Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu KAKO SE….

KAKO SE….

samozadovoljujete? Na kakšen način? Sami? Pred partnerjem…?????

lp

sam…ker sem samski…in lepo na rokce…kot to počnemo fantje :))…če si samska se pa tut ti oglasi…če nei rada sama to delala :* papa

Sama……

kratko in jedrnato…a resnično al? 🙂

Pa mi kar uspeva……..

ja super da ti…a drgač tut samska…da prakticiraš sama, al ne

samska sem kokr za koga…..

ja zanimivo to…hm…masš mail?

Imam samo glede na to, da sem samska kokr za koga mislim da ni za javno objavo žal…..

ja itak..in če ga jaz teb dam…potem bi ti meni po meilu poslala svoj mail..in bi ga le jaz vedel…evo moj mail [email protected]

🙂 kako je vse preprosto……

itak…

…lepo…..

tukaj je pa vse utihnilo….noben nič več ne napiše….dejmo še kaj napisat.

Dones je čuden dan. pridejo boljši, vlažnejši…

ne bom ti tu pisala direktno kako,ker je nacinov velik in stvar posameznika kako mu paše…lahko ti rečem le, da je vedno drugace in paše tudi to delat ko se oba in gledava en drugega..ali to delam samo jaz in je on opazovalec ali dela on in jaz gledam…nacinov veliko…domisljija naj dela…

Tudi približno tako, kot je napisala Sara*

Poglej, no. Praviš, da ne plonkaš. Tvoje mnenje pa je enako. Mater, da ni spet ista fora. Ti is sara in KIR in še kdo. Pa se pejt potem trojčke. kako? Tale tema je potem ravno prava. Samozadovoljevanje. Ker nikjer nobenega ni.

:)))
Tile smeškoti so za tvoj komentar, bacek
pri nas je sicer isto kot pri sari* – kakor kdaj zapaše…

bacek…saj ves, da sm jaz zenska kot ti, on pa moski..en in edin..pogresam pa dons krena in -mm;)..no veš res ne, mislis si pa lahko;)..

Ne, zopet ne plonkam. Kaj čem, če je pa res, da tudi to občasno počneva (gledava drug drugega) – ona leži in se prijema za klitoris, jaz stojim zraven in dražim moje one. Al ni to isto, kot je napisala Sara*?

KIR..nehi me strasit, kaj če si ti moja ljubezen..madona;)

Ja, isto je.

Sara, ne vlač mi moških tle na forum (sicer sta ta dva kar v redu deca), sam jaz mam rad ženske in to še pa še.
No, zdej naju pa še bacek govori, da sva eno in isto! Kar povejva ji, da imam jaz tisto, kar imata vidve le občasno, vidve pa tisto, kar jaz trenutno nimam, pa bi zelo rad mel!

Bi pa bil rad!

New Report

Close