Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako naravno povečati penis?

Kako naravno povečati penis?

Je že komu uspelo naravno povečati penis? Kakšna uspešna izkušnja? Ne potrebujem veliko, kakšnih 3-6 cm…

Odgovor na objavo uporabnika
ngjienhnj, 18.12.2022 ob 18:45

Je že komu uspelo naravno povečati penis? Kakšna uspešna izkušnja? Ne potrebujem veliko, kakšnih 3-6 cm…

se pravi imaš cca. 11-12 cm… penis ti lahko poveča samo tvoja dobra samopodoba, torej da svojim možganom daš informacijo, moj penis je dovolj velik, da zadovolji in oplodi večino žensk….to je vse…ko boš šel v napad s svojim 12 cm falusom s takšno mislijo, z dobro predigro in s simpatičnim odnosom do ženske, si že zmagal.

Odgovor na objavo uporabnika
jaaaa, 18.12.2022 ob 19:06

se pravi imaš cca. 11-12 cm… penis ti lahko poveča samo tvoja dobra samopodoba, torej da svojim možganom daš informacijo, moj penis je dovolj velik, da zadovolji in oplodi večino žensk….to je vse…ko boš šel v napad s svojim 12 cm falusom s takšno mislijo, z dobro predigro in s simpatičnim odnosom do ženske, si že zmagal.

 

Vsekakor drži da je najprej samozavest a žal 9majo ženske vseeno raje večje tam nad 15cm do ene 20cm!

Govorim iz izkušenj, ja žal je moj bil sposoben samo oplojevanja!

Kaj več z dolžino 10cm in obsegom 12,5cm ne moreš narediti! Seveda se trudiš na vse mogoče načine, z nežnostjo, prstki, jezičkom in vsemogočim!

 

Potem se pa najde eden z dolgim, menda ene 18cm in kar debelješim tako da ga konkretno čuti v češplji.

 

Ti potem doma da samo iz usmiljenja!🫣

 

Star sem 15let in imam 117 kilogramov vem zeloo preveč

Moj penis je nekje velik od od 5do 7cm je s tem kaj narobe

In pa glavico imam v penisu negre mi ven je kakšen način da jo dobim ven brez zdravnika

New Report

Close