Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako pogoste želite ve, ženske, seksati?

Kako pogoste želite ve, ženske, seksati?

Vsak dan.

Odgovor na objavo uporabnika
No ja, 07.11.2023 ob 13:19

Odgovor na objavo uporabnika
Brezveze484, 07.11.2023 ob 12:59

Seksati želim vedno, ko nimam menstruacije. Moški? Z moškimi si ne moreš pomagati. Da bo postavljal neke pogoje za to, da dobiš tiča.

Zakaj obstajajo samo prostitutke in ne prostituti za ženske?

EVo to se pa strinjam, tudi za zenske bi morali biti prostituti oziroma kurberji. Bi sle kadar nam bi rabilo.

Pa, Lahko tud kjerkoli in kadarkoli. Iz torbice potegneš vibrator, pa gre…in vedno do vrhunca, pa Nikol ne zataji

Pozdravljene  tiste ki ste do 50 l v katerih letih ste imele največjo željo po sexu

20 – 30, po 37-tem letu več niti najmanjše želje, po tem je seks muka…

Žal ni interesa na nasprotni strani….zakaj ga ni, ne dobim odgovora. Zato sem si raje kupil enodelne tanga kopalke, si jih oblečem vsak dan, jih rad nosim, so mi udobne, pa mi vsaj takrat prijetno, ko pomislim, da še katera druga nosi take kopalke.

Odgovor na objavo uporabnika
Gvzd, 07.11.2023 ob 13:38

Jaz imam 47 let in sem se zadnje leto spolno zelo prebudila.zenske spolno dozorijo med 40-55 letom. Bi kadar moj zmore, je bolj od njega odvisno , ne od mene

Tudi jaz bi pri teh letih vsak dan, kot bi bil čisto prerojen. Ampak je odvisno tud od moje, ki pa ji ni do tega, z izgovori. A si kdaj pomislila, da najdeš ljubimca? 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno4500, 07.11.2023 ob 19:11

Men se javi. 35 letni športnik vedno poln libida. Bi po 2krat na dan 🙂

To so samo moške besede. Besede, besede, besede. Po 1 letu se naveličaš? Jaz ne. Jaz lahko vsak dan. Tudi, ko se s partnerjem že poznava. Meni ni dolgčas v sexu. Je pa tako, oba morata biti za. Zakaj se v teh časih več ne sexa, ne vem. Potrošniška družba, individualizem … ko imaš partnerja ob sebi in te odvrača od sexa. Ker njemu pa ne stoji (saj bi mu ga jaz dvignila), ker njemu se pa ne da (stuširat), ker on pa nima časa (vzet si ga moraš, ne ležat). Moške so ene same besede. Sex te sprosti, poživi. Sploh, če je reden. Jaz imam visok libido.

Velikokrat mi je žal, da moram uporabit vibrator, ko bi namesto tega lahko sexala. No, pa ni kreganj. Je pa zamera in pusti cmok v grlu. Ker ponujat se moškim, ki nimajo tako visokega libida … človek se zamisli.

In zakaj bi bilo vredno iti spet nov krog z enakim rezultatom?

Morda je pri moških keiv alkohol, cigareti, droge. To ubija spolno slo.

Odgovor na objavo uporabnika
Brezveze484, 09.11.2023 ob 07:13

To so samo moške besede. Besede, besede, besede. Po 1 letu se naveličaš? Jaz ne. Jaz lahko vsak dan. Tudi, ko se s partnerjem že poznava. Meni ni dolgčas v sexu. Je pa tako, oba morata biti za. Zakaj se v teh časih več ne sexa, ne vem. Potrošniška družba, individualizem … ko imaš partnerja ob sebi in te odvrača od sexa. Ker njemu pa ne stoji (saj bi mu ga jaz dvignila), ker njemu se pa ne da (stuširat), ker on pa nima časa (vzet si ga moraš, ne ležat). Moške so ene same besede. Sex te sprosti, poživi. Sploh, če je reden. Jaz imam visok libido.

Velikokrat mi je žal, da moram uporabit vibrator, ko bi namesto tega lahko sexala. No, pa ni kreganj. Je pa zamera in pusti cmok v grlu. Ker ponujat se moškim, ki nimajo tako visokega libida … človek se zamisli.

In zakaj bi bilo vredno iti spet nov krog z enakim rezultatom?

Morda je pri moških keiv alkohol, cigareti, droge. To ubija spolno slo.

Men je sex za sprostitev poživitev vez med partnerjema jaz bi vsak dan men je to tko lepo počet  pri moji pa ravno obratno

Odgovor na objavo uporabnika
primorc00, 09.11.2023 ob 08:54

Men je sex za sprostitev poživitev vez med partnerjema jaz bi vsak dan men je to tko lepo počet  pri moji pa ravno obratno

Samo na spletu poslušam oziroma berem, kako ženska ne da, kako se ženski ne ljubi, kako jo boli glava, kako je zmatrana.

V resničnem življenju pa so moški tisti.

Ali pa naj mi nekdo pove, zakaj se dobijo med sabo pari, kjer bi eden izmed para vsak dan seksal, drugemu pa ni mar??

Odgovor na objavo uporabnika
Brezveze484, 09.11.2023 ob 10:21

Samo na spletu poslušam oziroma berem, kako ženska ne da, kako se ženski ne ljubi, kako jo boli glava, kako je zmatrana.

V resničnem življenju pa so moški tisti.

Ali pa naj mi nekdo pove, zakaj se dobijo med sabo pari, kjer bi eden izmed para vsak dan seksal, drugemu pa ni mar??

Moja je bila kakšenkrat kr za  zadnjih7 let pa  zlo mal jaz  nikol nisem rekel ne . Jacres je zanimivo da smo taki skupaj mal kateri par kar slišim  da sta oba za

    Jaz bi vsak dan

Lahko se javiš.

Jaz sem športnik 35 let iz Gorenjskega konca. Vsak da bi pa nima s kero. Javi se 🙂

Sexava vsak dan, vcasih tudi veckrat na dan. Tako je po 40 letu. Prej meni ni bilo do sexa, in sva 1x na mesec zaradi ljubega mira.

Zdaj ne sexava razen med menstruacijo, takrat imava dopust 🤪😉

Prostituti za ženske so,žigolo. Pa plačat morate. Jih he velik.

Sama se pa hitro napalim, če me pid kiklo boža po nogah in mi s prsti mednožje Mal masira. Ufff.. Sicer pa v času ovulacije smo vse bolj potrebne. Mislim..

Odgovor na objavo uporabnika
Nataša1, 22.03.2024 ob 11:16

Prostituti za ženske so,žigolo. Pa plačat morate. Jih he velik.

Sama se pa hitro napalim, če me pid kiklo boža po nogah in mi s prsti mednožje Mal masira. Ufff.. Sicer pa v času ovulacije smo vse bolj potrebne. Mislim..

Lepo je da ti pase in ko dobiš namig  da si zaaa ni lepšegaaaa🙂😉

 

Hei Natasa, daj javi se mi Kaj, Jaz bi ti se kako Rad sel pod kiklco💋💋

Sem postaven, 185cm,modre oci. Javi se, [email protected]

Jaz sem stara 15 in bi skoz seksala 24 ur na dan.

New Report

Close