Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako raje

Kako raje

saxate z kondomom ali brez?Zaupate svojim ,da bo pazil ali …?

mislim, da veš odgovor..:)

http://www.unikatnazaja.blog.siol.net/

Zame je bolje brez “nagobčnika za penis”.

Samo, pol se zna narest, da “ugrizne”

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ugriznem jaz svojo na vrat strastno,ampak nežno,da jo še bolj vzburi in hoče še.

A samo na vrat?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Za začetek uvoda predigre.

pa naprej?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Samo s kondomom.
:))

Te res zanima?Vzburila si me že samo,da pomislim:-)

haha, mal sicer kontradiktorno, no naj ti bo:-))))

hahahaha…………..če pa se samo igram z njim.pol pa itak brez kondoma……

Daš štrikanega na bulafon?

Ga valjaš po rokah kot ročico za prestavljanje v avtu.

hahaha! S čim se igraš? Z lulčkom ali kondomom?

Z jajčkami………….hahahahah, še malo pa bo Velika noč; je treba vadit….hahaha

kleklanega., hahahaha

z jajčkami, jasno Štajerka prijetna! Za vse pa tudi Velika noč ne more bit kriva:-)))

Takega bi mi ti nataknila,iz čiste runske volne,a?

Če me ne bi zanimalo, ne bi vprašala.
Torej? Zapri oči in pojdi lepo po vrsti – od vratu – kam?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Z rokama po tvojem hrbtu z usti bi drsel po ramenih do tvojih prsi in jih s krožnimi gibi jezika dražil in cuzal.Z rokama bi ti gnetel zadnjico ….še?In kaj bi počela ti?

Z eno roko bi ti kuštrala lase, ljubkovala tilnik (čist tko, narahlo), z drugo bi……. zdrsela nižje
Predvsem pa bi uživala v tvojih ljubkovanjih.

In kako bi nadaljeval? z bradavičk – kam?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Nežno bi te ljubil po trebuhu in okrog,drsel bi še nižje do stegen katere bi poljubljal srtrastno,cuzal bi ti prste na nogah a nežno…ti?

Z jezičkom bi potovala ……po tvojem telesu…….. proti korenjaku…..in še naprej……. objela jajčka………..zdrsela proti anusu…… ga lepo zmasirala-z jezičkom…..
Sploh pa, ne vem, kolk bi bla po temle sploh še sposobna “delat”. Mislm, da bi ti jo samo še……….. -……… ponudila v dokončno obdelavo

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

In jaz bi ti jo z jezikom maximalno dobro obdelal in te živahno po…dol dal.Noro,a?

New Report

Close