Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako prozorno skuša Grašo skrit da je pederbolano

Kako prozorno skuša Grašo skrit da je pederbolano

Ta nova žena je drugič noseča, zdej natepava to babo ko norc samo da skrije da je homič. Sej mu ne bi bilo treba nič skrivat, cela Evropa je prederska, samo na Eurosong naj se prijavi…

Ampak ok froček naj se rodi zdrav

Odgovor na objavo uporabnika
Bolano, 08.05.2024 ob 15:04

Ta nova žena je drugič noseča, zdej natepava to babo ko norc samo da skrije da je homič. Sej mu ne bi bilo treba nič skrivat, cela Evropa je prederska, samo na Eurosong naj se prijavi…

Ampak ok froček naj se rodi zdrav

Sam res je nekaj na njemu …. da izgleda g.ay🤔

 

 

Danijela je bistveno na boljšem sej ne rabi glumit, je ful srečna in ima novo ljubezen. Ji je bilo pa težko verjetno.

Meni definitivno nista pasala skupaj .

Ja, no še dobro , da je Danijela spregledala kot se reče po domače…Ampak, da je ta ta nova, ta mlada tak naivno se na hitro poročila, na kaj vse pristanejo…Gre pa očitno bolj za koristoljubje, saj je njen  tatko tud v glasbi in vse za denarce-  imperije združit.

Danijeli pa privoščim iskreno ljubezen, ki se ji je odprla, po razhodu …

Kar sanjaj, da je Grašo peder.  Niti slučajno ni.

Pa če te zanima, on je Danielo večkrat prevaral – z ženskami – narazen pa sta šla zato, ker ona ne more imeti otrok, on pa si jih je želel.  Sem 100% da tale drugi otrok ne bo njegov zadnji  😀

Odgovor na objavo uporabnika
a bejž, 08.05.2024 ob 16:35

Kar sanjaj, da je Grašo peder.  Niti slučajno ni.

Pa če te zanima, on je Danielo večkrat prevaral – z ženskami – narazen pa sta šla zato, ker ona ne more imeti otrok, on pa si jih je želel.  Sem 100% da tale drugi otrok ne bo njegov zadnji  😀

‘A bejž’, a dej, in zato je ‘100 let’ rabil z njo ‘trpet’, da je ugotovu, da on vseeno bi otroke…je blo vse kaj drugega počez…btw: ne njena ne njegova muska mi ni, mi je pa tipson antipatičen..

New Report

Close