Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako naj jo spokam iz doma?

Kako naj jo spokam iz doma?

Avtorica

Srečna in vesela bodi, da ti hči doma pomaga… In ja da hice bit doma…

Marsikateri si tega zeli in ni deležen..

 

Čez par boš pa jokala, zakaj si tako sama…sin je šel živet partnerki, hči pa sploh ne pride več domov…pa vednoooo sem jim vse dala, sedaj na starost pa stara in osamljena.

Ali pa druga verzija…boš islala nasvete, kako spraviti grozljivo snaho, ki te ne upošteva, iz stanovanja.

Upam da je hči pametna in se res spoka od tak lo čudaške matere in da se vrača pretirano v vaše stanovanje…

Še to, jaz sem se prodajala južnim delacvem in lizala šiptarske kurca, ker sem bila samska mati in nisem bila dovolj lepa da bi imela boljše stranke. Mati vse naredi za otroke in zato mi je slabo ob takih kot si ti.

Kakšna prasica si.Kakšne razlike delaš .Privoščim ti, da dobiš snaho, da bo grdo delala s tabo, pol boš pa gledala, kje je hčer.Upam, da te hčer spregleda in gre čim dlje od tebe.

Odgovor na objavo uporabnika
Ojoj158, 02.12.2022 ob 12:40

Še to, jaz sem se prodajala južnim delacvem in lizala šiptarske kurca, ker sem bila samska mati in nisem bila dovolj lepa da bi imela boljše stranke. Mati vse naredi za otroke in zato mi je slabo ob takih kot si ti.

Ja bo bil ponosen nate tvoj otrok, ko bo to zvedel.

Upam, da se seli in te nikoli več ne pogleda. Ti tako ali tako imaš sina, ki ga očitno že celo življenje postavljaš pred njo.

 

 

 

 

 

 

V bistvu tega besedila, ki ga je avtorica navedla imam bolj v mislih, da:
– sta si neizmerno želela imeti otroka
– sta z možem ves čas želela imati sina
– je na njuno smolo prva prišla na svet hčerka
– je avtoričin sin (moj sinko).

V nobenem primeru ne smete delati razlik med otrokoma. Če bi bila poštena, bi oba vrgla ven, naj se osamosvojita. Po vajini smrti pa stanovanje 50:50 (seveda v tem delu potem pridejo ostale podrobnosti kot so na primer, pomoč staršema, skrb otrok do staršev, itd…, kar na koncu lahko odloča v deležu obeh dedičev).
Jaz, da bi bil vaša hči, vas direktno usekam tja, kjer vas bo najbolj zabolelo. Spakiram svoje stvari pa, da vas v življenju več ne vidim.
Lahko si samo želite, da to vaša družina ne najde in prebere. Pa sram naj vas bo.

Imas stanovanje, kam bos dala snaho?

Druga stvar, zate bo hci bistveno bolje skrbela kot sin.

Tretja stvar, pomagaj ji do osamosvojitve. Aja, ni ti padlo na pamet, da bi premozenje posteno razdelila med oba otroka…

Tole, kar je avtorica opisala, ni nič nenavadnega. Tudi pri nas doma je bilo vedno samoumevno, da sin ostane doma. Oče mene itak ni nikoli maral, brat je bil vse. Ampak tudi tako v širšem sorodstvu, je bilo vsem samoumevno, da je sin tisti, ki ostane doma. Mene pa ven vreči. Pa ja, je res tako, jaz sem v najemu, mlajši brat ostaja doma. S tem, da moja mama bi seveda rekla, da sva oba enakovredna za njo, ampak to so le bessede.

Torej, doma pomaga, službo ima, ima svoj denar, ampak bi morala “spokat”? Sin pa lahko ostane zaradi priimka? O božeee hahah hvala bogu, da nimam takih staršev. Me zanima, klko ti bo snaha pomagala doma.

New Report

Close