Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako prijateljici povedati, da si od nje želiš nekaj več?

Kako prijateljici povedati, da si od nje želiš nekaj več?

Vidiš, na nek način ti je že žena. :)) Še žene danes ne vztrajajo toliko ob možu.

Ona tehnično od tebe nima nobenih posebnih koristi, pa je še vedno ob tebi. Jah, poguma ti pa tu na MON ne moremo dati.

Povej ji kot si napisal tukaj. Mogoče ona sploh ne ve kaj ti pomeni

Ma ne kompliciraj, povej ji, da bi jo rad povaljal, da te privlači pa je.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Vprašanje: so nas v šoli davno nazaj učili, da so Kočevarji nemški prebivalci izpred 2. svetovne vojene, ko je bilo v Kočevju večinsko nemško prebivalstvo. Današnji prebivalci Kočevja pa naj bi bili Kočevci.
Ali ni več tako?

No evo, pa si se izdala! Zato me nočš povabit na kofe, k se bojiš da se boš zacuprala vameeee!

Jest si pa tok obupno prizadevam najti družbo v vaših krajih…[/quote]

aja? hmm…
me firbec kaj je tako zanimivo pri nas? 😉

ja ne vem lahko ji rečeš – tako sem vesel, da te mam v svojem življenju, prav rad te imam, si vedela:)?, potem pa je vse odvisno od nje.

Vprašanje: so nas v šoli davno nazaj učili, da so Kočevarji nemški prebivalci izpred 2. svetovne vojene, ko je bilo v Kočevju večinsko nemško prebivalstvo. Današnji prebivalci Kočevja pa naj bi bili Kočevci.
Ali ni več tako?[/quote]

ja nekaj je bilo na tem, se pa ravno zdaj malce spet kregajo okoli tega po lokalnih časopisih, stroka menda zagovarja, da smo kočevarji, tisti prej in mi zdajle. in ne kočevci …. 😉

Poklopec, star pregovor pravi: Cagav fant, ni še nkol pr punci spal! Upoštevaj staro modrost!

Jah delam v vaših krajih večkrat, pa čez grem dostkrat, pa tko… Večkrat tud prespim k se mi ne da domu vozt, pa zdej k bom sam delal, zvečer družba prov pride, za kofe spit, al pa en điro okol jezera…

Hej, avtor! Si že kaj ukrepal?

Ni, odločil se je, da bosta ostala prijatelja še nadaljnjih 30 let. Na stara leta pa se bosta za roke držala v domu za ostarele. :))

Avtor, oprosti, to je sicer precej grobo napisano, ampak skorajda res.

Jo bom povabil ven v kratkem…

poklopec, kar pogumno! Pa najdi primerno okolje, ne zini tega nekje, kjer bo tebi (in njej) neugodno in ne bosta mogla odreagirat sproščeno.

Bodi direkten, odločen, simpatičen in ne pusti se zmest! Srečno!

Je dobro, če ji podarim šopek cvetja kot izkaz hvaležnosti, da je bila ob meni v težkih časih in seveda tudi kot izkaz pozitivnih čustev do nje? Ali je to preosladno?

Odvisno, kdaj se bosta srečala. Če se bosta okoli dneva žena, imaš dober izgovor za rože ali za kakšno drugo darilo. Kakšen tip ženske je ona? Je bolj romantična, občutljiva duša?

Prijazna, prisrčna punca…ni pa pretirano romantična se mi zdi (v smislu osladnosti)

Veš, jaz ti res želim veliko sreče. Vidi se, da si dober po srcu in da jo imaš res rad. Ona zelo verjetno “sluti”, da jo imaš rad. Čeprav si moški večkrat prizadevate skriti čustva, se nehote izdate. 🙂

Hvala.
Ja, ne želim je izgubit, ker je edina svetla točka v mojem življenju

ja pa saj, če ji poveš kako čutiš do nje to še ne pomeni, da jo boš s tem izgubil. vsaj vedel boš pri čem si.

Pa daj nooo! Ma ne taumatiziraj, pa nared neki zase! Pa kako moreš rečt edina svetla točka??? A te ni sram?

Ej, da sem jaz ženska, pa da mi en dec reče da sem edina svetla točka…. Jest ti povem, da bi se te budalaščine zapomnu za cel lajf!!!

Dej bod Dedc, da bo prjatlca ponosna nate!

Pa daj nooo! Ma ne taumatiziraj, pa nared neki zase! Pa kako moreš rečt edina svetla točka??? A te ni sram?

Ej, da sem jaz ženska, pa da mi en dec reče da sem edina svetla točka…. Jest ti povem, da bi se te budalaščine zapomnu za cel lajf!!!

Dej bod Dedc, da bo prjatlca ponosna nate![/quote]

Mislim, da je avtorja nekaj brcnilo v življenju, da ima sedaj občutek, da mora takoj ukrepati. In to ga plaši. To se da ugotoviti iz stavka, da je ona edina svetla točka v njegovem življenju. Včasih se v življenju zgodi nekaj takega, kar nas strezni in občutek imam, da se je to tudi njemu zgodilo.

Brklc, ti ga pa ne strašit, no!

Saj ne travmatiziram, očitno je moj stavek izpadel drugače, ni bilo mišljeno tako dobesedno in “usodno”… antilopa ima prav, sem doživel nekaj brc v življenju in nisem v zavidljivem položaju, zato ni veliko pozitivnih točk v mojem življenju trenutno. Pač ona je ena izmed svetlih točk. Drugega pa o svojem življenju tu gor ne mislim pisat in razlagat, ker nima veze s temo.

Poklopec, ni ti potrebno razlagat o svojem življenju. Edino, na kar moraš paziti je to, da ne bi tvoj interes za njo nihal v odvisnosti od tega, ali imaš pozitivne ali negativne trenutke v življenju. Ona naj ne bo le tvoja “bergla”. Upam, da razumeš. Ti slabi trenutki imajo vedno nek namen – odprejo nam oči.

Ne, ker je nimam samo za tolažbo

Dobro, opravil si test, zdaj se moraš samo še opogumiti. Če je punca pametna, te bo zagrabila. :))

A sta skupi

New Report

Close