Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako prijateljici povedati, da si od nje želiš nekaj več?

Kako prijateljici povedati, da si od nje želiš nekaj več?

jaz na istem v sodelavko – ni neka lepotica, ima pa super postavo, ima neko energijo, ki me privlači,  samska, nima nikogar – je super ženska – kuharica, gospodinja,… jaz pa z nizko samopodobo, ker vem, oz. mislim da ji ne sežem do kolen, vsakič ko govoriva obrnem vse na hec, včasih jo tudi nevede užalim, potem pa si mislim cepec kaj govoriš ženski ki jo obožuješ – vedno se hecam, tako da takrat ko ji kaj resno govorim mi ne verjame skratka kaki bedaki smo moški

Odgovor na objavo uporabnika
lolek805, 17.07.2022 ob 18:59

jaz na istem v sodelavko – ni neka lepotica, ima pa super postavo, ima neko energijo, ki me privlači,  samska, nima nikogar – je super ženska – kuharica, gospodinja,… jaz pa z nizko samopodobo, ker vem, oz. mislim da ji ne sežem do kolen, vsakič ko govoriva obrnem vse na hec, včasih jo tudi nevede užalim, potem pa si mislim cepec kaj govoriš ženski ki jo obožuješ – vedno se hecam, tako da takrat ko ji kaj resno govorim mi ne verjame skratka kaki bedaki smo moški

Bedakec, spremeni obnašanje. Začni morda tako, da ji nudiš pomoč, ko bo kaj potrebovala ali jo potolaži, ko ji kaj ne bo šlo v službi, ko bo slabe volje..kupi kakšno sladkarijo, za katero veš, da jo ima rada, pač začni z malenkostmi..

New Report

Close