Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako po nekaj časa spet navezati stik z osebo ki ti je všeč

Kako po nekaj časa spet navezati stik z osebo ki ti je všeč

ona se je zatreskala vate

A to gre za nadaljevanje teme o tem, kako bi bilo, če bi mtki in fotru poslal vsakemu po 500€, punco pa povabil na zmenek?

jaz sem se nekoga takole izogibala, ko sem se vanj zaljubila. Vedela sem, da najina zveza ni mogoča in sem to videla kot edino rešitev.

Sicer bi sama v tvoji situaciji vse pustila pri miru, ampak ker ti še vedno rabiš nekaj narediti/potrditev:
Je pa čist simpl: pokliči in jo povabi ven, če bo za, je ok, če ne bo za, pa jo lepo pozdraviš in pustiš pri miru.
Če ne dvigne telefona tudi pustiš pri miru.

Oseba, ki bo želela priti in ostati v tvojem življenju, bo nekaj za to tudi naredila;)

Hmm kako neki je Sherlock Holmes “rešil” zadevo..


Res je.
Če bi bil pravi Sherlock, ne bi tu spraševal, kako in kaj.

Punca je mislila, da se zanimaš zanjo kot za punco. Hotela je videt, kakšen si, šla je skupaj s tabo parkrat ven. Nato ti je rekla, da sta lahko samo prijatelja in je pričakovala, da boš izginil. Potem jo spet nekam povabiš in ona verjetno si je mislila, ta je pa res vztrajen. Ni napisala ne, ne grem, ker pač morda ni hotela lagat, po resnici pa tudi ji je morda težko povedat v smislu ne grem, ker mi ne odgovarjaš kot prijatelj kot moški. Ne bo pa samo napisala ne grem nimam cajta zdejle, ker potem boš še enkrat vabil, kao pa jutri. Tega pa noče.

Torej je pač kar zginla. Saj to je univerzalni jezik, ne? Pa kaj potem, če ti je pomahala na ulici, štekaš? Saj ženska ne zanika, da te pozna, samo s tabo se ne bi več družila.

Be cool.

HerlockSholmes,

ne zelim ti soliti pameti – mislim, da sem tudi dovolj zrel in imam kar nekaj “zensko-moskih” izkusenj, rad pa bi ti povedal tole: bodi najprej iskren do sebe. Kaj zelis od nje? Zakaj kar naprej meljes in analiziras, zakaj ti ne odgovori na sms-je ipd.? Najbrz ni tvoja edina prijateljica. Pusti ji cas, pa bos videl, vmes pa se ukvarjaj z drugimi stvarmi. Zal se je v zivljenju treba sprijazniti tudi s tem, da vedno ne razumemo vsega oz. dejanj drugih ljudi, tudi, ce so nam blizu.

Meni se je pred dolgo leti v tujini zgodilo, da sem imel cudovito ljubezensko razmerje z zensko z drugega konca sveta. In po nekaj mesecih je zginila – dobesedno, cez noc, pobrala kufre in sla. Si lahko predstavljas, kako sem jaz pocutil in nicesar razumel? Trajalo je priblizno eno leto, da sva se spet videla in sem zvedel se njeno plat zgodbe. A sem jo vsaj zvedel.

Pa se glede shoppinga: tak predlog le s prijateljstvom ne gre skupaj. Razen, ce bi sla v shopping tako, da bi te ona vzela s seboj za mnenje, kaj ji pristoji in kaj ne, recimo.

Jaz peljem v shopping svojo partnerko, prijateljice nisem se nobene in tudi ne nameravam.

Pa se glede odpisovanja na sms-e: meni tudi moja sedanja partnerka ne odgovori vedno takoj. Pa s tem ni nic narobe, ker si zaupava in je vse ostalo med nama ok.

Sej on dopustuje ze v tem casu, ziher s tisto s katero zivi. Sam rezveze tuki gor neke lazi tupi, sam da zali drugi zenske.

Al pa s ktero drugo, ki jo je ulovil. V glavnem on ze hara naokol na dopustu v zenski druzbi in mu v resnici dol visi za to punco o kateri govori tukaj, to bogo rerevo iz njegove te teme vedn tolk edino uporablja, da jo zali in se manjo znasa. Tolk o takem cloveku.

To moreš bit pa en jebiveter, da se ti, da toliko pisat o osebi, ki ti ne odgovori na dva sms-a in te v bistvu ne jebe pet posto, kljub jurja evričev v žepu za šoping v Londonu, res prijetne prijateljice, hehe.

Ne razumem kaj vam ni jasno. Punca si je našla fanta in ko se to zgodi je z žensko-moškim prijateljstvom konec.

Jaz se prilagodim….meni je najprej najbolj važno da sem čimveč z njo, pa tudi če samo kofetkama, se pogovarjava, sms-ava,…vse drugo je potem v drugem planu, ko – če bo čas zato.

Takšnih tičev imamo ženske še pa još naokoli in sama imam z njimi identične probleme, kot ta ženska s tabo.

Napr. spoznam fanta, s katerim se lahko super pogovarjam, družim, nasmejem, ampak za kaj več (intimo) mi pa sploh ni všeč, me ne privlači. Seveda pa je na drugi strani situacija obratna in sem mu všeč tudi tako, kot je ona tebi, torej intimno. Ko jaz to dotičnemu povem, se strinja- ja, ok, bodiva prijatelja. Ampak seveda s figo v žepu in tisto sem zgoraj boldala. Vseeno na moški strani (nimam pojma, zakaj?) ostane neko upanje, čeprav rečem, da mi ni, ampak tipi to razumete kot: “se bova še malo družila in potem se bo omehčala”.

In tako mi čez čas SPET začne težit s tem in sprobava, če zdaj pa sem že za to, da bi kaj imela in potem, ko rečem, da ne, spet pusti pri miru vse skupaj nekaj časa, se druživa in potem probava SPET!!! Posledično meni dvigne pokrovko in človeka vprašam: česa že prvič ni razumel, da me mora s tem gnjavit 3x? Če vidim v tipu samo dobrega sogovorca/ družabnika in nič drugega, je to to in konec. Ga ne bom videla kot intimnega prijatelja ne danes, ne jutri, ne čez en mesec, eno leto ali deset let. Ampak vam tipom tole ni nikoli jasno.

In glede na tvoj primer, bi rekla, da je ženska že sita takšnih tipov (tako kot jaz). Tipov, ki nam intimno niste všeč, vam to povemo, a vi mislite, da se bomo čez čas le omehčale. Zato se ta ženska, ker vidi, da bo zgodba potekala točno po tem scenariju, raje že preventivno prej umakne, ne odgovarja na smse, prekine kontakt. Ja, žal, to moram početi tudi sama, ker tipi pač ne razumete, da NE pomeni NE in konec nadaljnje debate ter probavanja v tej smeri.

New Report

Close