Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako poteka ginekološki?

Kako poteka ginekološki?

No, pa malo opišite kaj vse se vam tam dogaja. Ena taka tema iz lanskega leta je kar nekam odfrčala, pa še ni bila na pravem mestu.

Vsi se veslimo branja! 😉

Bedasto vprašanje!………….
No, vsaj zame…………a misliš, da ženske uživamo na tem stolu ?.no ja……….mogoče nekatere že……..jaz ne.

…………če pa imaš v mislih tak stol za sexualne igrice, potem pa je druga pesem.
:))

Takrat je bilo govora o sexu na tvojem ginekološkem stolu!

Bi pa bilo zanimivo slišat, bo Mojči povedala:-))))

norc.

jaz pa KIR :-))))

hahahahahahahah…………idi v rit.
.pa ne v mojo!

pa si se zagovorila..haha..baje če hitro daš….dvakrat daš…hahahha

cjomčka……ampak res…zakja pa ti tega ne maraš?

leta letijo - iščem stevardeso

ne mi o riti…..razo dragi!………….gravža se mi pa konc!

bomo videli..čez par let..hahahah

leta letijo - iščem stevardeso

ti se bi rad skregal z mano?

to pa ne…z vsemi drugemi prej..koga naj nakregam…

cmoka

leta letijo - iščem stevardeso

Ne dogaja se nič tako zanimivega, da bi se vi tukaj lahko veselili branja. Sploh pa mislim, da vse skupaj niti ne izgleda tako sexi, kot moški mislite. Rajši še naprej fantazirajte o sexu na ginekološkem stolu, neprivlačno realnost pa pustite ženskam. Saj verjetno vas tudi ne zanima kako si ženske brijejo noge, vam je pa všeč končni izdelek? :))

hehe, originalno…glede na to, da nam pripada na vsake 3 leta en pregled, hja, nekaj se bomo pa že spomnile…

valjda ne misliš, da kaj posebej uživamo…prideš do ginekologa, če nimaš krila naga do pasu, če imaš krilo pa naga pod krilom…mrzlično iščeš nek papir, da si ga daš pod rito in gola stopala dviguješ milimeter nad tlemi…ko ugotoviva da je vse ok, pa pride “ta sladko, kaj” – miza, kjer se razkrečiš totalno pred osebo, ki ti najprej vtakne v vagino sklenjene prste, te globoko notri otipava levo in desno, medtem ko še z drugo roko pritiska na mesta notranjih dotikov…in ti zraven govori “bodite sproščena, globoko dihajte” – “da mi pride (na jok)”…da ti lahko vzame bris ti porine v vagino kovinsko napravo, ki najbolj spominja na opisan predmet iz de Sadovih zgodb…boli – ne!!! je pa zoprno, še posebej, če opaziš, da te dvakrat pogleda, ko zagleda urejeno frizuro tam spodaj…
in za konec še pregled dojk…

hmmm, vse skupaj se sploh ne bere tko slabo…

Zopet čokoladno oko…ajajaaj.

hihi, še še! 😉

mal se zamisli….kako bi ti bilo prijetno….tebe na stol…na vse štiri in pregled za rano na želodcu.-..khmmmmm…..zraven pa kakšne fejst mična med.sestrica..khmmmm

kaj misliš?

leta letijo - iščem stevardeso

dedi ste itak vsi šleve……………..poznam mnogo moških, ki ne upajo na pregled prostate!

No jaz bi takoj asistiral:-)))))

če bi pregledovala ti, takoj. Samo brez hlačk pod krilom:-)))))

đizus………………..hahahahahah

Nič đisus! Vloge bi se pač zamenjale in bi ti pristala na mestu preiskovanke:-)))))))))

Točno tako.tudi jaz bi se ji pustil pregledati.generalno celega telesa:-)

..dva cigla v roko pa ……puf……….

Taka kastracija pa boli Mojč!
Lahko ti pridejo prsti med cigle in se lahko počiš, hahahahahaha

bom pazljiva in nežna………do mojih prstkov!
Tvoja frula pa je itak že vsega vajena.
:))))))))))))

New Report

Close