Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako pogoste želite ve, ženske, seksati?

Kako pogoste želite ve, ženske, seksati?

Kako pogoste želite ve, ženske, seksati?

 

Je katera tukaj, ki seksa sploh noče in išče izgovore z raznimi vmesnimi menstruacijami ala beli tok?

Odgovor na objavo uporabnika
Klemen489, 07.11.2023 ob 12:45

Kako pogoste želite ve, ženske, seksati?

 

Je katera tukaj, ki seksa sploh noče in išče izgovore z raznimi vmesnimi menstruacijami ala beli tok?

TAm se je ena prej javla…

Recimo da je ta moski sam… pac ne seksa in mu ni hudega… pospravljat mora itak za samo.

Kje si ti tisto kar on rabi? Pa nocem neki omalovazat… pac tko cudn mi je.

Meni je ogabno seksati. Zato pac ne.

Seksati želim vedno, ko nimam menstruacije. Moški? Z moškimi si ne moreš pomagati. Da bo postavljal neke pogoje za to, da dobiš tiča.

Zakaj obstajajo samo prostitutke in ne prostituti za ženske?

Jaz ne želim. Ne rabim. Mi ni. Me ne zanima.

in kdaj nimate menstruacije? Moja ima kar naprej neke menstruacije. Najprej rdečo, potem rumeno, potem zeleno, potem belo, potem modro in potem spet rdečo in tako naprej in naprej.

če ženska čuti, da je moški pravi, ni omejitev glede seksa, lahko je zelo pogost in to tudi, ko veza traja že leta…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10640, 07.11.2023 ob 13:08

če ženska čuti, da je moški pravi, ni omejitev glede seksa, lahko je zelo pogost in to tudi, ko veza traja že leta…

In smo spet tam, da pogosto zenske nimajo ob sebi pravega partnerja, zato verjetno vecini ne pase/najdejo izgovor.

Meni ne pase. Pasalo mi je pri prvem partnerju, in od takrat z nobenim vec. Pa je od tega prvega minilo ze skoraj 20 let.

Odgovor na objavo uporabnika
Klemen489, 07.11.2023 ob 13:03

in kdaj nimate menstruacije? Moja ima kar naprej neke menstruacije. Najprej rdečo, potem rumeno, potem zeleno, potem belo, potem modro in potem spet rdečo in tako naprej in naprej.

Če ima mesec 31 dni, potem je nimamo 26 dni.

Mogoče mi je pasalo ene trikrat v življenju.

Odgovor na objavo uporabnika
Vaneska370, 07.11.2023 ob 13:13

In smo spet tam, da pogosto zenske nimajo ob sebi pravega partnerja, zato verjetno vecini ne pase/najdejo izgovor.

Meni ne pase. Pasalo mi je pri prvem partnerju, in od takrat z nobenim vec. Pa je od tega prvega minilo ze skoraj 20 let.

seveda, lahko tako rečemo.

ampak saj seks ni vse, kar šteje v vezi, ane? zelo zaupne prijateljice imam. in vse so imele najboljši seks z nekom, ki ni njihov fant/mož. govorimo o najboljšem. ampak zaradi tega se veza še ne prekine, ker je mogoče seksualno zelo napredovati, če je želja. to je moja izkušnja. in ne dam ga za nič na svetu, čeprav sem doživela boljši seks z bivšim. z mojim mi je noro lepo na drug način, veliko več je povezanosti, intime, ogromno se zgodi med seksom psihološkega. čeudi bi bil seks slabši kot je zdaj, ga ne bi pustila. mi preveč pomeni on kot on v mojem življenju.

Odgovor na objavo uporabnika
Brezveze484, 07.11.2023 ob 12:59

Seksati želim vedno, ko nimam menstruacije. Moški? Z moškimi si ne moreš pomagati. Da bo postavljal neke pogoje za to, da dobiš tiča.

Zakaj obstajajo samo prostitutke in ne prostituti za ženske?

EVo to se pa strinjam, tudi za zenske bi morali biti prostituti oziroma kurberji. Bi sle kadar nam bi rabilo.

Oziroma tako, od 28 dni odštej 5 dni in to pomeni na vsake 23 dni 5 dni ne moremo, ostalo pa želimo. Ene želimo tudi med menstruacijo, vendar ni higienično.

iskreno? Vsak dan bi si želela.  Ne maratonov in ne vem česa vse z dodatki (to je za občasno) ampak sex pa vsak dan. Včasih težko zdržim že tistih 5 dni menstruacije.

Jaz imam 47 let in sem se zadnje leto spolno zelo prebudila.zenske spolno dozorijo med 40-55 letom. Bi kadar moj zmore, je bolj od njega odvisno , ne od mene

Jaz bi vsak dan, zjutri, ko pridem iz službe, zvečer, še ponoč …. žal ni vse odvisno od mene, kadar pa je je pa noro dobro in traja, ni na hitro. Mislim, da je pa želja po seksu, ljubljenju zelo odvisna od ujemanja s partnerjem.  Se mi zdi, da je pa z leti bolje in slajše in tudi sem pripravljena eksperimentirat. Če se spomnim med 20 in 30 letom ni bilo neke želje, mogoče tudi zato, ker takratni partner nekako ni znal pristopiti k temu obojestransko, ampak je šlo bolj za njegov osebni užitek … Mislim, da je zelo pomembno, da je želja obojestranska, zaupanje in sproščenost, kemija, tista sila ki te vleče … te kombinacije so lahko zmagovalne, za izjemne občutke …. in obstajajo verjemite mi.

kaj glumite, da bi vedno sexale. Zakaj pa ne. In zakaj vas morajo vaši partnerji “prosit” za sex. Ne jebite in ne lažite.

Vsak, ki je že enkrat v življenju seksal je lahko srečen, da je imel to izkušnjo in se osredotoči na ostale stvari. Do konca življenja je lahko hvaležen za ta spolni akt in živi v miru do smrti. Jaz te sreče še nisem imel in me spolna energija mori in  zaradi neizživetosti na tem področju trpim. Kot da bi bil ptič in ne bi nikoli letel.

Midva “skoraj” vsak dan. Včeraj sva skoraj, predvčerajšnjim tudi skoraj, še en dan prej prav tako “skoraj”…

No, v resnici samo za kake državne ali cerkvene praznike.

Odgovor na objavo uporabnika
čudne babe, 07.11.2023 ob 18:32

kaj glumite, da bi vedno sexale. Zakaj pa ne. In zakaj vas morajo vaši partnerji “prosit” za sex. Ne jebite in ne lažite.

Sem samska, tudi ff noče skos, z bivšim prej tudi ni bilo nič. Sem pa raje samska kot da se kregam glede mojega visokega libida. Ljudje so izčrpani. Jaz ne.

Na vsako prestopno leto si zaželim seksa.

Men se javi. 35 letni športnik vedno poln libida. Bi po 2krat na dan 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno4500, 07.11.2023 ob 19:11

Men se javi. 35 letni športnik vedno poln libida. Bi po 2krat na dan 🙂

gorenjski volk primož, ajde, nehaj že. sej plačuješ prostitutke.

Kakšen gorenjski volk, Primož wtf tukaj gor se vam pa enim resno meša. No sej nič čudnega za ta medovernet.

Kera kurbica si pa ti , če smem prašat. Ženske še dolgo boste samske s takimi komentarji in pristopi. Moški danes na veliko hodijo na prostitutke, ker same nočete vsaj 80% moških in vam ideali v glavi igrajo na polno.

New Report

Close