Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu KAKO SE….

KAKO SE….

Jaz vem le eno..da je pač v zivljenju tako, da podobni ljudje vlecejo skupaj, podobna mnenja, besede, pogledi, želje…da nikoli ne bomo vsem vsec..ker se pa znamo tkole poigrat, sprostiti, smo pa tudi velikokrat komu trn v peti…in kaj zdaj si ti moj al ne???Sva eno al ne…haha

In KIR..ne jamri..konkurenca je vedno dobrodošla, se clovek pol vsaj mal potrudi..mmmmmmmmmmm

O kako lepo, ko te kdo pogreša 😉

Midva sva eno in isto – združena, kako te čutim!! In samo tvoj sem

naj ti to ne vstopi v glavo..glavco..ma sej ves kam ne sme…da se ne prevzames..madona…

kaj pa sama, brez njega? Nikoli?

thja… vsak dan pa ne morem bit na razpolago (:-P)

Ne vem katero sprašuješ, ampak za vsak primer, preden začnem resno delat: tudi sama, mu pa potem povem, ponavadi hoče podroben opis:)), razlaga se pa ponavadi zaključi zelo lepo:))

 

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 03.12.2023 ob 17:30

Sa.nkala sm se!! 😆 Sam smo mogli iskat sneg..

Koki kdr teb odgovarjam ne gre skozi komentar.. hah!

Uglavnem tmali ma rt vse kr ma mašino in gobe ter ribe. Sestrca s svojimi punčkami ni vplivala nanj. Pomoje je to tut s hor.moni pogojeno.. Mene izpostavljena problematika ne bremeni preveč.. Pametovat je enostavno, v praxi se pa pč trudiš delat najbolš in da to ni zl.onamerno..

A so se moderatorji nate spravili in te zafrkavajo? Vedno uporabi, kopiraj prilepi, pač shrani preden oddaš, tako da lahko ponovno poskusiš.

To seveda verjamem, da sestrica ni vplivala nanj s svojimi punčkami, saj dobita vzor v okolici kako mora delovati fantek in kako punčka. Vem, da delaš kt starš dobronamerno, a na koncu zna okolica imeti še večji vpliv kot ti starš.

Nima pa to veze z biologijo, to je vse posledica družbenih izmišljotin. Obstaja zgolj samo BIOLOGIJA, ničesar drugega ni. vse ostalo pa so družbeni  konstrukti, tako kot družbeni spol… modra je za fantke, roza za punčke.

Si vedela da je bilo v  srednjem veku obratno, modra za ženske, roza za fante? Kot si zmislijo. Kot da ima barva spol!!!

In jasno da potem prihaja pri mnogo mladostnikih do kakih zapletov in mislijo pol, da lahko spol spremenijo, saj jih je ravno TRADICIONALNA družba naučila, DA JE SPOL OBČUTEK in ne biološko dejstvo. 🙂

Pa pridemo do zaključka, da sta tradicionalna heteronormativna družba in LGBTQtrans ideologija ista zadeva.

 

To vse je BOLEZEN. In vedno huje bo. 🙂

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 03.12.2023 ob 19:38

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 03.12.2023 ob 19:01

Jah.. nwem kaj maš od tega, da to razglabljaš in se sekiraš. Pr seb za nazaj ne boš popravu, aktualnost tega v tvojem načinu življenja je pa vprašljiva. Povej raj kaj o sebi.. kako, da si ti tu kjer si? Kak so pa s tabo delali.. kaj tebe določa in zakaj.. 😆 nwem nč podrobno, pč to mi je jasno, da so včasih oba spola bl enako oblačli-tu je glavno vlogo mela praktičnost. Ni blo v ozadju nwem kaj. Pol, ko so bl postajal fantki fantki in punčke punčke, je pa blo tk k praviš mnde. Sam spet so k temu bodrovale določene deje jp.. pink niti ni bla pink pink. Kkrkol. Vedno družba vpliva in vedno bo. Kk pa nj gre to drgač? Zdj pč gre bl surovo in v še bl popačeno. To je men kr neki filozofirat😆

 

“CrazY FroG”,

 

Js sem napisal, da sem imel rad dinozavre, pošasti, morske pse in vesolje. Ampak te stvari so veljale bolj za fantovske.

In mi je bilo butasto, da punčke to ne zanima, in jih zanimajo samo neumnosti barbike in punčke ne pa naprimer stvari za katerimi je cela znanost, kot sta vesolje ali dinozavri.

 

Tako sem dojel že kot otrok, da je vam ženskam določena vloga plehkih podrejenih debilov in strojov za rojevanje.

Takrat sem začel razumevati zakaj so ženske bile večino zgodovine neenakopravne.

 

 

Jaz menim, da mora biti otrok vzgojen brez vseh pritiskov, ki ga seksualizirajo. To z roza in modro, pa z barbikami itd. je navadno pedofiliranje otrok. Starši ki to delajo niso drugačni od LGBtrans ideologije, ki otroke prepričuje, da ne vejo kerega spola so.

 

Govorim pa o temu, da me razburja, da se neki tradicionalisti borijo proti LGBTQ ideologiji in teoriji spola, in branijo družinske in tradicionalne vrednote, če so pa eno in isto.

Tradicionalisti ne štekajo, da so oni eno in isto kot transvestiti. Tega niso štekali, ko so v srednjem veku kurili homoseksualce na grmadah, medtem ko so sami bili(moški) oblečeni v pajkice, nosili lasulje, bili naličeni in vsi naprfumani in v bleščečih oblekcah.

Takole so bili oblečeni nacisti oblečeni, ko so delali genocid nad geji. Na video ker vidim, da nekaj veš in se rada izobražuješ:

.https://www.youtube.com/watch?v=jZkzmfUjpwA&pp=ygUPd2VpbWFyIHRyaWFuZ2xl

Tako ugotavljam, da so v večini držav kjer je homoseksualnost kazniva, operacije spremembe spola zakonite.

Heteroseksualizem je očitno bolan. Prepričan sem, da množično hetero moški, ko grejo njihove ženske od doma oblačijo njihove moderce in gate in si ga drkajo na to.

 

Konec koncev ugotoviš, da so tradicionalni heteronoirmativneži ista zadeva kot trans aktivisti. In da družba posiljuje punčke z roza in barbikami, fantke z avti, ima različna pravila za njih je ista zadeva, kot če spustiš lgbtq trans aktiviste v vrtec, da otrokom razlagajo, da je spol občutek in ga lahko spremeniš.

Zdaj bo vedno več tega. Ko bosta tvoja otroka šla v šolo, jih bojo morda še v šoli to učili. Čedalje več otrok bo zmedenih in bojo pristali na zdravljenju s hormoni. Nažalost pa pravzaprav to družba otroke že stoletja uči. Ljudje tega ne razumejo.

 

 

To je zame pedofiliranje otrok.

New Report

Close