Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako naj fajn izgledam ko sem pa tolk zmatrana!

kako naj fajn izgledam ko sem pa tolk zmatrana!

Že cel teden imam predavanja za zadnji predmet, ki je zelo težek in moram hoditi na vaje, v službi me gnjavijo, prehlajena sem ko slon z zamašenim nosom, tamali ponoči ne spi, zvečer pišem diplomsko delo do 11 ali pa še dlje (včeraj do pol enih) vsak dan, ker ga moram čez 14 dni takoj po opravljenem izpitu oddati, pa še moj mi jamra da nimam časa za njega…

No danes po predavanjih, na katera grem direkt iz službe, takoj po predavanjih ( ob osmih) pa imam še razgovor na eni firmi (2 razgovor) ker bi me rad direktor spoznal.

Zdaj pa naj mi kdo pove kaj naj naredim da bom izgledala dobro, da ne bom imela nosa kot od kumare oči kot buhtlje in telo kot žakelj.
KAKO ZA v…. naj delujem samozavestno in odločno ter odlično v svoji koži:)????

Mogoče spiješ enega takratkega?

joj:)
to bi bilo pa fejst.
pomojem bi se kar prismejala na razgovor, ali bi pa zaspala tam na stolu:)

upam da imaš vsaj eno uro časa. stuširaj se, namaži telo z mlekom, spij metin čaj, vrečki pa si daj na oči in se uleži za 15 min, nogi naj bosta rahlo dvignjeni in vdih ter iiiiiiiiiiizdih, vdiiiiiiiiiiiiiiih, izdiiiiiiiiiiiiiiih

ne misli na nič drugega kot na vzdih in izdih, čuti vdih na konii nosu…

potem pa puder, črtalo, maskara, predel okoli oči namaži s svetlejšim pudrom

in vrži direktorja s stola!!!!

itak da ne rabm držat pesti :))))))))))

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Počasi umira kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan iste poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barvo oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

no, časa imam približno 15 minut, od tega bom vseh 15 minut GLOBOOOOOKO Dihala, potem pa enga ta kratkega, make up…
PA SAJ SEM ITAK NAJBOLJŠA!

Če pa nimaš toliko časa, pa skoči vsaj v lekarno po tisto vodico v spreju, se pošpricaj in boš imela v trenutku osvežen obraz. Popravi make up, če ga imaš, drugače pa obvezno vsaj maskara in lip gloss. In ja, metin čaj vsekakor. Ampak spij ga v miru, brez čveka s kakšno ženskico, ki ti bo razlagala svoje probleme. En mentolček v usta, štiklce in samozavestno z glavo gor.
Pa še vedno imam spravljen tvoj mail da ti pišem, ko menjam službo.
SREČNO!!!

Kar pol litra rdečega vinčka,je dober za kri.

Prvo spravi v red prehlad s kakšnimi od tistih čudežnih Daleron, Coldrex…res deluje ali pa že samo kapljice za nos.
Potem dober make up gor, dober korektor naredi čudeže, tudi kakšne kremce za podočnjake so zelo ok, skratka osveži se na hitro v stranišču v službi. Alkohol absolutno ne, kvečjemu kakšen pravi čaj ali kava. Pa v glavi si ponavljaj ; Danes sem sveža in mladostna, dobila bom to službo:))))Poznam take situacije in našteto res deluje, ok ne boš videti ravno kot rožca vendar daj vse od sebe potem se pa fajn doma naspat pa čajčke pit.

Ne it na predavanja. Namesto tega pejt za eno urco v banjo. Bos na razgovoru kot prerojena 🙂

Kaj pa kako meditiranje in sprostitev ob meditacijski glasbi?Ali pa joga?

V banjo naj si privošči zeliščno kopel.

Ma ljudje božji! Ste prebrali, da punca nima časa še na wc iti normalno, vi bi jo pa na jogo, meditacijo in podobne fore pošiljali! Tukaj je treba ukrepati hitro!
Lekarna, wc, razgovor!!!

10 minut si bo pa že vzela časa.Čas si vzameš,le če hočeš za svoje dobro.

Seveda si ga bo, ampak samo toliko, da bo dobro izgledala. Doma pa bo imela čas za meditacijo in te zadeve. Potem, ko bo imela službo že v žepu! 🙂

Seveda in naj ji uspe.

No hvala za nasvete, zdajle grem v lekarno (čeprav sem že na daneronu pa nič ne pomaga:(()
Iz predavanj bom šla malo prej in se bom olgasila pri moji babici, kateri sem ravnokar po telefonu naročila naj mi zvečer pripravi metin čaj, pri njej v kopalnici pa se bom tudi lahko v miru pripravila , ker če grem domov, me bo piščanc takoj okupiral in zahteval zase.
meditacija pa pride na vrsto takoj po službi in diplomi. pa VELIIIIIKO crkljanja z Juretom in njegovim atijem. Samo še dva tedna pa bom spet imela obilo časa.

Srečno mami in čimprej se pozdravi.

he he he umiraaaaaaaaaam od smeha

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Počasi umira kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan iste poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barvo oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

zakaj.

FUUUL si dobra Juretova MAMI!!!
Meni so takoooo všeč tvoji posti…

Vse nasvete si že dobila od mojih predhodnikov. Itak si najboljša!!!!

Držim pesti, da ti bo uspelo! Saj vem, da ti BOOOOOO!!!!!!!!!!!

SREEEEEEEEEEEEEEEEEČNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

Lep pozdrav in veliko pozitivne energije,
Kaja

PS Obvezno javi, da je direktor “dol padel” ko si mu razložila, da si THE BEST!

New Report

Close