razložit, da je treba manj žret. Takih zdravnikov je tudi preveč.

Včasih gledam oddajo o ekstremno debelih ljudih na enem od TV kanalov. Res je grozljivo, kako debeli so. Še bolj grozljivo pa je, ko opisujejo svojo mladost in življenje. Večina njih je bodisi iz nesrečnih zakonov, bodisi so bili spolno nadlegovani še kot otroci. Je pa zanimivo, da kar precej teh debelih ljudi ima može/žene oz. partnerje. nekateri od teh partnerjev so tudi debeli, nekateri so pa povsem suhceni.

Koga pa sodim? Tebe? Nikogar. Pravim samo kar je res, namreč da je debelih zaradi ščitnice izjemno malo. Ne pa kar pol prebivalstva, torej vsak, ki je debel.
[/quote]

Odkod ti ideja, da je zaradi ščitnice zelo malo debelih? Besede moje tirologinje manj kot mesec nazaj: eno od oblik hipotiroze ima kar tretjina žensk! Večina ne odkrito. Dokazane posledice pa so: zelo upočasnjen presnova in povečan apetit, torej v večini primerov povečana teža. To je dejstvo. Zaradi ščitnice je debelih veliko ljudi.

Na splošno so avtoimuna obolenja postala prava epidemija: ščitnica multipla luskavica artritis vse je v neverjetnem porastu zadnjih 20 let. Veliko AI obolenj pa ima za posledico tudi debelost.

Torej da ljudje so debeli tudi zaradi bolezni in to vedno več in to je dejstvo. Preberi zgodbo zgoraj: z neverjetnimi mukami težo obdržiš, shujšati pa je zelo zelo težko. Ponovno pravim: ne sodite.

To je to, primerjava dveh žensk in dobro se ve kako moški katero gleda in po kateri se mu cedijo sline. Kaj čes si metat pesek v oči, če ni nobene lepše v bližini bo tip pogledal tud za debelo, če je kakšna mrha blizu, jebi ga…., žal se ve, katero bo tip gledal. Z mano je pa tako, ko sem debel gledam debele, ko sem suh, gledam suhe, najboljše so pa tiste……, vmes med debelo in suho, taprave…

Debeli ljudje niso nič posebnega.

So samo debeli.

Si vis pacem, para bellum.

Moški ne marajo debelih, ženske pa ne plešastih. Tko je, pa se lahko tipi ob tla mečejo.

tudi debele osebe imajo pravico živeti.

res je

Sama sem šla že skozi različne faze in ja, itak so me tipi najbolj opazili, ko sem bila suha, prvi vtis je vizualen in tukaj debele takoj odpademo. Govorimo o neki zmerni debelosti, pustimo tiste res grozne ameriške ekstreme. Sama vseeno zdravo jem, se gibam, tako da kar ok izgledam, nimam visečega špeha, lepo se zrihtam, pa sem možu zelo všeč, pa marsikateri moški tudi pade na humor, nasmeh, razgledanost, potem pa kilc kar naenkrat ne opazijo več … preverjeno. Primitivci, ki gledajo samo postavo in obletavajo ženske v lokalih, odpadejo, takšni me itak nikoli niso zanimali in ko sem bila suha, me je njihova pozornost zelo motila, zato mi zdaj paše, če me ne opazijo.

Pa nisem ravno vesela, da sem se zredila, delam na tem, da počasi in zdravo shujšam, v tem času se pa ne bom skrivala doma in gledala v tla.

Odkod ti ideja, da je zaradi ščitnice zelo malo debelih? Besede moje tirologinje manj kot mesec nazaj: eno od oblik hipotiroze ima kar tretjina žensk! Večina ne odkrito. Dokazane posledice pa so: zelo upočasnjen presnova in povečan apetit, torej v večini primerov povečana teža. To je dejstvo. Zaradi ščitnice je debelih veliko ljudi.

Na splošno so avtoimuna obolenja postala prava epidemija: ščitnica multipla luskavica artritis vse je v neverjetnem porastu zadnjih 20 let. Veliko AI obolenj pa ima za posledico tudi debelost.

Torej da ljudje so debeli tudi zaradi bolezni in to vedno več in to je dejstvo. Preberi zgodbo zgoraj: z neverjetnimi mukami težo obdržiš, shujšati pa je zelo zelo težko. Ponovno pravim: ne sodite.
[/quote]

Bla bla bla bla……. Zdravniki sami potrjujejo, da je odstotek debelih vedno višji ter opozarjajo, da niti slučajno ni toliko bolnih. Glavni problem je prenajedanje in pomanjkanje gibanja. Poleg tega veliko bolezni, pri katerih nagajajo hormoni, zaradi katerih naj bi se redili, povzroča prav prevelika teža. Če človek shujša, se tudi delovanje hormonov popravi. Tu ni debelost posledica hormonskih sprememb, ampak obratno, so hormonske motnje posledica debelosti zaradi prenajedanja. Debelosti se že na videz razlikujejo, maščoba se različno nabira in tudi na različnih delih telesa in z malo znanja lahko precej natančno določiš, kaj je pri komu vzrok za debelost. In če malo pogledaš naokorog je tistih s tipičnimi znaki debelosti zaradi ščitnice zelo zelo malo. Če imaš ti potrjeno bolezen ščitnice in se zdaj počutiš užaljeno, tvoj problem. Nikakor pa ne drži, da se ljudje po celem svetu redijo zaradi bolezni. No, v bistvu se, a ta bolezen se imenuje zasvojenost s hrano, ne pa nepravilno delovanje ščitnice.

Najbolj so me opazili, ko sem bila nekje v 3 in 4 mesecu nosečnosti. Trebušček še ni bil izrazit, malo se mi je že nabralo na bokih, oprsje pa eksplodiralo. Tako da ne verjamem, da se moški najbolj slinijo na suhice. Obline jih privlačijo. Pa skladnost telesa, tudi če je kak kg preveč. Debelost in razvešenost pa ni ok.

New Report

Close