Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako naj ga naučim, da me pripelje do velikega O?

Kako naj ga naučim, da me pripelje do velikega O?

hahahaahaah😂😂😂

juzni so res bolsi 🙂

Ne vem. Jaz jih še nisem toliko skozi dala….

Vaja dela mojstra. Večkrat ga vodi po isti poti kot greš sama. Me pa skrbi zate, če do zdaj nisi imela problemov,  sedaj pa kar na enkrat, da si pač nista kompatibilna, da pač ni tiste prave kemije.

ni partnerjeva naloga, da te pozna bolje, kot ti sama. je super, če se to zgodi in obstaja neka izjemna kemija, ampak ni pogosto in sploh ni nujno.
najbolj bo pomagalo, če se spoznaš sama, da veš kaj ti najbolj paše in odkriješ kateri gibi te posebej vzburijo. potem mu to razloži enkrat, ko ne bosta v akciji. potem probata v akciji, kjer ga vsakič probaš malo usmerjati. ne se sekirat, če ne rata.
če te ima rad in mu je mar, se bo potrudil zate in bo vsakič boljše. tudi če si tip je velikokrat treba malo usmerjanja ženskega spola k temu, kateri del giba najbolj paše.

Odgovor na objavo uporabnika
Grenivka422, 20.12.2021 ob 12:31

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 20.12.2021 ob 10:05

Big O. To je večni problem s tem velikim ojem. Pomoje mora biti eden znotraj tega velikega oja, drugi pa zunaj. Ne vem, res ne vem. Trenutno me bolj zanima kako obnoviti zobe brez denarja. Nahajam se v brezzobem materialnem bitju, absolutno nenevarnem. Aja, še nekaj moram dodati. Če je na mizi prstan, se ga vidi v določeni projekciji kot O.

Heheh 😃😃

Ja, tudi v prstanu zna biti neka skrivnostna magija. Imam rdeč flomaster pa bom kar narisal na prst prstan. Lahko bi naredil fotografijo s kovinskim prstanom, ampak brezveze, najbolje, da ga narišem. Lahko bi uporabil črn tuš, ampak je elektroprevoden ko se posuši in bi bil lahko iz določenih vzrokov prenevaren. Okrog mene je polno raznoraznih sevanj. V hiši sta tudi dva poročna prstana, ampak nista moja. Sigurno sta za neko absolutno neznano osebo ta dva prstana več kot neskončno zanimiva.

Če znaš do tja priti sama, vodi še njega. To pa res ne bi smela biti umetnost. Če ne gre, imata morda večji problem, ki je na psihološkem nivoju.

Jebeno… nista si kompatibilna in pika. Lahko še tako kažeš, ga ‘učiš’ oz. vodiš… To ni To. In nikoli ne bo.
The end of story.

Zakaj bi ga učila???? Ti si odgovorna za svoj orgazem, ne tvoj fant. Ti si tista ki je frigidna ali ne. Pišeš, da si doživela celo vaginalni orgazem??? Pa kaj bluziš? Normalna ženska to doživi v  večini primerov. Klitoralnega ji lahko partner naredi z jezikom in prsti MPk ti si PROBLEM. Ti se vzemi v roke in ne pričakuj, da te bodo samo moški spravljali do nekega orgazma. Si smotana, zahtevna in zahtevaš nekaj za kar bi morala sama poskrbet. Orgazem je tvoj, moški ima svojega in nič ne vpije in zahteva, da ga mu drugi naredijo. Po moje si frigidna in ti ni pomoči

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4174, 13.12.2022 ob 07:22

Jebeno… nista si kompatibilna in pika. Lahko še tako kažeš, ga ‘učiš’ oz. vodiš… To ni To. In nikoli ne bo.
The end of story.

Ne drži.

 

Krivično zvrača krvido na partnerja, da ne doživi orgazma, zaradi “njegovega netruda”. Ker se sama ni naučila, kako mora zabrenkat na svoje telo, da ji pride.  Pogruntat napenjanje mišic, pozicije telesa njenega telesa, da ji bo prišlo. To je osnova.  Ko bo to osvojila, bo zmagala in tudi partnerju znala nakazat, kako bosta potem skupaj brenkala tudi na njeno telo, da ji bo prihajalo, kot želi.

 

Pregovor pravi: brez muje se še čevelj ne obuje 🙂

Sem imel kr nekaj punc in med njimi jih je bilo kr nekaj,ki so bile med sexom kot hlod,samo ležale so.Ene so bile čisto tiho,niso niti stokale.Pri takšni zelo težko dosežež da ji pride.Pri sexu mora bit vključena domišljija.Pri sexu morata sodelovat OBA.

No, če sta bila pa oba dva z drugimi partnerju tako oh in sploh, potem ni problem pri nobenem ob vaju, ampak pač nista dobra kombinacija. Ne pašeta skupaj. No go.

Zakaj odgovarjate na staro temo???

Kaj ste to sami nesposobneži? Valda da se morata zadovoljit med sabo . Če je ona, kot truplo tudi njemu ne bo prišlo. Je na obeh, da ugotovita kaj drug drugemu paše. On je tisti, ki mora malo spremljati, kje kaj in kako dela, še bolj pa kaj ji s tem povzroča. Če drkaš tipu pa se kremži mu vrjetn ne paše in si premočna. Vsem paše nekaj drugega. Ne gre brez raziskovanja.

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj pogrevate, 13.12.2022 ob 15:38

Zakaj odgovarjate na staro temo???

ker seks in doživljanje orgazma nima zveze z datumom in staro temo – je vedno aktualna tema.

Kot izjemni ljubimec, ki je mocno zazeljen pri mnogih zenskah tijasno povem v cem je problem. In to 100% resno mislim. PROBLEM JE IZKLJUCNO V TEBI. Fant pru tem nima nic

kaj pa je razlog problema: razlog je samo ta, da te tvoj trenutno fant ne privlaci dovolj. Mogoče si vse skupaj racionaliziras. Ampak kar sem napisal je ena in edina resnica.

Ko sem zrcasih zraven zenske in se cuti bliskanje, privlacnoat in drhtenje, je vcasih dovolj, globok pogled iz mojih oci naravnost v njeno duso. Draven pa se dotih z roko, ali pa ustnicami in zenska se dobesedno trese in drhti. Ko pa se jo spodaj dotaknem, v bist u sploh ni vec pri sebi. In ja…nic posebnega ne delam. Sem pa ji neskoncno mocno privlacen. Ona pa meni.

Če pa tega ni, lahko on dela karkoli in kakorkoli, ampak ne bo nadomesti vibratorja. Pač zmedena si bila in si ga dala v  drugacno kategorijo..

New Report

Close