Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se informirate?

Kako se informirate?

Spodaj berem, da večina ne bere dnevnih časopisov in revij – kako se pa obveščate o aktualnih dogodkih? OK, vem, da sem profesionalno deformirana, ma si ne predstavljam, da bi dan začela brez listanja po časopisu…

pri jutranji kavici v lokalu, radio, net…

na hitrco poklikam, preletim in preberem kar me zanima, pogledam tudi kak video… noben aktualni dogodek mi ne uide

Ra SLo + Teletekst RTV SLO, včasih dnevnik SLO 1 in Odmevi. Da bi se jezila zaradi komentarjev in pristranskih poročil v naših dnevnikih? Upam, da nikoli več!

O dnevnih dogodkih na bbc.co.uk, dnevnik.si, delo.si, tiskano izdajo Dela sem odpovedala v casu prenove stanovanja in takrat ugotovila, da pravzaprav dobro opravim brez nje – kupujem jo iz sentimentalnih razlogov ob sobotah zaradi Sobotne priloge, ceprav od aprila naprej (odkar so odstavili EHMja) vsakic posteno godrnjam. Narocena sem na Mladino, Geo, Zivljenje in tehnika, VIP, Kmecki glas, Moj mali svet, strokovne cajtnge, pri starsih preberem pa se Mag, Demokracijo in Druzino. Skoraj vsak mesec kupim tudi amerisko izdajo Playboya in Ampak.

Zapravim kar nekaj, ampak se mi zdi, da bi mi brez tega zamrznila pamet. Na sreco hitro berem!:)))

SG

New Report

Close