Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kako pa javni sektor

Kako pa javni sektor

Za zdravstvo, policijo, vojsko je itak jasno. Samo naj jim dajo RES ustrezno zaščito!!!!

Že celi vikend pa čakam jasna navodila, kako bo z delom javnega sektorja, ki ni življenjskega pomena v tem trenutku. Torej Upravne enote, FURS, CSD, sodišča, Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje,…
Do zdaj nisem ujela še nobene informacije.

Že, da smo zaprti za uporabnike, in da nujne vloge in obrazce oddajo v nabiralnike, dosegljivi smo pa po telefonu.

Ampak glede na večne pripombe, kako smo nekoristni, odveč, nepotrebni itd., bi človek pričakoval, da bomo eni prvih, ki bomo zaprli svoja vrata.
Pa kar nobenih navodil s strani države.

Smo namreč zelo veliki kolektiv, vsak od sodelavcev je bil v zadnjem tednu še v stiku z ogromno ljudmi… In me je presneto strah. Zase in za vse domače – ki pa so disciplinirano izključno doma.

Ve kdo kaj, kar sem spregledala, preslišala?

CSD-ji so vrata zaprli že v petek, tudi nekatere UE, ostale jih bodo v ponedeljek, verjetno to velja tudi za FURS in ostale. In, če niso nič ujela, morate imeti jebeno /sori/ slabo vodstvo.

Res je. Pol pa bo itak sds-u mala malca minimalizirati in zamrzniti in zmanjšati plačilne razrede JS za 10 let plus. Pšt, so že prej imeli namen, samo zdaj so zadelu na đekpotu.
No, jaz jih čez 2 leti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne volim.

Žal ne drži.
Le strank ne sprejemamo v živo, samo po telefonih (in teh je pač toliko več). In se ukvarjamo s papirji za računalniki. Kot običajno.

Smo pa, kot pravim, veliki kolektiv, že na stranišču se nas obrne nebroj…
Skratka, velika verjetnost prenosa virusa znotraj kolektiva, ki ga potem nesebično širim okrog po kolektivu in med domačimi.
In še večja verjetnost, da bomo čez 2, 3 tedne pa resnično zaprli vrata – ker jih/nas bo večina obležala.

Žal ne drži.
Le strank ne sprejemamo v živo, samo po telefonih (in teh je pač toliko več). In se ukvarjamo s papirji za računalniki. Kot običajno.

Smo pa, kot pravim, veliki kolektiv, že na stranišču se nas obrne nebroj…
Skratka, velika verjetnost prenosa virusa znotraj kolektiva, ki ga potem nesebično širim okrog po kolektivu in med domačimi.
In še večja verjetnost, da bomo čez 2, 3 tedne pa resnično zaprli vrata – ker jih/nas bo večina obležala.
[/quote]

Aja, vi jih niste 😂, v petek je bilo ob primopredaji še vse odprto. Za vse stranke In še dobro, da šele iz medijev zveš, da si brez navodil, kako do službe. Če ni zaprto in je bus edina varianta do službe. Al me naj pride osebno kdo iskati za v službo, kot imajo poslanci to na voljo. Vse nekaj na pol in na vrat na nos.

Tale hitri ukrep je pač za novodobne, ki so prišli. Počakajte, bo še pet novih Zujfov. Če postopnosti ne prepoznajo. Imam šefico od prej, ki skoz je*, no taka je hujša kot novi virus. Še jutri ne bom vedela nič.

A mediji pa sedaj povsod prosto še tako, da obveščajo? 🙄🤷‍♀️😅

Žal ne drži.
Le strank ne sprejemamo v živo, samo po telefonih (in teh je pač toliko več). In se ukvarjamo s papirji za računalniki. Kot običajno.

Smo pa, kot pravim, veliki kolektiv, že na stranišču se nas obrne nebroj…
Skratka, velika verjetnost prenosa virusa znotraj kolektiva, ki ga potem nesebično širim okrog po kolektivu in med domačimi.
In še večja verjetnost, da bomo čez 2, 3 tedne pa resnično zaprli vrata – ker jih/nas bo večina obležala.
[/quote]

Ja, halo, zaprta vrata pomenijo ravno to, nič več strank v živo, ne pa, da tebi ni tam.

Ja, halo, zaprta vrata pomenijo ravno to, nič več strank v živo, ne pa, da tebi ni tam.
[/quote]

Ravno to je bilo moje vprašanja – ali moramo nekako priti do teh “zaprtih vrat” in za njimi preživeti 8 ur skupaj s še ogromno drugimi ali ne.
Sama mislim, da sem vprašanje postavila zelo jasno.
Razumljivo je, da za zaprtimi vrati lokalov in zaprtih podjetij ni nikogar. Ravno zaradi izogibanja vsem kontaktom.

Takole bo prav: pošlji vprašanje in svoje predloge ravnanja na moj.š[email protected]

New Report

Close