Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kako povecati spolovilo ? :>

kako povecati spolovilo ? :>

Lp,

nisem prevec obdarjen kar se tice spodnjega dela ..

zanima kaksne metode povecave penisa obstajajo oz. kaj vse vpliva na velikost..

LOL..

xxx

dej,dej,dej ne pretiravaj.kot zenska ti bom povedala da ni pomembna velikost,ampak tehnika,sicer pa zensko lahko zadovoljis s prstki in jezičkom,to nam se nabolj paše.ne sanjaj o kaksnih pripomočkih ker je brez veze :))))))))))))))))

ja to ti misliš koliko pa jih misli drugače,in nas z majhnimi samo zasmehujejo,pa če smo se tako aktivni v drugih tehnikah.

*********************************

Ja, mucek, a misliš, da če nimaš takega:

da je potem premajhen?????
Med 13 in 20 je po moje čist OK… če je pa pod 10, bi pa res znal bit problem, ja….
Ampak… da bi se pa zdaj ravno na glavo postavljal in v čarovnijo verjel…. to pa vseeno mislim, da si že prerastel! In da v kake “strašno uspešne” metode tudi ne verjameš več….

Če je velikost resnično (ne samo v tvoji glavi) problem, se pogovori s svojim zdravnikom!

Kdo vas zasmehuje?
Kolegi na pivu po nogometu????
Kake lahke dečve, ki se vam dajo podret iz dolgega časa????
Ali morda ženske, ki vas ljubijo?

Ker v to ta zadnje močno dvomim!!!!!
Če ženska ljubi moškega, ga ljubi z vsem, kar spada k njemu… pa čeprav je to bolj majčkeno!

Lahko da se motim, ampak… verjamem, da prava ljubezen vse premaga!

Link niti ni aktiven, pa še pravi ni!!!!
Lunca, Lunca, kaj je s tabo danes?!?!?!?!?

Takole bi moralo bit:

Zakaj pa ne znam več linka aktivirat?!?!?!?!
Grrrrrrrrrrrrrrrr….

>http://www.movielodge.com/61wmbs/VP[sc]086303rtr.html

Aktiviraj mi, PROSIM, ta link, pa na mail mi pošlji navodila, kako se to nardi.
Lunca je POZABLA!!!!!

Čeprav…. grrrrrrrrrr… sem prepričana, da delam prav!!!!!

a si hotla tole nalimat gor…

*********************************

ja madonca Lunca, kje si pa najdla moje slike….?
🙂

No takim metodam jaz najbolj ne zaupam, to je bolj nateg in stran metanje denarja…

Pravijo da je tehnika važna, čeprav se jaz ne strinjam, če nič ne čutim tudi ni vredu, da bi me pa nenehno le z neko tehniko pa tudi ne bo vredu..če gledamo na dolgi rok…ne vem no, mene bi to motilo, pa naj se sliši še tako kruto..ampak punce no..da bi mogle 10-20 let in več… živet z nekom ob katerem ga ne bi čutile…potem pa res ne vem…seks ni vse..je pa velik..in če v seksu ne štima, počasi ne štima nikjer več…Na kratki rok pa itak ni problema..greš drugam pa je…ampak ne zdaj tko črno gledat..nekje je sigurno taka, ki ji bo tvoj korenjak odgovarjal v piko..le prišla še ni..ko bo ljubila tebe..bo tudi njega…;))!

no ja … mam 17 cm , ampak se mi se vedno zdi premajhen.. :/

xxx

oj

moj bivši fant je imel podobne težave…

odkrito z njim v sexu nisem preveč uživala, ker je imel to v glavi in se ni zadosti potrudil…

nakar me je iznenada pustil, čeprav sem js bila tista, ki se je hotela trudit, da bi nama lahko bilo lepše, ker tudi on ni preveč užival, ker je mislil, da me ne zadovolji…

če pa se je potrudil nama je bilo prav lepo…! 😉

*

In koliko je tvoja še dopustna minimalna dolžina 🙂

New Report

Close