Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako pašeta skupaj bik in tehtnica?

kako pašeta skupaj bik in tehtnica?

Ali je Pluton v bližini Sonca? Nista v konjunkciji, če to misliš. Sta pa seveda v isti hiši in oba v tehtnici. Več kot deset stopinj je med njima.

Za moč planetov bi lahko pozneje napišem, po komu je to. Je napisano gor na tabelah.

Ej, tisto je pisala meni. Ampak v bistvu, tebi tudi, imaš isti kvadrat.[/quote]

Njej sem tudi pisala o mami:)) Z Luno v dvanajsti je itak tudi štala in je mama lahko se žrtvovala ter čustveno manipulirala:)) ne vem pa zdaj, kaj je prebrala:)

“po horoskopu” – napovedujem pa ne iz astro kart, nisem v tem, pa tudi potrebovala bi njegove točne podatke, če bi se že to hoteli iti…

Ali je Pluton v bližini Sonca? Nista v konjunkciji, če to misliš. Sta pa seveda v isti hiši in oba v tehtnici. Več kot deset stopinj je med njima.

Za moč planetov bi lahko pozneje napišem, po komu je to. Je napisano gor na tabelah.[/quote]

Ja, ja, za konjunkcijo sem mislila, no, je ni:))

no daj, povej, kako zračunaš moč planetov. Morda pa to počnem pa niti ne vem:))

fajn bodite, punce, zdaj pa RES moram it:)))

a zgolj iz mojih podatkov točnih pa nebi mogla videti, če se še kdaj križava ali ne? 🙂 iz mojih podatkov bi verjetno videla, ali pač ne?je možno, da pustiš kak mail? mene načeloma zanima samo to in zgolj to. druge stvari – uspeh, zdravje itd ne. zanima me zgolj ljubezen.

moja mama pa sicer ustreza zgornjemu opisu…nikoli materinska, manipulira-se bi lahko reklo, a ne le z mano…

Nekako si s tistim zgoraj opisala moje največje življenjsko razočaranje. Neptun je seveda v strelcu. Ampak zanimivo, je on res bil prvi, ki sem ga v življenju idealizirala, prej sem imela hudo stvaren odnos do moških, v tega pa sem res gledala kot v Boga in bam. Bolelo je za umret. Prej ne bi, mi ni bilo prej tako mar. Tako da bi se kar strinjala, da mi ga je Pluton vrgel kot past, potem pa .. Ob njem sem postala vsa nežna in da, do njega edinega tudi uslužna, potem pa … In je Pluton vedel tudi, koga poslat. Človeka, ki ima po tistem izračunu moči planetov, od vseh planetov prav Plutona najmočnejšega. In normalno, mi je fliknil človeka z neaspektiranim Merkurjem in totalno zatravmiranim Saturnom v sedmi hiši, v konjunkciji z južnim vozlom. Ti veš, o čem pišem. Prvič, da sem nekoga imela res brezpogojno in na smrt rada, prvič, da sem se v življenju hotela k nekomu prav nežno stisniti, pokazati svojo ranljivost in vse to, pa bam, tresk, bum. V bistvu so mi s tem pokazali, da boljša kot sem, bolj kot sem ljubeča in ljubezniva, slabše bom prišla skozi. Ne vem, kakšni so to nauki.

Ta moj Pluton ima pa zdaj že nekaj časa tranzitnega Plutona na severnem vozlu in v prvi hiši. Ti veš, kaj to pomeni. In še malo, pa bo imel tudi tranzitnega Saturna na natalnem Plutonu, in sicer v enajsti. Tudi pri njem ima Pluton akcijo, samo drugačno.

Ti kar šibaj, bomo nadaljevale.

jaz bi tudi še izvedelela kaj zase 🙂 upam 🙂 tole me res zanima namreč…:-)

Iz tvojih podatkov bi se dalo izbrskati, kaj te čaka v prihodnosti, da. Jaz sem se to zdaj začela učiti, ampak res, šele začela in si zato ne bi upala nič pametovati. Temu se reče prediktivna astrologija. Moja astrologinja jo obvlada in odlično napoveduje stvari.

Bom nazaj čez uro, dve in ti napišem kaj več.

ofsajderka – je možno, da bi mi dala njeno številko? ali da bi ona to pogledala zame? skoraj roteče bi te prosila

ajmo – če se potrudim da izvem datum rojstva tistega dekleta, s katerim je sedaj ta bik, bi mi povedala še, če ona dva pašeta sicer skupaj?


drugače pa, punce, če bo še kaj v pomoč pri razlagi. midva s tem bikcem sva se že večkrat zapletla. poznama se že več let in sva se tekom tega časa večkrat zapletla in odpletla zaradi različnih razlogov. če bo kaj v pomoč. upam, da uspem dobiti rojstni datum tiste njegove sedanje punce

Ajmo, glede moči planetov …

To mi je poslala moja astrologinja in sicer v tabeli. Na tabeli pa piše Planetary Strengts According to William Lilly. To seveda računa program, ker, predvidevam, bi za en takšen izračun na roko potreboval kakšen mesec. Lahko jo vprašam, kje je dobila program.

Aja, mimogrede, moj Pluton (ne moj Pluton v smislu, ko sem govorila prej o svojem bivšem), ampak prav ta moj Pluton na karti, ima moč 0. Nima ne Accidental Dignity ne Eseential Dignity in Total Power ima 0. Vsi drugi planeti imajo neko moč, v pozitivo ali negativo, tako pri meni kot pri moji ljubezni, ampak Pluton ima pa izračunano 0. Mah, sem ziher, da vseeno pripravlja in pripravi kakšna presenečenja.

Sicer gredo pa po moči pri meni planeti tako: Neptun, Venera, Mars, Luna, Saturn …

Pri njem pa povsem drugače: Pluton, Uran, Merkur, Venera, Neptun … Mah, dobro, tudi on ima v bistvu močnega Neptuna in Venero, ampak pri njemu prednjačijo pač planeti, ki kažejo na njegovo genijalnost, deloholizem in … Saj veš, kaj je Pluton.

ofsajderka – bi lahko tvoja astrologinja pogledala zame, za moje love lajf 🙂

Jaz njene številke ne smem dajati. Še za prijateljico sem jo najprej vprašala, ali smem.

Če mi pustiš kakšen mejl in tam pošlješ podatke, ti bom, obljubim, pogledala, kaj vidim in še s prijateljico se bom posvetovala. Pa knjige bom okoli obrnila. Nekaj pa tudi že vem, kaj pomeni kaj. Tudi v solarcih znam že poiskati poroko, ločitev, otroke in podobno.

ok

moj mail :

[email protected]

pa mi lahko pišeš nanj, da vem na kateri naslov poslati podatke 😀

menda je pa ona devica (sem izvedela pred kratkim, sedaj pa še čakam točen datum). kar je slabo, ker se biki menda z njimi dobro ujamejo 🙁

Ajmo, ojoj, vidm, da ti pa to obvladaš.

Oh, to je taka tem,a da bi lahko tu vsak dan klepetale.
V moje znamenje je prišel pre časom Pluton, je tudi zelo zanimivo 🙂

bojda je spet tehtnica:-) na natančni datum še čakam…

upam, da se ofsajderka res oglasi mi na mail 🙂 bom do konca življenja hvaležna…:-)

ofsajderka….si pozabila name?

Ne, nisem pozabila, nisem bila na računalniku do zdaj. Ti takoj pošljem mejl.

Pan, kje imaš tega Plutona in kakšne aspekte ti dela, ali veš?

Pozdravljene punce,

vidim, da nekatere fejst obvladate 🙂 Bi lahko ofsajderka, lepo prosim, še zame kaj napisala.
Mail je harmonicna(at)gmail.com. Mi lahko pustiš mail in ti pošljem vse podatke.

Hvala hvala! 🙂

Zdravo,

zanima me, če lahko ofsajderka še o meni kaj napišeš. Moj mail je [email protected], kamor mi lahko pišeš mail, da ti pošljem dodatne podatke.

Hvala že vnaprej.

Lp

Ej, živjo,

sem izginila, ker sem imela ful naporen urnik, da še do MONa nisem uspela priti:)) No, zdaj tema že tone – ofsajderka, ful štekam, ja, kaj si hotela povedat, tisti tvoj dečko s saturnom je bil najbrž za tvoje neptunske ideale kar hud udarec. Ampak Neptun potrebuje točno to: Saturna – da mu da ogrodje in ga prizemlji, ker sta si v tem ravno nasprotna. Neptun je nekje visoko gor in zida gradove v oblakih, hrepeni in ima krasne ideale, samo vse to je treba prinesti na zemljo, dati neko strukturo…zato dobimo potem saturnovske lekcije. Sploh tvoja čez ravno peto hišo romanc in ljubezni…

Sicer pa itak tudi ti ful obvladaš in si si itak vse že raztolmačila:) Je bila luštna tema, da smo malo astroklepetale:))

Iz svojih izkušenj vem, da se poslovno najbolj ujemata kozorog in bik.Biki vsaka Vam čast,
kar rečete to drži kot pribito. Biki so dokazano najboljši šefi. Kozorog ne prenese dvoličnosti dvojčkov.To je katastrofalna in nemogoča kombinacija, pa tudi s tehtnico se ne ujame, ker tehtnica vaga, pa vedno v svojo korist odvaga.Jaz mislim, da je zemlja in zrak zelo težka kombinacija, razen če so drugi planeti kot so Luna, Venera ali pa Mars v harmoniji s partnerjevim Soncem.

New Report

Close