Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako moški gledate na debele ženske?

Kako moški gledate na debele ženske?

Se tolažite tisti, ki “normalo” povezujete z nizkim libidom. 😉
Ali je imel moški 1 ali 20 , “naravni refleksi” z odzivnostjo na “naravne lepote”, morajo delovati pri (fizično in psihično) zdravem moškem, pa naj jih ima 40 ali 50 ali pa še več.
Če si depresivec, jasno, da tudi “tam spodaj” ne bo nič korenitega … 😉
[/quote]

Kaj si zdaj napletel bebček? Jaz trdim, da imate povprečneži po večini bolj ali manj vizualno vprašljive babe. Tu pa nekaj flozate, kako imate visok kriterije. Nehajte no.:)))


S spoštovanjem…
[/quote]

Poklon za ta odgovor!

Kaj si zdaj napletel bebček? Jaz trdim, da imate povprečneži po večini bolj ali manj vizualno vprašljive babe. Tu pa nekaj flozate, kako imate visok kriterije. Nehajte no.:)))
[/quote]

A sedaj so pa drugi bebčeki z grdimi ženskami, če tebe korenjak ne uboga že 10 let? 🙂 Ravno nasprotno, z normalnim libidom, bi ti vse 10 let mlajše morale biti lepe. 😉 Racionalizacije s slabšalnimi označbami drugih, ki imamo spolno življenje za razliko od tebe, ne razrešujejo tvojih težav glede (im)potence. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ja ja, tisti f.uk z grdimi babami vam tako paše, da mimogrede pogledujete za vsako lepo punco, kar sam priznavaš..)))))))

Kaj si zdaj napletel bebček? Jaz trdim, da imate povprečneži po večini bolj ali manj vizualno vprašljive babe. Tu pa nekaj flozate, kako imate visok kriterije. Nehajte no.:)))
[/quote]
Še kar blodiš defektno kdo od nas je kak? Ne gre, da bi se ustavilo in kaj vsaj na pol razumnega napisalo, ne?😂

Sem dovolj inteligenten, da resnico o sogovorniku izvem že iz njegovega načina komuniciranja. Ne rabiš biti ravno dr. znanosti, da bi vedel, da je matjažko zatežen kvazifilozof in da sta vidva z Robijem luzerja..))))

A sedaj so pa drugi bebčeki z grdimi ženskami, če tebe korenjak ne uboga že 10 let? 🙂 Ravno nasprotno, z normalnim libidom, bi ti vse 10 let mlajše morale biti lepe. 😉 Racionalizacije s slabšalnimi označbami drugih, ki imamo spolno življenje za razliko od tebe, ne razrešujejo tvojih težav glede (im)potence. 😉
[/quote]
Ko je še bilo generalče v “znosnem” stanju , se je vsaj spolno neopredelilo, da je asesksualno, imelo celo momente, ko je gledalo za bababmi in se od starhu poscalo v hlače, samo pisalo o tem,😂 zdaj je pa vse kar še premore, vi zgube, vi kmetavzarji, vi hetereseksualni zblojenci, itn. Človek pač hitro napreduje v eno smer.😂

Lahko sem kar hočem. Vidva sta še vedno dva babam nezanimiva bebčka. En kmet pa en filozof. Še starim babam dosadna, kaj šele mladim hahahaaa…


Res je, vsi vidimo da si diamant inteligence, sposobnosti in iz tebe vre eno samo znanje in razum.😂😂😂😂


Res je, vsi vidimo da si diamant inteligence, sposobnosti in iz tebe vre eno samo znanje in razum.😂😂😂😂
[/quote]

Res. Vse težave vas bebčkov z babami sem vam že zdavnaj razložil. Samo prime se vas nič ne, ker ste pač butli. J.ebi ga, ni ozdravljivo.

Dobro, veš sploh v čem je poanta? Da se iz posta v post ponavljaš in da če bi v tvojih psihozah tudi bil kanček resnice, še vedno o sebi ne poveš kaj si ti in o tebi ni razbrat nič drugega, kot da si skrajno defektno in noreče proti vsem, ki za razliko od tebe živijo.😅

Res. Vse težave vas bebčkov z babami sem vam že zdavnaj razložil. Samo prime se vas nič ne, ker ste pač butli. J.ebi ga, ni ozdravljivo.
[/quote]
Jp, in zakj potem sploh še pisariš? A nisi reklo že pred nekaj meseci, da se poslavljaš s foruma, ker tvojih prostaško primitivnih psihoz ne boš brezplačno pisalo?😂

Neatraktivne. Vecina jih ima tudi neprijeten vonj. Sem zdrzal v zvezi z eno tam, 9 mesecev, ma ni slo – neglede na to, kako lustkana bi bila v faco pri 30 kilah manj me je salo motilo. No, pa se kadilka je bila.

Enkrat, za probat, ampak ne hvala.

Dobro, veš sploh v čem je poanta? Da se iz posta v post ponavljaš in da če bi v tvojih psihozah tudi bil kanček resnice, še vedno o sebi ne poveš kaj si ti in o tebi ni razbrat nič drugega, kot da si skrajno defektno in noreče proti vsem, ki za razliko od tebe živijo.😅
[/quote]

Ni važno kaj sem jaz. Nisem debil, da bom s tabo delil svojo resnico. Ti si dovolj neumen, da vemo vs eo tebi hehehee..


Samo si zagotovo nadvse atraktivno, le druge ne boš dobilo.😅

Ni važno kaj sem jaz. Nisem debil, da bom s tabo delil svojo resnico. Ti si dovolj neumen, da vemo vs eo tebi hehehee..
[/quote]
Seveda je važno kaj si ti, če zmerajš tako vse ženske, kot moške, kako bitje si potem ti?😂


Seveda je važno kaj si ti, če zmerajš tako vse ženske, kot moške, kako bitje si potem ti?😂
[/quote]
in ti debilče podmersko si pa BOLJŠE, ker zmerjaš SAMO ŽENSKE?
Dej pejt se zdravt, ti si šele butelj, ti viharno

To se tudi jaz sprašujem. Imam 30kg viška, je pa z mano hotel seksat tip, ki je res top top top v vsakem pogledu. Lahko dobi katerokoli, njegova doma je kot model z modne piste. Me je par mesecev nagovarjal k temu, še zdaj ne vem, kaj je videl na meni.. ker karizme, energije, samozavesti in bla, bla… tudi nimam.

Fetišer očitno.

Jaz sem celo življenje vitka z skladno postavo mož me je zapustil, ker ima fetiš na bajse.

Luštne so!

So zenskam privlacni moski ki imajo vamp al pirfasl ki jim visi tak da svojga ze leta niso videli in po moznosti z pleso ? Saj pa ja tle si nismo moski in zenske tko razlicni da so vedno potrebna ista vprasanja


Jaz jih gledam širokokotno.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Kot ženska lahko povem le za močnejše moške. Sicer mi je všeč, če ima moški kakšnih pet kil preveč, raje to kot obsedenca s fitnesom ki drugega ne je kot riž in piščanca; ampak tistih RES RES debelih pa – naj mi bog odpusti – pač res ne morem gledat na seksualen način.

Zasopihani, trebuh jim visi čez pas, zaripli, navadno so tudi prepoteni ker jih vsak napor utrudi in tisto liso je v kombinaciji z debelostjo pač nemogoče spregledat.
Meni se smilijo in vedno se vprašam, kaj je razlog. Je res to, da se človek enostavno zapusti, mu je vseeno zase? Da pridobiš 10 kg viška, ker imaš kakšne osebne težave ali kaj takega – ja, razumem. Še bolj razumem, da se jih potem normalen hoče znebit, ko pride ven iz tistega obdobja.
Ne razumem pa, da se človek tako opusti in pridela 40kg ali več.

Osebno poznam 3 res debele. Ena ženska in dva moška. Za vse tri dam mezinec stran, da imajo problem le s tem, da preveč jedo in se ne gibljejo ama nič!
Ženska dela v pisarni, torej sedi praktično vsaj 7 ur. Za malico si gre po pohan zrezek s pomfrijem, celo pico, zraven kokakola, včasih pride z dvema burekoma ali dvema hotdogoma, če ima pa s sabo malico, pa mlati sendvič iz pol kile kruha. Enkrat samkrat je cela ponosna razlagala, da danes ima pa solato; šlo je za deset listov zelene kristalke, prelite s kaloričnim prelivom in pa povrh narezan pohan zrezek. Jamra, da je debela in da ne ve, kako naj shujša.
Ob kavi si odpre piškote in jih je kot jaz pijem vodo.

Pač, ne razumem tega.
Debeli ljudje (da se razumemo, res debeli, ne mi zdej o 5kg viška, dalo bi se debatirati o 10 kg viška v pozitivno) pač res niso privlačni.

Sama sem nagnjena k debelosti in se tega zavedam.. čim ne migam kakšne 2 tedna in pojem kakšno sladkarijo, pa zvečer kej več, se mi že pozna. Ker sem visoka le 161 cm, se mi pa sploh pozna vsake pol kile gor 🙁 – trenutno vzdržujem težo 55kg, pa še to se sprašujem, če bi morala spravit ene 5kg dol… Pa se trudim, ne bašeš se s sladkarijami vsak dan, malo pomigaš, zvečer se ne bašeš, pa gre dol…

Aja… ne morem mimo tega, da ne bi dodala še teh nebuloz, ki jih največkrat slišim od teh ki imajo resne težave s prekomerno težo;
– ne morem pit vode, ker mi je slabo po njej (in se naliva s kokakolo zero);
– ne morem se gibat, ker imam težave s kolenom (pa pojdi plavat);
– ne morem it lačen spat (poješ nekaj malega, ali spiješ toplo juho, čaj);
– nimam energije za migat (ko boš popravil prehranjevanje, bo energije dovolj);
– živi se samo enkrat (in poje še polovico piščanca);
– itd.

debeluške so vedno bolj popularne, tako da brez skrbi

New Report

Close