Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako naprej…

kako naprej…

Odgovor na objavo uporabnika
Bolje ne bo, 19.11.2021 ob 13:57

Pri meni je bilo v študentskih letih še kar ok, čeprav sem že takrat jaz hotel več kot ona. Potem je prišla poroka in sva rekla da bi otroke…. no takrat se ji je strgalo, je hotela skoz…

Po otrocih pa žalost…

Če ne bi jaz pokazal želje bi ona lahko 1x na mesec in njej sploh ne potegne, da moškega pa hoče razgnat, že če je treba čakat več kot dva dni.

Je pa tudi res, da je tudi pri nama kontracepcija čist posušila češpljo in to takoj ukini. Takoj res.

Krive so kontracepcijske tablete. Povem iz lastnih izkusenj in izkusenj drugih punc.

    A ves kako pravjo ce ni v tusu je podobn  sm mev tut jst k ti z bivso ja sm pac sou k drugi kva cm da ga morm skos desanko uporbljat pvo sva 3 leta smos sexsala sam nim pa.kokr pravs da me je sama naskocila al la kej podobnga razn mogoce na zacetku dae je osvojila sej po 10 letih ni blo vec na sva po 3krat dnevno sva 1 na mesc mogoce zard otrok k ene rodijo kr nehajo sexsat zdej .am pa punco 6 let mlajso ona me sama poklice kva a ti misls pridt domov k sm potrbna slikce mi posilja cakam te in 3 leta sva skupi in res skos sexsava se kst morm kdaj rec dej dons bova pocivala smeh sam nqkoncu popostim hahah k jo pa v toplice peljm se pa sploh ne razpakerava a.pak se takoj vrzeva pod kovtr k ona takaj

    Ona rece kva a bova  mahnjen sm drugac na sex tko da bolse punce si nebi mogu zelet sam ce ze na zacetku ni sexa pol bols da gres od.nje k ga sploh naus meu kaj sele da mata otroka bos meu skos zulje na rokah hahah

    Tm sm hotu napisat ce ni v tusu je pa v sparu hahah

    To da ti more kuhat, pospravlat, rit pucat pol pa bi še ti morala dat 3x na dan.. odrasti človek.

    samo hudica, tolko ko se trudi okrog nje, pa ji izkazuje naklonjenost, romanticne geste, cartanje, predigra.. ne vem kako bi ji se drugace lahko izkazal da mu je do nje. Sem pa tudi sama skepticna glede tabletk. Mislim, da znajo zavret libido. Ceprav spet ene ga pa povecujejo. Mogoce da jih menja?
    Ceprav to sta tak ze naredla.. Mogoce ji pa je do kaksnih igric.. igre vlog? Pa ji je bed povedat 😅🤷‍♀️

    Jaz sem punca. Še nikoli nisem ležala zraven moža, da bi mu stal in ne bi. Se mi še ni zgodilo. Obratno ja. To pa ne. Pejta narazen. Z leti bo slabše. Kaj delaš narobe? Moj mož se niti 1 procent tolk ne trudi. Je pa res, da jaz skoz sanjarim o drugih. In ne bi še 1 x. Ker ponavljam, da je z leti slabše. In tudi jaz težko zdržim in se tudi pregrešim. Pejta narazen.

    Jaz uporuporabljam kondome. Tabletke bljek. Sem jih imela 1 mesec in vse možne in ne možne stranske učinke. Kr cev mesec menstra, glavobol, visok pritisk. Ginekologinja je rekla, takoj nehat.

    Punci pomagaj tako. Da takoj nabavi 100 kondomov in vso ostalo kontracepcijo ukini. Kondomi so res zakon. Malo dalj traja, kar je za nas super. Nisi umazan od sperme. Čez to ga ni resnično.

    Ma ziher so krive tabletke! In ko nehas, rabis se nekaj mesecev da “se spucas” tega sranja. Midva sva na zacetku veze bla ko zajca, skoos sva sexala, tud po 3x na dan…u bistvu se je vse vrtelo okoli sexa. Vse je slo navzdol ko sem zacela s KT…popizdevala sem, ljubila sem ga noro a niti kančka želje po spolnosti. O tem sva odkrito govorila, oba vidla nenormalno razliko… en dan je popizdu in vse tabletke vrgu v smeti. A vseeno sem cca 3m rabla da sva spet prisla na stare tire. Po petih letih sva dobila prvega otroka, nato se drugega…mava obdobja ko kar dosti sexava a je tudi veliko susnih dni. Moj se vsaketolk “pritoži”…a jbg, tako kot je bilo v mladih dneh, ne bo nikoli vec.

    Tako da ce vama ze zdej skripa v postelji, bo z leti samo se slabse. Ves kako pravjo dober (v tvojem primeru veliko) sex pomeni le 20% dobre  zveze.. slab (malo) sex pa 90%. Srecno kukr koli se bos odlocil.

    Dva krat ali tri krat na teden je normalni mladi ženski čisto dovolj. Vsaj meni, pa je moj mož ljubezen mojega življenja. Pri ženskah je to pač drugače, tako da tudi s tvojo drago ni nič narobe. Pomagaj si pač kako drugače.

    Pomojem tudi ce pride do njenega orgazma je zaigran, to zenske brez problema delamo. Ni drugega razloga da bi potrebo resila sama ce ima fanta. Ce bi imela nizek libido se nebi samozadovoljevala.. in prezivela cas v toplicah brez enega sexa. probajta se pogovoriti o zeljah v postelji, mogoce jo je sram priznati da kaj narobe delas.

    sam pri sebi pa probaj ugotovit da se ne vrti zivljenje okoli tega. Enkrat na dan, dva je dovolj. Sta mlada ampak po skoraj dveh letih ta zacetna nora faza tudi izveni.. ce pa ti je res tolko do tega ji to priznaj in skupaj najdita resitev

    Tudi jaz sem bila takšna. In 20 let živela z nekom, ki je bil lušten, dober, …bla bla

    Potem sem pol ločitvi spoznala enega, ki mi je prebudil strast. Zveza se ni obnesla. Potem spet v desetih letih poskušala dati priložnost,spoznala čudovite moške, imela nekaj avantur, zvez. Počasi se je izkazal vzorec.

    Samo malo ljudi ima res pravo seksualno kemijo. Ko samo pomisliš na to osebo, si cel teden v stanju neke vzburjenosti. Za to ni potrebna zaljubljenost, še manj ljubezen. Samo prvinska privlačnost, živalska seksualna energija. Za ćenske to navadno ni kar fiziološka potreba, ampak moramo imeti primernega samca, da nam to vzbudi.

    Verjamem, da je avtorju ta punca tista prava. V sklopu njegove mladosti in pomankljivih življenskih izkušenj. Ampak sčasoma bo spoznal, da ni prava, ker on njej ni pravi. Ker je seksualno ne zanima kaj dosti več kot predlanski sneg.

    Nikoli ne bo bolje.  Nista za skupaj. Prej se preboli neko mladostniško zaljubljenost kot se potem preboleva napačna zbira partnerjev.

    Zenska ti si fuknjena!!!  3-5na dan pa to je normalno v teh letih pa ne pametuj k ocitno si ti enaka.

     

     

     

    Ljudje smo različni. Enim seks ne pomeni nič, drugim je dovolj če je 2 minuti seksa. Če ga rabite 3x na dan, imate roko. Kaj boste pa delali če boste samski, na roko ane lenoba !

    Itak da ni normalno 3x na dan. Niti živali niso tako potrebne aleluja, naredijo v času paritvene sezone, potem pa počivajo. Zdaj pa še drugi del zgodbe, lahko si najdeš idealnega seks partnerja, a ko zboli, seksa ne bo več, z njim pa ostaneš, to je ljubezen ! Moški ki ste potrebni pa seksajte med sabo, tako kot v predkrščanskih časih ali v Pakistanu !

    Mislim, da ženske, ki so bolj pohotne kot moški, nimajo resne zveze. Ker potemtakem v vsakem decu, ki pride mimo vidjo sam kurčino in nč druzga. Naskočjo vsazga, pr katerem imajo priliko, brez slabe vesti.

    Ženska z nekje srednjim rangom pohotnosti se mi zdi še najboljša.

    New Report

    Close