Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se odzvati na žaljivce?

Kako se odzvati na žaljivce?

Mene nobena mara ne, sploh take k so po portalih… Ko jim nastavim špegu kaj hitro zbežijo…

Jih pa je ene par v reali, s katerimi smo dolgoletni prijatelji, in to mi zadostuje, doma pa imam njrajši mir.

Mene nobena mara ne, sploh take k so po portalih… Ko jim nastavim špegu kaj hitro zbežijo…

Jih pa je ene par v reali, s katerimi smo dolgoletni prijatelji, in to mi zadostuje, doma pa imam njrajši mir.[/quote]

ja, brezveze trošenje enegije za nekatere,ki ti niso dorasli..jaz imam tudi najraje mir,včasih celo večkrat izklopim telefon,ko mi kdo pošilja smse,ki ga ne maram a pa klice
res imam rada svoj blaženi mir

Hmm, privlačno razmišljanje… A se ti da mi mal svilozofirat zakaj je mir svoboda po tvoje?

In posledica česa je potem nemir?


Lahko mu vljudno poveš, da seksaš le s pismenimi, pa še ti morajo izpolnit določene pogoje. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hmm, privlačno razmišljanje… A se ti da mi mal svilozofirat zakaj je mir svoboda po tvoje?

In posledica česa je potem nemir?[/quote]

mir je zame svoboda zato, kmer me dejansko nič ne guši, kar si jaz osebno ne želim….nimam rada,da se sprai nekdo name,kot nake pijavke,ki me sesajo-mir mi daje dosti večjo moč in pogum
nemir pa je,če si nekaj žeiš pa ne dobiš..kakšen krof???


To pomeni, da tudi drugi na portalih le “raziskujejo” a ne? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne boš verjela, ampak točno to je recept za take primitivce. Potem pa prosjačijo za pijačko. Govrim iz izkušenj. Seveda pa ne grem na pijačko. Zveš pa marsikaj o ljudeh na ta način.
Ugotoviš, da so ti primitivci v resnici največji revčki. Misliš, da so eni vzvišeni, samovšečni tipi. V resnici so pa uboge reve, ki jih nihče ne mara in potem prosjačijo za zmenek. Prej pa primitivni. Veliko zveš o ljudeh na tak način.

Mene nobena mara ne, sploh take k so po portalih… Ko jim nastavim špegu kaj hitro zbežijo…

Jih pa je ene par v reali, s katerimi smo dolgoletni prijatelji, in to mi zadostuje, doma pa imam njrajši mir.[/quote]

Ja, zakaj pa visiš na portalih? Zgoraj si pisal, da si bil nekoč tako neumen (s tem seveda kažeš, da žališ vse ostale, da smo neumni, a ne), zdaj pa pišeš v sedanjiku?
Še vedno raziskuješ portale? Le zakaj?

Marko, dober si 🙂

Ne boš verjela, ampak točno to je recept za take primitivce. Potem pa prosjačijo za pijačko. Govrim iz izkušenj. Seveda pa ne grem na pijačko. Zveš pa marsikaj o ljudeh na ta način.
Ugotoviš, da so ti primitivci v resnici največji revčki. Misliš, da so eni vzvišeni, samovšečni tipi. V resnici so pa uboge reve, ki jih nihče ne mara in potem prosjačijo za zmenek. Prej pa primitivni. Veliko zveš o ljudeh na tak način.[/quote]
A ne, to, da potem postanejo prijazni, ni posledica tega, da bi se kesali ali pa da si jih ti s čarobno paličico spremenila 😀

Ta njihova nenadna zainteresiranost je posledica tega, da so naleteli na žensko, ki se jim je zoperstavila (s tem pokazala nek interes zanje, čeprav negativen – there is no such thing as bad publicity), zato je zanimiva. Ne zato, ker bi se zamislili nad svojimi dejanji, kar hoče (meni nerazumljivo) dosečt avtorica =) Naslednji deklini bodo že spet pisali grde stvari, brez skrbi.

Razumem, da hočeš nekaj izvedet o ljudeh. Jaz osebno še o sebi premalo vem, tako da me taki osebki sploh ne zanimajo, nočem jih niti spreminjat, naj bojo kjer so, ne obstajamo v svetu en drugega 🙂

Hmm, privlačno razmišljanje… A se ti da mi mal svilozofirat zakaj je mir svoboda po tvoje?

In posledica česa je potem nemir?[/quote]

mir je zame svoboda zato, kmer me dejansko nič ne guši, kar si jaz osebno ne želim….nimam rada,da se sprai nekdo name,kot nake pijavke,ki me sesajo-mir mi daje dosti večjo moč in pogum
nemir pa je,če si nekaj žeiš pa ne dobiš..kakšen krof???[/quote]

No no, počakva mal s krofi, morva prej skomunicirat…

Po moje je pa takole:

Svoboda človeka pomeni, da se obvladuje, in je posledično lahko miren, ker bo znal izbrati izmed vsega kar mu nasproti pride v lajfu mir, kar je z njega dobro,saj ta prinaša srečo.

Prostaštvo človeka pa pomeni, da ga nekaj žene, ne ve pa da lastni nemir, in posledično sam(a) išče, največkrat prostaške užitke, ker sreče sploh pozna ne…

Tako se ljudem na portalih dogaja, da se postavijo v center na pozicijo kjer lahko izbirajo, v naprej pa vejo da ne bodo nič “kupili”, temveč si samo ogledujejo, brez kakršne koli lastne odgovornosti, saj te niti ne poznajo. Veliki večini že sama pozicija moči izbiranja zadostuje za potešitev nemoči lastnega brzdanja, manjšina je pa celo tako zelo uboga na duhu, da celo verjamejo, da se da na instant način ustvariti okusno zgodbo. Seveda ko metuljčki odletijo, so vsega drugi krivi…

Človek ki se ne obvlada niti toliko, da bi znal v resničnem življenju sam s sabo živeti, niti približno ni zmožen dostojnega partnerstva. Kaj šele tisti, ki ubirajo bližnjice čez net, in se tam pustijo vodit kot blejajoče ovce…

Avtorica opisuje prostaštvo moških tam, ne vidi pa ubogosti v lastne duhu… … in zato se s prostaki mora ukvarjat, ker edino oni ji lahko ozavestijo njeno ubogost…

A bi se lahko strinjala z mojim razmišljanjem? Dobim krof?

Brklc, glavno je, da si tudi ti na portalih. Preberi si vse kar si napisal o ljudeh na portalih. Da se boš videl v tem.

mir je zame svoboda zato, kmer me dejansko nič ne guši, kar si jaz osebno ne želim….nimam rada,da se sprai nekdo name,kot nake pijavke,ki me sesajo-mir mi daje dosti večjo moč in pogum
nemir pa je,če si nekaj žeiš pa ne dobiš..kakšen krof???[/quote]

No no, počakva mal s krofi, morva prej skomunicirat…

Po moje je pa takole:

Svoboda človeka pomeni, da se obvladuje, in je posledično lahko miren, ker bo znal izbrati izmed vsega kar mu nasproti pride v lajfu mir, kar je z njega dobro,saj ta prinaša srečo.

Prostaštvo človeka pa pomeni, da ga nekaj žene, ne ve pa da lastni nemir, in posledično sam(a) išče, največkrat prostaške užitke, ker sreče sploh pozna ne…

Tako se ljudem na portalih dogaja, da se postavijo v center na pozicijo kjer lahko izbirajo, v naprej pa vejo da ne bodo nič “kupili”, temveč si samo ogledujejo, brez kakršne koli lastne odgovornosti, saj te niti ne poznajo. Veliki večini že sama pozicija moči izbiranja zadostuje za potešitev nemoči lastnega brzdanja, manjšina je pa celo tako zelo uboga na duhu, da celo verjamejo, da se da na instant način ustvariti okusno zgodbo. Seveda ko metuljčki odletijo, so vsega drugi krivi…

Človek ki se ne obvlada niti toliko, da bi znal v resničnem življenju sam s sabo živeti, niti približno ni zmožen dostojnega partnerstva. Kaj šele tisti, ki ubirajo bližnjice čez net, in se tam pustijo vodit kot blejajoče ovce…

Avtorica opisuje prostaštvo moških tam, ne vidi pa ubogosti v lastne duhu… … in zato se s prostaki mora ukvarjat, ker edino oni ji lahko ozavestijo njeno ubogost…

A bi se lahko strinjala z mojim razmišljanjem? Dobim krof?[/quote]
Zelo dobro si napisal,zelo poučno,vendar raven inteligence nima vsaki iste.Ljudje zelo plitko razmišljajo,res preveč površno.Če ima človek velik problem že v sebi ziher nebo nič pametnega dobil,ker nakšnih problemov in pritoževanj ni nihče lačen poslušati.Jamranja pa itak nima nihče rad.Jaz ne iščem nikjer nikogar,ker imam v reali veliko šans,ampak se ne zapletam.Z mano se ne more nihče igrati,ker sem dokaj resne sorte,nisem naivna.
Brklc dobiš krof plus kakšen podaljšek zraven….

Glej, nič ti nočem, le tvoje bivanjske navade sem izkoristi za debato z nekom drugim. Če se počutiš užaljeno ali kakorkoli drugače prizadeto, bi znalo biti da je moje pisanje resnica, saj prav ta največkrat najbolj boli…
Energijo ki jo usmerjaš name, pa bi bilo bolj pametno trošiti z branjem knjige Priložnost ali skušnjava; Silvano Fausti.

Hmm, pa ne da se spet potrjuje rek: “isti ptiči skupaj letajo”? Drugače si ne znam razlagati tvojega odziva na moje pisanje. Če ga pa primerjam z avtoričinim, ko energijo raje trosi zunaj sebe z ihtavim oporeknjem, hkrati pa ne zna brati niti toliko, da bi ozavestila da sem jaz bil na teh potralih, in se tudi nekaj naučil, pa lahko rečem samo to, da “tiha voda bregove dere”…

S spoštovanjem!


To pomeni, da tudi drugi na portalih le “raziskujejo” a ne? :))[/quote]

Marko, v čem je po tvoje razlika med priložnostjo in skušnjavo?

Mene nobena mara ne, sploh take k so po portalih… Ko jim nastavim špegu kaj hitro zbežijo…

Jih pa je ene par v reali, s katerimi smo dolgoletni prijatelji, in to mi zadostuje, doma pa imam njrajši mir.[/quote]

Ja, zakaj pa visiš na portalih? Zgoraj si pisal, da si bil nekoč tako neumen (s tem seveda kažeš, da žališ vse ostale, da smo neumni, a ne), zdaj pa pišeš v sedanjiku?
Še vedno raziskuješ portale? Le zakaj?

Marko, dober si :)[/quote]

Tole sem pa spregledal.

Tudi v reali se da spoznati ljudi ki so na portalih, kljub temu da jaz nisem. Pa tudi čez mon sem jih nekaj spoznal. Se pač družim večinoma z samskimi, in med pogovori vprašam tudi to.

Hmm, pa ne da se spet potrjuje rek: “isti ptiči skupaj letajo”? Drugače si ne znam razlagati tvojega odziva na moje pisanje. Če ga pa primerjam z avtoričinim, ko energijo raje trosi zunaj sebe z ihtavim oporeknjem, hkrati pa ne zna brati niti toliko, da bi ozavestila da sem jaz bil na teh potralih, in se tudi nekaj naučil, pa lahko rečem samo to, da “tiha voda bregove dere”…

S spoštovanjem![/quote]

brklc pa ptice so tudi zelo svobodne,ko tako lepo letajo po zraku,prav občodujem jih vedno

A ti mene mal kuriš? Ali je moje pisanje tako prozorno? Ali si dejansko spontano tole napisala?

No kakorkoli že, dejansko sem ti vrgel bombico, da vidim če si želiš in si zmožna brati “med vrsticami”, in boš povezala…
Se opravičujem, faza spoznavanja pač…

[sup]Ker vidim priložnost…[/sup]

Mene nobena mara ne, sploh take k so po portalih… Ko jim nastavim špegu kaj hitro zbežijo…

Jih pa je ene par v reali, s katerimi smo dolgoletni prijatelji, in to mi zadostuje, doma pa imam njrajši mir.[/quote]

Vidiš brklc, tule pišeš v sedanjiku. Torej sklepam, da si tudi na portalu. Ali na več njih?
Saj veš, iste ptice skupaj letajo :).

A ti mene mal kuriš? Ali je moje pisanje tako prozorno? Ali si dejansko spontano tole napisala?

No kakorkoli že, dejansko sem ti vrgel bombico, da vidim če si želiš in si zmožna brati “med vrsticami”, in boš povezala…
Se opravičujem, faza spoznavanja pač…

[sup]Ker vidim priložnost…[/sup][/quote]

še preveč dobro vidim, mogoče celo preveč za nekoga..

Mene nobena mara ne, sploh take k so po portalih… Ko jim nastavim špegu kaj hitro zbežijo…

Jih pa je ene par v reali, s katerimi smo dolgoletni prijatelji, in to mi zadostuje, doma pa imam njrajši mir.[/quote]

Vidiš brklc, tule pišeš v sedanjiku. Torej sklepam, da si tudi na portalu. Ali na več njih?
Saj veš, iste ptice skupaj letajo :).[/quote]

Zgoraj sem pojasnil kako živim. edino socialno omrežje ki ga uporabljam je mon, pa še to se bo kmalu nehalo, ko bom začel delat. Drugače pa nimam nikakršnih no name mejlov, ne fb, ne skype, nič kar ni nujno ptrebno, ker znam ločevati med potrebo in željami v smislu komuniciranja, ter oboje tudi brzdati.
Če te moti da sem v tvoji temi, povej.

treba bo iti v knjižnico spet po knjige

In kaj vidiš ko mene bereš? Pa prosim ne preveč cukra.

[/quote]

In kaj vidiš ko mene bereš? Pa prosim ne preveč cukra.[/quot

ja vidim marsikaj..cukra pa ne sme biti,moji zobeki morajo biti zdravi,mogoče pa mi kdaj vržeš čez mon kaki lešnik

OHohoho, midva sva se pa že tipkala… …pa ni dolg nazaj, knede?

No zdej pa povej, a ni res da grizem sam tolk da paše?

New Report

Close