Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako povabit žensko ven na zmenek

kako povabit žensko ven na zmenek

jaz priznam, da sem že malo ven iz šole.

Starost, lokacija, od kje se poznata, kakšen zmenek?

Če je ena znanka iz skupne družbe, s katero se dolgo poznata, vprašaj če je že poskusila hrano v XY restavraciji in če bi šla s teboj.

Če je ena vezna znanka npr sodelavka s katero nimaš kaj dosti stika, vprašaj če se ji lahko pridružiš na kavi in/ali med malico.

Če je ena popolna neznanka na ulici potem pa lahko kar direktno “ej, bi šla na pijačo z mano” ali pa zelo indirektno klepetaš in vidiš kako gre. Ce gre dobro lahko vprašaš “bi nadaljevala ob kavici?”, Ali pa “ej ful sem se imel fajn – bi jutri ponovila ?”

Prvo povabis recimo tako, da se zacneta menit o hrani, ki jo imata oba rada, potem pa mimogrede omenis restavracijo, ki nudi to hrano in vljudno reces, povabim te v to in to restavracijo, imajo zelo dobro to in to, ce punca privoli, jo nato obvezno vprasas, kdaj bi imela cas in se zmenita. Podobno lahko s kaksnim skupnim hobijem ali ce imata enak okus za filme ali glasbo, jo povabis v kino ali na koncert.

Jaz sem ze dobila povabilo, ampak nedokoncano, recimo je rekel te povabim v xy restavracijo, sem rekla ok, ampak ni definiral kdaj, tako je vse ostalo v luftu in do zmenka ni prislo. Torej obvezno povej tudi kdaj jo povabis.

@PaSrečno

Ej tole je pa ful pomembno, pa vsi pozabimo reči… Ful se je treba zmeniti kdaj.

Pa da ni samo zdele takoj, ampak fleksibilno npr. Ej premišljujem, da bi šel ta teden, mogoče v petek ali pa soboto… Tako, da če nima časa lahko tudi reče npr. Imam čas v četrtek/naslednji teden ipd.

Če se zmeniš, da se boš zmenil, potem se tudi več let meniš za eno kavo. Pa ne pozabimo, da, če ti da kontakt, je zato, da jo kontaktiraš.

Če si kej dedca te bo sama povabila ven …

Lahko direkt reces, lahko po ovinkih. Odvisno koliko si pogumen in sproscen do te osebe.

Lahko tudi ji pomolis eno vrtnico pod nos ali travnisko cvetlico in ji prisepnes ” mala kdaj imas cas zame”… 🤣

Odgovor na objavo uporabnika
vecchio, 18.08.2021 ob 17:19

jaz priznam, da sem že malo ven iz šole.

Uf, ja.. ko po xx letih neke dolge zveze se zaveš da je treba it v živo malo na zmenek, te je resničo strah – ker so čisto drugi cajti:)

 

Lej prej  povohaš, kakšni so njeni hobiji in kam rada zahaja, potem pa skombiniraš in narediš uravilovko s svojimi in ni vrag, da nekaj skupnega ne najdeš. Ne rabiš zapravljat na veliko in se metat ven za futr -mene to odbija Se ajedavat nekje v neki restavraciji. Twga m je bilo dovolj in imam vrh glave dovolj. Izvirno mora bit, ne pa zasedenje v restavraciji s 5imi hodi, al pa velka pica za dva pa dva krigla pira 🙂 Jaz dihat ne morem po hranjenju s pico, tako me zabaše. V naravi a dekci je pa luštno imet en pogovorni piknik, pa še bolj sproščeno in bližje je vse 🙂

 

Morda rada pohaja na hribčke,  pa ti tudi – pa jo povabiš na en hribček. Ali pa ima rada kolesarjenje 🙂  Ali pa rada nabira morda sadove narave ( gozdni plodovi, zelišča,  ipd).  DOber sladoled pa lahko spotoma tudi , ko se ustavita na kakšni kolesarski turci.

 

Pa saj ni nujno se hodit it nažirat v gostilne in lokale, BZV na te prve zmenke. Z leti se navadiš in naučiš, koliko pomei bit izviren – tudi na zmenkih 🙂 Narava pa vedno vabi Nekdo, ki rad poseda in ne gre rad tudi na prvi zmenek na bolj rekreativno varianto, je lahko lena, zasedena in fina, vzvišena nedostopna rit.

 

Jaz “zažgem” s piknik košaro napolnjeno z domačimi dobrotami ( prej preveriš, kaj gre pač najraje dol po grlu, da kaj mimo ne usekaš) in dekco, narava nekje in debata v dvoje. Pa sem ženska 🙂

Greš do nje in rečeš, kjer si ti, Kaja, sem jaz Kaj. Pa če ti reče Kwa? … je to to.

ti ji takole reci. Vprašaj jo kam gre v nedeljo. Verjetno bo rekla da nikamor. Potem greš pa z mano na blejsko kremšnito in kavico. To je to.

Odgovor na objavo uporabnika
nasveti iz prve roke, 18.08.2021 ob 20:18

ti ji takole reci. Vprašaj jo kam gre v nedeljo. Verjetno bo rekla da nikamor. Potem greš pa z mano na blejsko kremšnito in kavico. To je to.

na 500 kcal,ki jih ne bo zmogla pametno pokurit 🙂 Če bosta delila eo uno kalorično  bombo kremšnito, ajd OK 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
prežeravanje za brezveze, 18.08.2021 ob 20:26

na 500 kcal,ki jih ne bo zmogla pametno pokurit 🙂 Če bosta delila eo uno kalorično  bombo kremšnito, ajd OK 🙂

Oh tistih 343cm³ pa res ni toliko.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 18.08.2021 ob 20:29

Oh tistih 343cm³ pa res ni toliko.

Pretečeni en krog okoli jezera da pokuriš 373 kcal 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 18.08.2021 ob 19:55

Lahko direkt reces, lahko po ovinkih. Odvisno koliko si pogumen in sproscen do te osebe.

Lahko tudi ji pomolis eno vrtnico pod nos ali travnisko cvetlico in ji prisepnes ” mala kdaj imas cas zame”… 🤣

Tako se stvarem streže.😅😅

 

Avtor, samo pognumno. Izgubiti nimaš kaj, v skoraj najslabšem primeru boš zavrnjen… Skoraj zato, ker se ti lahko tehnično gledano zgodi, še slabša situacij, fašeš klofuto. Na to se ne oziraj, bodi izviren, samozavesten in prodoren, tako ali drugače… pa se bo tudi gospodična kaj kmalu topila v tvojem objemu.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 18.08.2021 ob 20:36

Tako se stvarem streže.😅😅

 

Avtor, samo pognumno. Izgubiti nimaš kaj, v skoraj najslabšem primeru boš zavrnjen… Skoraj zato, ker se ti lahko tehnično gledano zgodi, še slabša situacij, fašeš klofuto. Na to se ne oziraj, bodi izviren, samozavesten in prodoren, tako ali drugače… pa se bo tudi gospodična kaj kmalu topila v tvojem objemu.

Meni je moj tocno tako naredil kar mi je bilo simpaticno. Ko se mi je tako utrinila misel, kako bi bil simpaticno romanticen tisti s kako rozico. In je bil ravno on.

Za vedno mi je ostalo prav posebno lustno. Preprosto, ma vzge ogenj v srcu. 🌹🌼 💞🔥

Ceprav je ze pokojni, to povabilo na zmenek z rozico je za vedno zapisan v srcu. In vse ostale travniske cvetlice, od marjetic dalje vse do divjih vrtnic nepozabno, preprosto a vzge ogenj v srcu.

Pac meni vsecno, ni nujno da vsaki.

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 18.08.2021 ob 20:42

Meni je moj tocno tako naredil kar mi je bilo simpaticno. Ko se mi je tako utrinila misel, kako bi bil simpaticno romanticen tisti s kako rozico. In je bil ravno on.

Za vedno mi je ostalo prav posebno lustno. Preprosto, ma vzge ogenj v srcu. 🌹🌼 💞🔥

Se strinjam, lepa gesta, zaradi katere nemalokrat preskoči iskrica, ki v ženskem srcu zaneti ogenj, ogenj strasti…

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 18.08.2021 ob 20:58

Se strinjam, lepa gesta, zaradi katere nemalokrat preskoči iskrica, ki v ženskem srcu zaneti ogenj, ogenj strasti…

Jp… preprosta gesta, a vzge ogenj. Ki ne ugasne.

Vidis kako malo je potrebno za sreco dveh?

No enim je to bz, rabijo luksuzne avte, vecerje, potovanja. Drugi pa rabimo malo, pa ogenj v srcu ki ne ugasne ampak gori za dva, enkrat vec, drugic manj.

Kaj ces lepse, kot zivet z ognjem ljubezni v srcu, ljubiti in pusti da te drugi ima rad. Poezija. To osrecuje drugega in sebe. 😊

Ce ne probas, ti tudi spodleteti ne more. A je tak?

da ne boš bencina zastonj kuril, al pa celo kakšnih pijač plačeval brez zveze!

New Report

Close