Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako preboleti zvezo

Kako preboleti zvezo

Nobena ne gre brez opozorila in kr iz danes na jutri. Sam moški ste včasih slepi in gluhi, ne dojamete znakov, žensko imate za samoumevno, se ne trudite ohranjat pozornosti in ljubezni… In pol ko gremo, smo vedno me največje prasice kao kr šla je! Eee, ni to tko. Ni problem osvojit žensko, problem jo je obdržat. Sploh v teh časih, ko smo ženske finančno neodvisne od moških.

Preboli se končana zveza, čas pomaga.

ha ha ha ha 2 leti resne zveze.  2 leti.   en kompenizran petek sta bila skupi. zdaj pa tako delaš kot da ti noga fali.   pofukana ravzajenka levičarska. idi k mamici jokat. mamica bo atiaj prislila da bo kupil novega golfa, pa kuzka. pa veš da revica mala. boga boga.  2 leti si bial fukana, kar tak nikoli več ne boš. torej če strogo gledamo.  8h v sluzbi. 8h spiš. neki si mutila okoli, trening kaki,torej sta bila skupi   5h na dan.  al pa še to ne. na teden je to 35h. na mesec 140h  na leto pomeni  v najboljšem priemru sta bila skupi 140 dni.   140 dni pa tako delaš.  hahaahahahah  kaki užas ej.  pa to zdrava pa dovolj hrane ša avto pa vse.  140 dni , sedaj pa tako delaš kot da ti noga fali.  o pizda ej.

Se usedeš sam/a s seboj, si daš karte na mizo, pomisliš 2,3 korake nazaj kje si falil, razmisliš kako bi lahko drugič bolje, potem pa zaključiš to izkušnjo, tako da si obljubiš, da boš drugič ravnal/a bolje. Bolj pametno. Bolj srčno. Bolj pristno. Če in ko daš res vse od sebe, si takih vprašanj ne postavljaš, ker veš, da si dal vse. Če drugi strani to ni bilo dovolj, potem enostavno nista za skupaj. Če pa veš, da nisi…potem te to žre. Zato vedno vedno 100% sebe v vse kar počneš v življenju. Tako ne bo nikoli obžalovanj in greš lahko naprej. Kakšen teden še pomisliš, iz navade bolj kot drugo, a v duši veš da je tako moralo biti. In živiš srečno naprej. Tvoje sreče ti nihče ne more vzeti s seboj, ker izhaja iz tebe. “Vse me boli” je samo pomilovanje, ki je nesmiselno, brezplodno. Zguba časa in energije. Vlagaj jo raje vase, nase in svoje življenje, tako se zlahka postaviš nazaj na noge. Če ne se lahko zaciklaš in sto let pajcaš v svoji namišljeni žalosti, nesreči ipd. V resnici pa tega ni. Poglej svojo zgodbo od daleč, pa tu bo jasno, da je tako razmišljanje patetično. Življenje ti pa gre mimo…en dan po en. Na tebi je, da se zbudiš in rečeš dovolj je, gremo dalje, novim zmagam naproti

 

Klin se s klinom zbija! Najdi drugo/e. Saj najbrz ves, da tu ne bo nekih globljih custev, ampak za ene par kresnit pa bo. Ne bo pa nobena taka kot prejsnja, vsak odnos je drugacen, vsakega imas na svoj nacin rad, vsaka ljubezen je potem drugacna, unikatna. Samo ne primerjat  med sabo,  ker potem bos samo ti tisti, ki bo nesrecen. Mlad si se, veliko srnic je naokoli, zato pot pod noge.

Tocno tako. Ženska ne gre brez veze. Moški ne slišijo.

Na Zemlji je 7,7 milijarde ljudi. Jočeš se za enim. Vedno je nekdo boljši od boljšega.

Odgovor na objavo uporabnika
Stajerka913, 04.12.2022 ob 09:04

Pozdravljeni.

Zanima me kako najlazje preboleti 2leti resne zveze.

Vse me boli

 

Pogresas njega al obcutek kaksna si bila ko sta bila skupaj?

New Report

Close