Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ne razočarat ženske, ki misli, da je najdla moškega svojih sanj?

Kako ne razočarat ženske, ki misli, da je najdla moškega svojih sanj?

Moja naloga je, da vam pomagam.
Na svet v katerem se nahajate gledam z nekega zornega kota, ki je običajnim ljudem popolnoma nerazumljiv. Nahajam se v materialnem telesu, ampak v resnici nisem materialno telo. Tudi vi niste materialno telo. Razmišljajte…

:))), vsi smo mi običajni, poglej s priprtimi očmi

No, če nekdo že med tipkanjem začne o selitvi in načrtovanju družine, je to dogovorjeni znak za vse alarme, model! Pa ne moreš tako! Vajin problem ni zamolčani voziček, ampak da gresta dajat zaveze, še preden sta se sploh videla.

Kaj se je meni enkrat zgodilo … joj. Tip je bil super po chatu in vse, niti nisem hotela njegove fotke, ker so ponavadi res lažnive v plus ali minus. Tip za videt fajn, najlepše učke, postava, vse ok. Ampak kaj je pa ta delal namesto poljubljanja, to pa tudi ni bilo res. Vse me je minilo. Ne verjamem, da tak antitalent lahko prevzgojiš.

:))), vsi smo mi običajni, poglej s priprtimi očmi
[/quote]

Bae, krasno, da si se oglasila. Že kar nekaj časa nisva bila nič v kontaktu. Kar se pa tiče običajnosti in neobičajnosti sem pa vedno na strani neobičajnosti. Vedno moram biti nekaj speciano ekstra, da se ne utopim v običajnosti. Tudi ti si nekaj posebnega, to odlično vem. Bae opravičujem se ti, da te tikam. Imam še eno temo odprto, ki ima naslov Animacijsko jedro, pa razmišljam tudi kako naj tam nadaljujem. Sfera animacije je izredno zanimiva, ker je intenzivno povezana s fantazijo. :)))

Ljudje zelo čudno gledajo. Ves čas so preokupirani z materialno sfero. Kot da so zabetonirani v materialu. Najraje gledam iz najvišje sfere navzdol v materialno sfero.
V centru vašega srca nahaja se neskončno majhna zvezdica.
V vaši neskončno majhni zvezdici, ki znotraj vas sije in žari so skrite neskončne moči.

Pomojem je najbolje da ji iskreno poveš kot si napisal tu in kar začni pogovor s tem kako tvoja čustva do nje niso nedolžna ampak po tehtnem premisleku si prišel do odločitve da ne boš zmogel življenja z invalidko, to ne pomeni da si slab človek in tudi njen nočeš dajati lažnega upanja.

Omeni ji da si dolgo časa razmišljal kako ji povedati da jo ne prizadaneš in več da to ni mogoče zato si tako direktno iskren, ne bi ji omenjal da si se posvetoval z domačimi in prijatelji ker to jo bo dejansko dodatno prizadelo.

[url=http://bit.ly/3pr5FyK][b]KRIPTO VALUTE: NALOŽBA/VARČEVANJE ZA POPOLNE ZAČETNIKE (10€/TEDEN)[/b][/url] Način varnega investiranja v kriptovalute. [url="http://bit.ly/3qnTQL9"][b]NAVODILA ZA AVTOMATIZIRANO TRGOVANJE S KRIPTOVALUTAMI[/b][/url] [url=https://kriptoslovenija.si][b]KRIPTOSLOVENIJA.SI[b][/url] Skupnost kripto entuzijastov in popolnih začetnikov. [url=https://bit.ly/3bM8pn5][b]BINANCE.COM[/b][/url] Menjalnica z največjo in najboljšo ponudbo in vplačila/izplačila direktno na bančni račun.

Bae, opravičujem se, če sem te zmedel. Te teme nisem odprl ampak tisto temo, ki ima naslov animacijsko jedro. V tej temi bi pa rad naredil neko nevidno povezavo.

Pozdravljen.
Najprej pohvala za tvojo srcnost,ki se da čutiti v vsaki vrstici.
Glede gospe pa svetujem, da jo pač preprosto zavrnes, tako kot bi tudi nehendikepirano zensko, seveda s socutjem.Zavedaj se tudi, da ji ničesar ne dolgujes, ne glede na vse.Otroke pa izhajajoč iz sebe res odsvetujem, ker če sedaj nekako zgleda da bo šlo (brez velike pomoči drugih oseb) bo čez 10 let lahko precej drugače.In to, da je zamolčala voziček, tudi ni najboljše izhodišče, ker nakazuje, da ne sprejema sebe in že tu bi lahko dišalo po težavah v bodoče. Ja,zelo bo prizadeta,ampak bolje zdaj kot kasneje.Kako bo pa odreagirala na to, pa bo tebi dalo vedeti se toliko bolj, če si se pravilno odločil…
SRECNO TI ŽELIM.

Pozdravljen.
Najprej pohvala za tvojo srcnost,ki se da čutiti v vsaki vrstici.
Glede gospe pa svetujem, da jo pač preprosto zavrnes, tako kot bi tudi nehendikepirano zensko, seveda s socutjem.Zavedaj se tudi, da ji ničesar ne dolgujes, ne glede na vse.Otroke pa izhajajoč iz sebe res odsvetujem, ker če sedaj nekako zgleda da bo šlo (brez velike pomoči drugih oseb) bo čez 10 let lahko precej drugače.In to, da je zamolčala voziček, tudi ni najboljše izhodišče, ker nakazuje, da ne sprejema sebe in že tu bi lahko dišalo po težavah v bodoče. Ja,zelo bo prizadeta,ampak bolje zdaj kot kasneje.Kako bo pa odreagirala na to, pa bo tebi dalo vedeti se toliko bolj, če si se pravilno odločil…
SRECNO TI ŽELIM.
[/quote]

Še to, najslabša stvar, ki se lahko v interakciji z drugimi, zgodi hendikepirani osebi, (ali če hočete invalidu), je, da je kdo z njim iz usmiljenja ali pa ga ta kakorkoli izkorišča ; finančno,seksualno, čustveno,(ja, tudi to se dogaja).
Tako da mislim, da nimaš razloga biti ravno na tleh.Kot je brati, nisi bil nekorekten ali neposten, bila pa je malo ona, sicer iz razlogov, ki se tebe neposredno niti ne dotikajo.


Neumnost. Nic od tega ni sramotno. Kar je sramotno je to, da se laze, zavaja drugega in poskusa z njim manipulirat za dosego svojega cilja.

Govorila mu je o nesreči,kaj ko je cepec ni znal vprašati,če ima kakšne posledice.Takim ljudem je težko govoriti o tem,zdaj pa nima jajc,da bi to zaključil na pošten način,skratka sramota z njegove strani.

da govoriš o nesreči, pa “po pomoti” čisto pozabiš, da si zaradi tega no vozičku? khm khm
torej ji lahko on pošlje svojo sliko, pri tem pa pozabi omeniti, da ima s sliko samo to skupnega, da ima enake hlače kot maneken na sliki. Sicer bi ga bolj kot invalidnost moralo skrbeti, da mu ponuja, da se preseli k njemu in ima z njim otroke, pa ga v živo še videla ni. To pa je res alarm.


Neumnost. Nic od tega ni sramotno. Kar je sramotno je to, da se laze, zavaja drugega in poskusa z njim manipulirat za dosego svojega cilja.
[/quote]

Niti predstavljat si ne moreš kako.

Niti predstavljat si ne moreš kako.
[/quote]
Aha, ocitno si bil kot otrok sramota, verjetno si se debel, da pises to…. samo to se vedno ni realno stanje le prepricanja drugih na podlagi tega si povzel ane….


Ma mozaca si kar sama saj sebe v spegu vids in poznas kako delujes, mene pac ne hehehe haha!…
Med njima sta pa oba padla v komunikaciji in za iskrene odnose je treba pac biti iskren, za zlagane pa pac zlagan ane… vsak je odgovoren za svoj del, od drugega nikdar ne bo. In ce en noce sodelovat je đabe vse skup.

Redki so taki, ki upajo vprašat. Morda tudi zato, ker si mislijo, da bodo sčasoma itak izvedeli tisto, kar vedeti morajo.

Zdaj je izvedel in odreagiral.

Učite se lahko tudi iz izkušenj drugih.

Do zdaj sem spoznala dva invalida, enega ki ga je povozil tovornjak in je preživel in drugi, ki ima mišično popuščanje.

Zanimivo je bilo, da ta drugi ni skrbel niti za svoje zobe, ustna higijena je pogoj da prideš do ženske sploh, da imaš lepe zobe, govoril o vseh žensakh da so kurbe in nevem kaj vse. V glavnem, invalidi so invalidi tudi v možganih. Vejramem da si vsak želi svojo osebo in ljubezen, ampak naj gredo v zavode, društva med sebi enake, pa naj tam iščejo. Se najdejo pari preko tega.

S tem da se pretvarjajo da so normalni in zaničujejo ženske in govori da so vse kurbe ker nobene ne dobi, saj nismo neumne, da boš enega takega prenašala, ki itam ima vse za kurbe, ma pošlihtat si je treba v glavi kaj potrebuješ. In ta oseba ti nebo zamerila avtor, ker je ona zamolčala podatke. Če pa burno reagira pa jo kam prijavi. Potem je podobna temu ki sem ga spoznala jaz.

Zgodbica ne gre skozi. Pisala jo je ženska. Kako vem, pa ne povem.
[/quote]

Zakaj tako mislis? Ali argumentiraj ali pa ne bluzi!

Pozdravljen. Moj primer je sicer podoben, pa vendar se po eni strani s tvojim ne more primerjati. Sama sem prav tako invalid ze od rojstva. Ne smatram se za invalida saj dejansko delam vse, marsikaj bolje in hitreje od ljudi ki niso v moji situaciji. Rojena sem brez roke in nosim protezo. To da sem delala v strezbi, na cnc struznici in se marsikje drugje kjer naceloma potrebujes roke in delas fizicno pove marsikaj. V najstnistvu sem se s tem obremenjevala, danes ne vec. Pa vendar ko sem bila na raznih portalih tega nisem pisala zraven barve las. Zakaj? Ker sama verjamem da nisem drugacna od ostalih in da je v zivljenju razen igranja kitare ali harmonike ni stvari ki je nebi mogla opravljati. Najdem drugacen, svoj nacin, vendar ga najdem. Vedno. Zelela sem priloznost da me ljudje dejansko vidijo funkcionirati ne da me obsodijo na podlagi lastnih slik in prepricanj. Tako kot si jaz, ceprav s svojim hendikepom, tezko predstavljam njeno funkcionalnost v vsakdanjem zivljenju, tako si nekdo z obema rokama tezko predstavlja mojo. Kar pa se ne pomeni da ne funkcionira. Namen mojega posta ni prepricati te v to da sprejmi njeno invalidnost. Se vseeno so to stvari s katerimi nekateri pac ne zmorejo hendlat, pa to se ne pomeni da so slabi ljudje. Namen je, da morda prikazem njeno plat.
Pa se ena stvar. Mar res vsi vsakemu ki ga spoznamo ze takoj na pladen polozimo svoje pomankljivosti? Jaz vem da jih ne. Kot prvo ze zato ker nevem ali je oseba nasproti sploh vredna tega. Ko zacutim da bi iz moje strani slo, sem iskrena, potem pa vzami ali pusti. In za konec,..na tak nacin sem nasla osebo ki je to ni zmotilo. Dalec od tega da pa je bila prva. Pa srecno obema, kakorkoli se ze odlocis

Nekoč sem hodil po mestu in videl na kasi eno dekle v po moje predvidevam tridesetih letih. Hudo luštna. Blont. Pravih mer. Bila na sosednejm šalterju, pa sem jo na hitro ošvrknil z pogledom le na hitro.PA se pogovarjam z neko znanko in le ta mi poreče,da jo celo pozna. PA mi na koncu pove da sta bile nekoč celo sodelavki in ji je nekoč zaupala, da “veš, jaz pa nikol ne bom mela možkega, saj nimam roke”. Priznam,da me je nekaj kar pičilo v srcu in na to temo odgovora kar nisem našel ,da bi ga nadaljeval. No na koncu sem si čez čas mislil, da pač zagotovo bo taka punca našla partnerja, ampak pač morda bo morala iskati le tega po drugih standardih, kot bi ga sicer brezhibna. Morda bo tisti, ki ga bo zdajle našla 3x boljši, kot bi ga našla po normalni poti. Take lepotice iščejo top modele.A ti top modeli so top na zunaj, notri pa marsikaj skrivajo. Človeka, ki ga bo pa našla sedaj, pa bo življenje naučilo enako kot njo, kje je srcu mesto.

Zgodbica ne gre skozi. Pisala jo je ženska. Kako vem, pa ne povem.
[/quote]

Kazalec na čelo jo je izdal.😄😄😄

Nasla je bedaka svojih sanj, ki ga bo karma okol uses. Naj si najde boljsega. Z opranimi mozgani lastnih starsev. Copatek.

Če ne zmoreš ne zmoreš. Samo brez da bi se videla te vabi k njej živet, js bi se vprašal kaj je z njo narobe. Pocutiš se, da te je prinesla okol, ni ti povwdala resnice. Torej zdaj jo ti prinašaš okol da ji ne poveš da ne zmoreš. Povej ji čimprej, ampak mislim da ji bo pretežko ostati samo prijateljica.

Pozdravljen

Ne sprejemaš njenega stanja in nisi pripravljen na kaj več.

Naj se sliši še tako kruto, je to resnica.

In tvoja dolžnost je, da ji čimprej poveš to resnico. Direktno, na nežen način.

V vsakem primeru jo boš prizadel.

Ne imej pa upanja, da bo med vama še naprej tako, kot je bilo: pogovori, kino, lahkotnost.

Ona se je zaljubila, morda bi se tudi ti, če bi si dopustil in ne bi spraševal vseh okoli, kaj naj narediš ti. To, kar ti tvoji starši govorijo in kar ti govorijo ostali – veš kaj, saj nisi star 5 let, da sprašuješ za mnenja.

Si odrasel moški, kateri ima predsodek do invalidnosti in do invalidnih oseb.

Zaradi tega se tudi počutiš zaveden, saj ti to sporoča tvoj ego.

Če bi sprejemal invalidne osebe, bi vedel, kaj je to sram, krivda in da ženska, katera je imela prometno nesrečo, je bila včasih zdrava, sedaj pa živi na vozičku, potrebuje oporo in podporo.

In zato je najbolje, da si iskren z njo, tako kot si z nami v tem postu.

Veš, ona si bo čustveno opomogla od najinega znanstva in sčasoma.sla naprej.

Zate pa ne vem, če boš kdaj čustveno odrasel.

Morda za vajo: predstavljajo si, da se tebi zgodi prometna nesreča in da se ti zaljubiš v neznanko preku spleta, katera lahko hodi…si predstavljaš sebe, kako se pobereš po takšni nesreči?

Si predstavljaš, da bi vsaki ženski, s katero navezes stik takoj povedal, da si invalid, da si na vozičku in da ne moreš hodit, si pa želiš otroke?

Stopi včasih v druge čevlje in prehodi kakšno milijo. Boš videl, kakšen je občutek in da je popolnoma brez veze, kako se drugi počuti, saj ti je glede na vse nikoli ne boš več mogel hodit.

In naj ti povem iz izkušenj: ko je človek določeno število let zdrav in doživi nesrečo ali bolezen, katera mu spremeni življenje, je to največji šok za posameznika. In takrat ob sebi potrebue SRČNEGA človeka in SRČNE ljudi.

Jaz nisem invalidka, skrbim pa za osebo, katera je bila določena leta popolnoma zdrava in VEM, kako je.

Zato dragi moj, največja jeba so zastarele predstave in užaljenost, katera nima kaj iskati v medsebojnem odnosu.

Ker če kaj, partnerstvo temelji na dogovorih in kompromisih.

Partnerstvo je odprta srčna čakra in Ljubezen.

Partnerstvo je prepuščanje energiji ljubezni.

Kar se pa tiče pomoči invalidnim osebam: osebna asistenca in različne pomoči omogočajo invalidom čimbolj samostojno življenje.

Kako nakladanje in provokacija je tole. Da se avtor še spomniš in daš notri invalida, da te ni sram no.

New Report

Close