Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kako povečati spolni nagon??

kako povečati spolni nagon??

Prosim vas za konkretne nasvete ozirama za vaše osebne izkušnje- kako povečati spolni nagon?

sem malo čez 30, poročena, mož je krasen, poleg tega pa tudi zelo potenten

pri meni pa je tako – v podzavesti si želim marsikaj, vendar nikoli sama ne dam iniciative, nikoli se ne morem popolnoma in brez zavor sprostiti, dobesedno kot da se sramujem sexati,

verjetno je razlog v strogi vzgoji, spolnost je bila vedno tabu

dajte, pomagajte, kako naj prestopim v svet užitka

povej mu to, kot si tule napisala, pogovarjajta se, povej na glas, kaj si želiš

LP

Tudi jaz imam podoben problem,…S fantom sva skupaj 7 let in imava se zelo rada, ampak njegove potrebe so večje kot moje. On bi vsak dan, meni pa ni,…ne vem kaj naj naredim,…ali je to mogoče zaradi kontracepcijskih tablet? Slišala sem, da zato, ker imajo veliko moških hormonov, da se ti ne da, ko pa jih nehaš jemat si bolj aktiven,…ne vem,…bomo videli.
Lep pozdrav in hvala za odgovore

To kar si povedala glede kontracepcije je še kako resnično. Ti povem iz prve roke.

Tudi jaz sem sumila na kontracepcijo, zato sem tabletke pred 3 meseci opustila. Sedaj uporabljamo kondom. Pa ni čisto nič boljše.

Če se ti da brati angleščino

sem prebrala. poskusati vsak dan v tednu in če nama uspe že 3 od 7, bo napredek.. dobra idea, bomo probali

Za popuščanje zavor pri seksu, je alkohol zelo unčinkovit.

a hodiš v cerkev oz. si krščansko vzgojena?

tebi manjka le totalni odklop,zazeli sebi najlepse..najboljse..uzivaj..sprosti se..in naj tvoja podzavest rata zavest..pokazi..kaj ti paše..ne rabis besed..dovolj so dejanja..dej no..bos vidla da ni nc hudga in paše…dejjjjjjjjjjjjjj! Naj ti ne bo nerodnom kajti seks je del nas in nobena tabu tema, kot si jo bila delezna v svoji vzgoji…odvrzi odklep..in dovoli si, da si to kar si!

New Report

Close