Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako po nekaj časa spet navezati stik z osebo ki ti je všeč

Kako po nekaj časa spet navezati stik z osebo ki ti je všeč

mal čuden… Vprašanje je, koliko od napisanega je sploh resnično …..

Aja pa, če naj bi vidva takole na veliko prijateljevala, bo to drugim izpadlo, kot da sta par, kar bo zanjo cock-blocking, zate pa menda tudi.

kako ve da hočem nekaj več. Saj ji tega nisem z ničemer pokazal. Praviš da me odriva. Zakaj me ni pa že prej odrivala, če jo tako moti da hočem nekaj več, saj sva bila že na parih srečanjih, so prišla vabila tudi iz njene strani, pa mi je tudi sama na koncu priznala da ji je bilo lepo in da se mi bo še kaj oglasila itd, tudi sms-i so bili prijazni, simpatični,…potem pa kar naenkrat mrk, brez razloga.
Kaj misliš s tem da jo analiziram in nadziram? Pač jo poznam (na videz) že od prej če sva iz istega mesta in jo poznajo tudi nekateri moji prijatelji in smo se pač pogovarjali o njej in sem določene stvari izvedel, saj nisem najel detektiva da jo bo nadziral.
Glede na to da je ne poznaš, pišeš malo preveč na pamet, skoraj škodoželjno in privoščljivo. Tukaj jo edino jaz poznam in zaradi tega sem napisal čim več podatkov, da mi boste lažje pomagali.
Sem pa opazil na tem forumu tudi v drugih temah da ste precej nastrojeni proti moškim, večina vas piše v stilu “ne mara te”, “pusti ga” “nič ji ne pomeniš”,…zakaj tako pišete?
Jaz iščem rešitev in ne težav

eh ne bom si sedaj facebooka zaradi tega delal. Saj me je vprašala če imam facebook pa sem ji povedal da ga nimam.
Pri njej imam vseskozi občutek “toplo-hladno”.
Jaz mislim da je to povezano tudi z njenim zdravstvenim stanjem. Glede na to, da sva iz istega mesta, poznam ljudi, ki njo poznajo in sem izvedel marsikaj. Baj eje imela težave z anoreksijo in bulimijo in te težava so tudi psihične narave. Lahko te vržejo v depresijo, da imaš slabo samopodobo, spet drugič si mogoče evforičen itd,….mogoče je ona sedaj v nekem momentu hibernacije, zanikanja, želi mir, tišino,….to niso tako nedolžne stvari. Lahko pa seveda da to nima veze s tem. Kakorkoli jaz nanjo gledam kot na normalno osebo, kar tudi je, jo pa vsekakor spodbujam, ji dajem non stop komplimente, ker bi rad da ji dvignem samopodobo, čeprav po mojem ona s tem ne bi smela imeti težav, ker je res čudovita, vendar ljudje z anoreksijo, bulimijo bi naj baje imeli slabo sampodobo, je p ares da bi naj ona to prebolela tako da verjetno jo sedaj ima samopodobo razdelano. No kakorkoli, do nje sem prijazen, spoštljiv, jo spodbujam,….tako kot pravi prijatelj in zaradi tega mi je brezveze da mi tukaj vsi samo pišete v stilu “ne bo ti dala” “ni ji do seksa s tabo” ker to sploh ni point.
Jaz se prilagodim….meni je najprej najbolj važno da sem čimveč z njo, pa tudi če samo kofetkama, se pogovarjava, sms-ava,…vse drugo je potem v drugem planu, ko – če bo čas zato. Zato bi se ji rad spet nekako približal. Sva se poleti tudi pogovarjala da bova šla skupaj na morje in je bila najprej full zainteresirana potem pa ni bilo nič iz tega….to sem nekako povezal s tistim občutkom evforije-depresije,….ki spremlja ljudi z takšnim stanjem, vendar nisem zdravnik in diagnoze ne postavljam jaz.
Sva imela tudi že enkrat prej podobno situacijo, ko sem celo mislil da sva se skregala, so bili neki čudni smsi, pa mi je potem napisala da nisva skregana in zakaj tako mislim itd,…skratka težko mi je to vse razumeti…. saj nič nočem od nje, rad bi bil samo njen frend tako kot prej, pa se mi zdi da jo nekako izgubljam oziroma da sem jo izgubil…..poniževati se pa ne mislim in klečeplaziti itd….
[/quote]

Glej, jaz te čist štekam. Poniževat se ti res ni treba in kaj dost rint vanjo tud ne. Pač 2 smsja si ji poslal, ti ni odgovorila, potem je bila neki časa tišina med vama, si jo pustil pri miru, zato zdej, da boš vedel kakšna je stvar, jo poklič. Vpraš jo, reč kaj zdej, nič se frendu ne javiš…
Drugač pa, jaz v prijateljstvo med žensko in moškim vrjamem. Je bila neki časa nazaj tema o tem, sm takrat kr neki napisala glede tega. Imam tud jaz že leta frenda, s katerim sva se in se še zmer ful družva. Ok, zdej ne več dnevno tako kot prej, se pa dnevno skor slišva. Od njega sm se v lajfu kr velik naučila, mi je znal dajat nasvete…res, ko naju je kdo videl skup, si je vrjetn mislil, da sva par, pa to NIKOL nisva bila, niti ni bila to NIKOL moja želja, tud on ni dal NIKOL kakšnga tazga signala, niti se NIKOL o tem pogovarjala nisva, pač že od majhnega sva res fuuullll dobra frenda, lahk rečm, da najboljša, to pa je tud vse.
[/quote]

Maen bu se zataknilo. Pi roliki čašu. Oa vedno le ena stran. Ma jw fajn, ki imaš mif haha.

Lepo si še enkrat preberi vse poste tu.


Mene bi te bilo strah,a si psiho varianta?npreveč posegaš v njo, to ni običajno..
kako ve da hočem nekaj več. Saj ji tega nisem z ničemer pokazal. Praviš da me odriva. Zakaj me ni pa že prej odrivala, če jo tako moti da hočem nekaj več, saj sva bila že na parih srečanjih, so prišla vabila tudi iz njene strani, pa mi je tudi sama na koncu priznala da ji je bilo lepo in da se mi bo še kaj oglasila itd, tudi sms-i so bili prijazni, simpatični,…potem pa kar naenkrat mrk, brez razloga.
Kaj misliš s tem da jo analiziram in nadziram? Pač jo poznam (na videz) že od prej če sva iz istega mesta in jo poznajo tudi nekateri moji prijatelji in smo se pač pogovarjali o njej in sem določene stvari izvedel, saj nisem najel detektiva da jo bo nadziral.
Glede na to da je ne poznaš, pišeš malo preveč na pamet, skoraj škodoželjno in privoščljivo. Tukaj jo edino jaz poznam in zaradi tega sem napisal čim več podatkov, da mi boste lažje pomagali.
Sem pa opazil na tem forumu tudi v drugih temah da ste precej nastrojeni proti moškim, večina vas piše v stilu “ne mara te”, “pusti ga” “nič ji ne pomeniš”,…zakaj tako pišete?
Jaz iščem rešitev in ne težav
[/quote]

vidiš to je narobe pri tem forumu. Od kje takšna nastrojenost proti moškemu. Ne proti meni ampak proti moškim nasplošno, ker takšnih odgovorov je večina na tem forumu v podobnih tematikah.
Ne poznaš niti mene, niti nje. pa čeprav sem se jaz obrnil na vaš forum z vprašanjem, težavo…ste vse takoj na strani ženske, ki je kao žrtva. Jaz pa sem “pocukran”, karkoli sploh to pomeni…..in seveda me ima dovolj in ji grem na jajčnike.
ZAKAJ bi me imela dovolj? Saj lahko da me ima res, čeprav nima nobenega razloga za to, ampak vi tega ne morete vedeti, sklepate pa kar tako za vsakega ki ima podobno težavo. Večina vas vedno to napiše in to v takšnem skoraj pa sovražnem tonu. Sicer si pa lahko mislim, ženske v soboto zvečer okrog polnoči na internetu,…verjetno je že razlog zato kajne!???? Nesrečna ljubezen in sedaj naderete ta prvega moškega, na katerega naletite in kot da sem jaz zdaj kriv za to da ste vi v soboto ob polnoči doma namesto da bi počele kaj bolj zanimivega.
Glej, milo rečeno ni fer takšen odnos, jaz nisem nič pocukran, ta punca mi veliko pomeni, ne bi je rad izgubil in njeno obnašanje ni najbolj logično, sploh zaradi tega ker sva se imela super in nima razloga za takšno obnašanje.
Ja Pariz London,..kaj pa je to kaj takšnega. Nisem najstnik, sem že veliko sveta videl, tudi ona ni ravno rosno mlada, kje je tukaj problem.
Če vas vaši moški peljejo na burek na avtobusno postajo in je to vrhunec zmenka to še ne pomeni da sem potem jaz tisti ki je čuden…..pejte malo ven iz začrtanih okvirjev

kaj je cockblocking?
Kaj sploh to pomeni in kaj je narobe s tem če midva prijateljujeva? Oziroma zakaj bi to bil problem?

kaj je cockblocking?
Kaj sploh to pomeni in kaj je narobe s tem če midva prijateljujeva? Oziroma zakaj bi to bil problem?
[/quote]

PA SI STAR?

FYI, sem tip in sem kaj napisal že tudi pod drugimi nicki.

https://en.wikipedia.org/wiki/Cockblock (lahko tudi ljubezensko)


Mene bi te bilo strah,a si psiho varianta?npreveč posegaš v njo, to ni običajno..
kako ve da hočem nekaj več. Saj ji tega nisem z ničemer pokazal. Praviš da me odriva. Zakaj me ni pa že prej odrivala, če jo tako moti da hočem nekaj več, saj sva bila že na parih srečanjih, so prišla vabila tudi iz njene strani, pa mi je tudi sama na koncu priznala da ji je bilo lepo in da se mi bo še kaj oglasila itd, tudi sms-i so bili prijazni, simpatični,…potem pa kar naenkrat mrk, brez razloga.
Kaj misliš s tem da jo analiziram in nadziram? Pač jo poznam (na videz) že od prej če sva iz istega mesta in jo poznajo tudi nekateri moji prijatelji in smo se pač pogovarjali o njej in sem določene stvari izvedel, saj nisem najel detektiva da jo bo nadziral.
Glede na to da je ne poznaš, pišeš malo preveč na pamet, skoraj škodoželjno in privoščljivo. Tukaj jo edino jaz poznam in zaradi tega sem napisal čim več podatkov, da mi boste lažje pomagali.
Sem pa opazil na tem forumu tudi v drugih temah da ste precej nastrojeni proti moškim, večina vas piše v stilu “ne mara te”, “pusti ga” “nič ji ne pomeniš”,…zakaj tako pišete?
Jaz iščem rešitev in ne težav
[/quote]
[/quote]

ej zdaj pa vidim da ste tukaj gor sami idioti res. Kar psiho pa to kajne? Pa strah bi te bilo. Pa a si ti normalna?
Jaz sem mislil glede na to, da je to STARŠEVSKI čvek, da so tukaj gor zreli ljudje z izkušnjami ne vem stari 50+ ne pa neki posranci od ne vem kje, stari 15 let ali kaj. Eno je skoraj kap ko sem London omenil, verjetno še ni bila dlje od Mercatorja v njeni ulici London pa je videla enkrat po tv-ju. Ja draga gospa, eni tudi kam gremo, pa ne kupujemo oblačila v Kiku, pa v Lidlu itd….Eni smo tudi radi lepo oblečeni, pa včasih pač pri nas ne najdeš garderobo kar v Lidlu kajne gospa? Kaj pa je to iti v London, dve uri z letalom pa si tam, prej kot z avtomobilom v Ljubljani, no.
In če že pišete psiho itd…vsaj obrazložite ZAKAJ? Zakaj psiho? Kaj je narobe? Kaj te je zmotilo? Tako izpade kot žalitev. Lahko se gremo tudi tako. Lahko tudi jaz tebi vrnem milo za žajfo in ti bom napisal da ti si pa krava in da te ne bi “ni sa štapom dirao”

kaj je cockblocking?
Kaj sploh to pomeni in kaj je narobe s tem če midva prijateljujeva? Oziroma zakaj bi to bil problem?
[/quote]

PA SI STAR?
[/quote]

kaj te briga, ne vidim da bi to kakorkoli imelo vezo z mojo tematiko

verjetno bo se najbolje, ce ji spet posljes kak sms. V primeru, da ne odgovori, jo pusti pri miru, to pomeni, da si ne zeli vec stikov s teboj. Tako pac je.


a jaz da sem čuden? Ona ko mi je napisala da bi jaz bil za mojo frendico “cockblocker” ali kaj že pa ne!???
Se pravi moja frendica mene kao ne jebe pet posto, ne želi biti z mano, me ima dovolj, ima drugega ki ji pomeni VSE NA SVETU,….in kao ni ok da se ona sploh druži z mano, oziroma da se sploh druživa in ker bi se jaz rad družil z njo ker mi veliko pomeni sem PSIHO; ČUDAK;…..ampak potem pa ta ženska napiše da pa sem jaz cockblocker tej frendici. JA KAKO!??? Saj ona ja ima tipa in je zaradi tega kao mene odfukala? A zdaj pa lahko gleda za drugimi ? Samo z mano pa ne more biti, z vsemi ostalimi ja, ampak z mano pa je nedopustno.
Če tukaj ni sama zloba na tem forumu resno, nihče ne pozna ne mene, ne nje, ne situacije,….jaz se trudim razložiti sceno in tukaj “razočarane gospodinje”v tropih čakajo da raztrgajo vsakega moškega ki ima kakšno vprašanje, ki sploh ne zadeva njih osebno.
Kaj vas briga, če se želim jaz družiti z njo? Saj se ne želim družiti z VAMI, ampak z njo, kapirate. Vi mi ne pomenite nič, pač sem odprl temo, da bi mi pomagali z nasveti ampak neeeeeeeeeeeee, ste zgrešile celo poanto. Tudi če bi bil psiho, KAJ TO VAS BRIGA! Saj nimate nič z mano, saj ne poznate ne mene niti moje frendice. Lahko da bova že jutri pila kavico in kaj boste ve koklje iz foruma, večno zatežene in nergaško razposajene!??? Se boste žive požrle od hudega kajne.
Moj problem sploh ni tako strašen, pač mi ni odpisala na sms, buhu pa kaj. Jutri jo pokličem pa bo. Lahko da bo imela čas in se bova dobila na drinku, vi pa tukaj žalite mene kot da sem ne vem kaj.
Kurc vas gleda, grem spat in sploh ne bom več bral tega. saj nimate nobenih rešitev, samo nerganje vas je, pa nikomur ne privoščite sreče in zadovoljstva. Moj problem sploh ni tako velik. Pa tudi če se slučajno ne bo odzvala povabilu, pa kaj bom pa kakšno drugo poklical. Pizda saj ne živim sredi gozda, poznam ogromno ljudi. Trenutno mi je pač ta všeč pa kaj, že jutri pa lahko spoznam eno drugo, kot da je to ne vem kaj no. Saj tudi to sem spoznal kar tako mimogrede in sva se imela super, kako bo pa naprej pa bom še videl. Ampak zagotovo se tukaj ne javim nikoli več, forumske babe zafrustrirane!

Lepo smo ti razložili, kako mi to vidimo in kako verjetno prav tako vidi to tudi ona. Ti pa vztrajno goniš svojo, da ti nočemo pomagat…
Glede tistega “nekoč nekaj več”.. Povedala ti je, da bosta samo prijatelja, torej tistega nekaj več ne pričakuj, ker te je dala v friend zone.

Upam, da bosta razčistila in se lepo imela še naprej, skupaj ali narazen, kakor vama obema bolje ustreza.

Lahko jo povabis na kavo, ampak dvomim, da bo sla. Ce ne bo sla, zagotovo tudi v London ne bi sla. Razen, ce je kaksna sponzorusa.
Jaz mislim, da noce niti prijateljstva. To je ocitno ugotovila skozi vsa vajina druzenja in s tem ni popolnoma nic narobe, ane. Ljudje smo si razlicni, ocitno je bejba taka, da ne pove pravega razloga, ampak vse skupaj raje ignorira in caka, da bos dojel sam. Ce ti nekdo ne odgovarja kot oseba, ti pac ne. To ne pomeni, da je s tabo ali pa z njo kaj narobe…

Zbudi se. Pojdi naprej. Zakaj se ukvarjaš z nekom kjer je popolnoma jasno, da je samo izguba tvojega časa, energije in po možnosti še denarja? S tem svojim početjem ne počneš nič drugega kot to, da ji ego pumpaš.
Ta oseba ni zate v nobenem pogledu zato čim prej na ignore. Žensk je na trgu kot listja in trave, pa glej na kvaliteto. Ker takih “izgubljenih”, ki se iščejo in niti ne vejo kaj bi, se imajo za premijo, ki v bistvu niso nič in nič ne nudijo in je v ozadju beda ko bolj spoznaš ti je to popolnoma jasno, nimajo realnih pričakovanj je tudi kolikor hočeš. Izogibaj se žensk, ki niso imele do 35 leta vsaj dve resni zvezi. Če ne razumeš o čem pišem ti bo jasno, ko jih boš spoznal.
Če nočeš zapravljati časa z napačnimi razmisli o napisanem in pojdi naprej.


Se strinjam, da je skoraj zapovedano, da naj na miru pusti osebe, ki niso imele do 35 vsaj dve resni vezi. Tudi jaz vem kaj govorim, za dobro teh oseb. On naj išče take, ki so sposobne partnerja takoj zamenjat in celo otroke stancat kot po tekočem traku s prvim, ki pride mimo. taka je zanj prfect edina na mestu, edina, prava, ostalih se naj izogiba v velikem loku – za dobro teh žensk.

dodam lahko še da ta punca rabi nekoga, ki je iskren in pošten in ne nekoga, ki se rad dol daje z radodajkami in jim avto kupuje in ga plačuje, pa njihove otroke hrani, ona bi mu pa bila zadnji odpadek, ker je radodajka vedno prej na vrsti
ta punca iz te zgodbe si zasluži ljubezen iskrenega moškega, ki je z njo brez 1001 izgovora in zavlačevanja in brez tega,da prej daje vse druge ženske na mesto pred njo.
Tako, da gospodič radodajka ta je zate – ona vsakega, ki pride mimo nje vzame za resno vezo, v eni noči naredi otroka in odnos je resen s tem – takih jih naštepa 123 malo morje. take se le drži.


Se strinjam, da je skoraj zapovedano, da naj na miru pusti osebe, ki niso imele do 35 vsaj dve resni vezi. Tudi jaz vem kaj govorim, za dobro teh oseb. On naj išče take, ki so sposobne partnerja takoj zamenjat in celo otroke stancat kot po tekočem traku s prvim, ki pride mimo. taka je zanj prfect edina na mestu, edina, prava, ostalih se naj izogiba v velikem loku – za dobro teh žensk.
[/quote]

Ne vem kakšna ženska njemu ustreza…zato nekih zaključkov nima smisla delat. V njegovo dobro naj vsaj razmisli katerim se je pametno izogibat. Če pa misli, da je drugače pa naj zapravlja svoj čas in bo sam ugotovil koliko bede se skriva za kakšno fasado igralke, ki misli da je premija.


Se strinjam, da je skoraj zapovedano, da naj na miru pusti osebe, ki niso imele do 35 vsaj dve resni vezi. Tudi jaz vem kaj govorim, za dobro teh oseb. On naj išče take, ki so sposobne partnerja takoj zamenjat in celo otroke stancat kot po tekočem traku s prvim, ki pride mimo. taka je zanj prfect edina na mestu, edina, prava, ostalih se naj izogiba v velikem loku – za dobro teh žensk.
[/quote]

Ne vem kakšna ženska njemu ustreza…zato nekih zaključkov nima smisla delat. V njegovo dobro naj vsaj razmisli katerim se je pametno izogibat. Če pa misli, da je drugače pa naj zapravlja svoj čas in bo sam ugotovil koliko bede se skriva za kakšno fasado igralke, ki misli da je premija.
[/quote]
če se le on sam nima za najvišjo premijo, pod fasado pa marsikaj drugega.

In kako si rešil ta problem?

Mater avtor, res si pravi Herlock, toliko nekih teorij si napletel. Če ti ne odgovori, to pomeni, da ji trenutno ni do kontakta, nima veze, če je z njenim telefonom vse v redu ali ne ali kaj. Probaj čez 1 mesec spet. Če ji takrat ne bo, poskusi potem čez 2 meseca spet. Potem pa 4.

Ker takšne kot tu pleteš, ko se samo 1 teden ne slišita, deluješ res kot en obsedenec, mogoče se te pa izogiba iz tega razloga.

Črnec, prosim. Po celih elaboratih se ti poniževati ne misliš? Lol, dober vic. A ti je narisat treba? Ne zanima je prijateljstvo s tabo. Ima tvoj kontakt, pa se ti bo sama javila, če ji bo do tega (verjetno ne).

Ne moreš nič izmozgat, nobene strašne uganke ni. Enostavno je ne zanima prijateljstvo s tabo, tudi če te je pozdravila v mestu, to ne pomeni, da si želi prijateljstvo s tabo.

Narobe. Ta ni v friend zone, ta je v psiho-bejž-stran-od-mene zone. :))))

New Report

Close