Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus kako na izi tile dohtarji govorijo da je možnost hudega po cepljenju minimalna

kako na izi tile dohtarji govorijo da je možnost hudega po cepljenju minimalna

Saj drži, da je možnost zelo majhna za hujše stranske učinke ali celo smrt, kot pri ženi slovenskega diplomata. Ampak prizadetemu je to kaj slaba tolažba, sploh če umre, kanede. grem z veseljem opazovat dr LOgarjevo pa dr beovičevo pa vse te, ki govorijo, da te bo prej strela zadela, kot se ti bo kaj hudega zgodilo, no gre,m opazovat te doktorje, če bi recimo njena hči ali sin umrl, ali pa kdo od bližnjih, če jim je seveda mar za njih. al pa če bi sama doživekla paralizo za večno, pa bi jo pol vprašal, kaj si misli o pogostosti stranskih učinkov in o streli. lahko je opletati z jezikom, če se kaj hudega dotično tebi ne zgodi. potem pa jok in stok in vik in krik kanede doktorji.

Saj to je tisto najbolj žalostno.

Za njih smo statistika- toliko glav, toliko inkasa. Nihče se ne postavi v vlogo tistega, ki je pa “aktivno” udeležen v stranskih učinkih.

Nihče v svojih izjavah še nikoli ni pomislil, kaj pa če se to zgodi meni, našim najbližjim, znancem , prijateljem.

Ja seveda, vsi so potem kolateralna škoda.

Tudi če dobiš kovid, so stranski učinki. procentualno veliko bolj množični kot po cepljenju. Dokazano. Ti, ki so po cepljenju umrli, bi tudi ob kovidu.

Odgovor na objavo uporabnika
in to bo…., 16.07.2021 ob 10:52

Saj to je tisto najbolj žalostno.

Za njih smo statistika- toliko glav, toliko inkasa. Nihče se ne postavi v vlogo tistega, ki je pa “aktivno” udeležen v stranskih učinkih.

Nihče v svojih izjavah še nikoli ni pomislil, kaj pa če se to zgodi meni, našim najbližjim, znancem , prijateljem.

Ja seveda, vsi so potem kolateralna škoda.

moja razlaga in moje osebno prepčričanje je, da se v to kožo ne postavijo zato, ker niso cepljeni. jaz nobenemu od njih ne verjamem, da so se cepili, osebno sem prepričan da njim je agenda da se cepijo vsi drugi in oni bodo varno prišli čez. da ne napišem še kaj drugega.

 

Odprt dialog: O cepljenju – da ali ne – Iniciativa slovenskih zdravnikov (slovenskizdravniki.si)

In oni so se cepili na očeh javnosti z VODO!  Itak se bo raja precepila in njim ne bo treba, sedaj se jim pa tresejo hlače in kikle, ker jih folk ne jebe. Fuj smradi. Sedaj že grozijo o neplačanih testih in samo še to se manjka, da bodo imeli vstop v trgovine le cepljeni ali preboleli.   Smradi pokvarjeni.

So me cepili z az, stara 40 let, popolnoma zdrava. En teden visoke vrocine in najslabšega počutja kar sem na svetu, roka paralizirana cisto vsaj 5 dni, hudo vnetje dlesni in izguba zoba, menstrucaija je bila močna in trajala 26 dni in za konec še tako hudi mišični krči, da nisem mogla več hodit. Mesec dni bolniške, polna vreča zdravil…

 

In zdaj me silijo z drugim odmerkom.

 

Sicer pa imajo tudi nekateri cepljeni veliko korajžo in majhno vest, da si upajo kogarkoli siliti v cepljenje. Jaz si ne bi upala siliti nikogar, saj če bi se zaradi mojega nagovarjanja cepil, potem pa imel stranske učinke ali celo umrl, bi ga imela jaz na vesti. No, tega bremena pa nikakor ne bi hotela nositi. Preden kak cepilec skoči v luft in si pi pristanku zlomi nogo, tudi proti cepljenju si ne bi upala nagovarjati nikogar, zaradi istega razloga.

Sicer sem pa zelo vesela, da se jo še ravno pravi čas odkurila iz Slovenije. Reklama za cepljenje je povsod enaka, prisil in nasilja pa je ponekod manj.

Sklepam, da nekateri zdravniki brez vesti, pacientom podajajo škodljiva mnenje zaradi denarja, ki ga prejemajo. Žalostno. Zato sem mnenja, da vsak sam po svoji vesti presodi in se odloči za ali proti.

Odgovor na objavo uporabnika
Ukulele, 16.07.2021 ob 11:12

So me cepili z az, stara 40 let, popolnoma zdrava. En teden visoke vrocine in najslabšega počutja kar sem na svetu, roka paralizirana cisto vsaj 5 dni, hudo vnetje dlesni in izguba zoba, menstrucaija je bila močna in trajala 26 dni in za konec še tako hudi mišični krči, da nisem mogla več hodit. Mesec dni bolniške, polna vreča zdravil…

 

In zdaj me silijo z drugim odmerkom.

 

Pa počakaj še par let, kaj se bo še dodatno vse pokazalo!

Odgovor na objavo uporabnika
ojoj544, 16.07.2021 ob 11:18

Pa počakaj še par let, kaj se bo še dodatno vse pokazalo!

Tale par let ne bo dočakala… Cepljena, ali ne, je vseeno. 🙄

To, kar si opisala pa res niso stranski učinki cepiva az.

Če ne verjameš vprašaj Logarjevo ali Kreka!

hahaha, česa vse ne bodo obesili cepivu. Menstruacija predolga, hahahahaah

Za to lažnivko je pravzaprav vseeno.

Odgovor na objavo uporabnika
mala pikica879, 16.07.2021 ob 11:17

Sklepam, da nekateri zdravniki brez vesti, pacientom podajajo škodljiva mnenje zaradi denarja, ki ga prejemajo. Žalostno. Zato sem mnenja, da vsak sam po svoji vesti presodi in se odloči za ali proti.

Tisti brez vesti so tudi podkupljeni in morajo nagovarjat folk tako kot jim naročijo na NIJZ.

Od lanskega maja vem, da se je v Nemčiji ustanovila facebook skupina “zdravniki z vestjo,” ki so že takrat svarili pred prihajajočim cepljenjem. Točno, tisti brez vesti prepričujejo ljudi, naj gredo pod šus.

 

Odgovor na objavo uporabnika
donkey hot, 16.07.2021 ob 11:50

hahaha, česa vse ne bodo obesili cepivu. Menstruacija predolga, hahahahaah

Hahaha, motnje cikla so splošno znan stranski učinek cepiva.

Teslo ignorantsko, vsaj pozanimaj se.

Če ne bo dovolj drugi odmerek, bodo pa vas fašisti silili še s tretjim.

Ne zastopim, da ljudje nimate pameti pa lastne volje ?

Če vas bodo fašisti silili, da je treba vsak dan na glavo skočiti v Savo, pa boste skočili.

Za začetek enkrat na dan, pozneje, ko se navadite, pa dvakrat dnevno.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Robi149, 16.07.2021 ob 11:00

Odprt dialog: O cepljenju – da ali ne – Iniciativa slovenskih zdravnikov (slovenskizdravniki.si)

Hvala za video!

Pfeizer še nima dovoljenja za tretji odmerek cepljena, ne vem kako kahko sosedje kar cepijo. 2 odmerka je poskusno dovolila WHO, za tretji odmerek dovoljenja še ni. Sicer pa po cepljenju umira vedno več ljudi:.

https://lbry.tv/@MarijaS:8/DA-LI-PREPORU%C4%8CENA-FIKSANJA-IMAJU-VI%C5%A0E-KORISTI-OD-%C5%A0TETE:4?

 

Odgovor na objavo uporabnika
donky hot, 16.07.2021 ob 10:55

Tudi če dobiš kovid, so stranski učinki. procentualno veliko bolj množični kot po cepljenju. Dokazano. Ti, ki so po cepljenju umrli, bi tudi ob kovidu.

Iz tega sledi, umreš od okužbe, ali od cepiva. Če hočeš ostati živ, se pazi in se ne cepi.

Ali pekel obstaja?

Odgovor na objavo uporabnika
kako to zavajajo, 16.07.2021 ob 10:48

Saj drži, da je možnost zelo majhna za hujše stranske učinke ali celo smrt, kot pri ženi slovenskega diplomata. Ampak prizadetemu je to kaj slaba tolažba, sploh če umre, kanede. grem z veseljem opazovat dr LOgarjevo pa dr beovičevo pa vse te, ki govorijo, da te bo prej strela zadela, kot se ti bo kaj hudega zgodilo, no gre,m opazovat te doktorje, če bi recimo njena hči ali sin umrl, ali pa kdo od bližnjih, če jim je seveda mar za njih. al pa če bi sama doživekla paralizo za večno, pa bi jo pol vprašal, kaj si misli o pogostosti stranskih učinkov in o streli. lahko je opletati z jezikom, če se kaj hudega dotično tebi ne zgodi. potem pa jok in stok in vik in krik kanede doktorji.

Znanost se že kar nekaj časa lepo prostituira za kapital.

Zato je tako, kot je.

 

Slava Francozom!

V vseh večjih mestih danes potekali protesti proti napovedanim covid omejitvam.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Denar ne smrdi, 17.07.2021 ob 21:15

Znanost se že kar nekaj časa lepo prostituira za kapital.

Zato je tako, kot je.

 

Slava Francozom!

V vseh večjih mestih danes potekali protesti proti napovedanim covid omejitvam.

 

BRAVO FRANCOZI!! DOL S TO BANDO FARMACEVTSKO!! DOL S CEPIVI!!! NAJ SI JIH VTAKNEJO V RIT!

KAKO NEVAREN JE VIRUS:
SPODLETELI POIZKUSI OKUŽBE
“Znanstveniki so osupnili. Če zdravi prostovoljci kljub vsem poskusom zdravnikov, da bi jih okužili, niso zboleli za gripo, kaj je potem povzročilo bolezen? Kako so ljudje dobili gripo?”

Z namenom bolje razumeti skrivnostno pandemijo so bili izvedeni številni poizkusi simulacije okužbe. En od poizkusov je vključeval prostovoljce iz Bostona, natančneje 62 zdravih mornarjev, ki so bili obtoženi prestopka in poslani v zapor. Obljubljeno jim je bilo, da bodo oproščeni kazni, če bodo sodelovali v eksperimentu. Od teh mož jih 39 še ni imelo gripe in zanje se je sklepalo, da bodo za okužbo še posebej dovzetni. A rezultati so bili presenetljivi. Gina Kolata, znanstvena poročevalka časnika New York Times, jih opisuje v svoji knjigi Flu: The Story of the Great Influenza Pandemic of 1918 and the Search for the Virus That Caused It:(4)

“Zdravniki so sluz pridobili tako, da so vzeli goste, viskozne izločke iz nosu in grla mož, ki so bili zaradi gripe hudo bolni. To sluz so razpršili v nosove in grla nekaterih in jih nakapali v oči drugih zdravih mož. V enem izmed poizkusov so sluz vzeli iz zadnjega dela nosu moškega z gripo in jo namazali ali vtirali v nosni septum zdravih prostovoljcev.
Zdravniki so poskušali simulirati to, kar se dogaja, ko so ljudje naravno izpostavljeni gripi. Zbrali so deset prostovoljcev in jih odpeljali v bolnišnico, kjer so bolniki zaradi bolezni umirali. Bolniki so stisnjeni ležali na ozkih posteljah, goreli od vročine in napol spali v deliriju. Zdravim možem so naročili, naj hodijo okrog postelj bolnikov, se nagnejo k njim, približajo obrazu, vdihnejo zaudarjajoč zadah, nato pa se z bolnikom še pet minut pogovarjajo. Ker so se hoteli prepričati, da so bili prostovoljci bolezni v zadostni meri izpostavljeni, je moral bolnik globoko izdihniti v trenutku, ko je prostovoljec globoko vdihnil. Nato je bolnik še petkrat zakašljal v obraz prostovoljca.
Vsak zdrav prostovoljec je moral isti scenarij ponoviti z desetimi različnimi pacienti z gripo. Vsi pacienti so bili hudo bolni do maksimalno tri dni – na ta način so zagotovili, da je bil virus oziroma tisto, kar je povzročalo gripo, še vedno prisotno v sluzi, nosu in pljučih.
A niti en od prostovoljcev ni zbolel.”

Brez skrbi, da so današnji zdravniki popolnoma brez besti. To niso zdravniki izpred 20,30,40 let, ki so svoje delo opravljali v glavnem srčno v skrbi za ljudi. Tem mladim je skrb za ljudi na zadnjem mestu. Že ob vpisu na medicino jim predstavijo, da je mar za paciente na zadnjem mestu, potem jih pa šest let nonstop pumpajo, da so nadbogovi in tako se tudi obnašajo. V bolnišnicah za vse skrbije sestre, bogovi morda pridejo naokoli med vizito, pa še to z velikim odporom in zelo nahitro

New Report

Close