Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se odzvati na žaljivce?

Kako se odzvati na žaljivce?

OHohoho, midva sva se pa že tipkala… …pa ni dolg nazaj, knede?

No zdej pa povej, a ni res da grizem sam tolk da paše?[/quote]

ja, ja fajn ščipneš,saj prav tak,no mene še nisi
mogoče pa si ti rak po horoskopu, rakci radi ščipnejo kjer najbolj boli-v RESNICO

OHohoho, midva sva se pa že tipkala… …pa ni dolg nazaj, knede?

No zdej pa povej, a ni res da grizem sam tolk da paše?[/quote]

ja, ja fajn ščipneš,saj prav tak,no mene še nisi
mogoče pa si ti rak po horoskopu, rakci radi ščipnejo kjer najbolj boli-v RESNICO[/quote]

Jaooo ženske… A lahk ugibam kdo si?

ja, ja fajn ščipneš,saj prav tak,no mene še nisi
mogoče pa si ti rak po horoskopu, rakci radi ščipnejo kjer najbolj boli-v RESNICO[/quote]

Jaooo ženske… A lahk ugibam kdo si?[/quote]

sm hčerka od matere in očeta-tako so mi rekli

Hahahaha, naša mami in moj oči, ane?

Ti, a tebe ni nič sram da sva avtorici ukradla temo in jo do konca zasmetila?

Avtorica, oprosti za tole. Nič slabega ti nočem, vem pa da te boli moje pisanje in smetenje. To sem naredil namenoma, da boš imela priliko malo razmisliti o svojem početju.

Povem ti samo še to, da se NIKOLI ne kupuje ko nekaj rabiš, ker si obremenjen z potrebo, ter posledično zgrešiš željo…

Vse dobro!

Se tudi jaz opravičujem avtorici, ker sva z brklc si pisala in naredila gozdove.

mir je zame svoboda zato, kmer me dejansko nič ne guši, kar si jaz osebno ne želim….nimam rada,da se sprai nekdo name,kot nake pijavke,ki me sesajo-mir mi daje dosti večjo moč in pogum
nemir pa je,če si nekaj žeiš pa ne dobiš..kakšen krof???[/quote]

No no, počakva mal s krofi, morva prej skomunicirat…

Po moje je pa takole:

Svoboda človeka pomeni, da se obvladuje, in je posledično lahko miren, ker bo znal izbrati izmed vsega kar mu nasproti pride v lajfu mir, kar je z njega dobro,saj ta prinaša srečo.

Prostaštvo človeka pa pomeni, da ga nekaj žene, ne ve pa da lastni nemir, in posledično sam(a) išče, največkrat prostaške užitke, ker sreče sploh pozna ne…

Tako se ljudem na portalih dogaja, da se postavijo v center na pozicijo kjer lahko izbirajo, v naprej pa vejo da ne bodo nič “kupili”, temveč si samo ogledujejo, brez kakršne koli lastne odgovornosti, saj te niti ne poznajo. Veliki večini že sama pozicija moči izbiranja zadostuje za potešitev nemoči lastnega brzdanja, manjšina je pa celo tako zelo uboga na duhu, da celo verjamejo, da se da na instant način ustvariti okusno zgodbo. Seveda ko metuljčki odletijo, so vsega drugi krivi…

Človek ki se ne obvlada niti toliko, da bi znal v resničnem življenju sam s sabo živeti, niti približno ni zmožen dostojnega partnerstva. Kaj šele tisti, ki ubirajo bližnjice čez net, in se tam pustijo vodit kot blejajoče ovce…

Avtorica opisuje prostaštvo moških tam, ne vidi pa ubogosti v lastne duhu… … in zato se s prostaki mora ukvarjat, ker edino oni ji lahko ozavestijo njeno ubogost…

A bi se lahko strinjala z mojim razmišljanjem? Dobim krof?[/quote]
Jaz se ne morem strinjat s tem. Če moški pride na portal prosjačit za seks, ga bo tudi vzel, če mu ga mična gospodična ponudi. Ti si pa napisal, da se pridejo takšni ljudje tja naslajat, samo ogledovat. Mogoče, samo mogoče si pisal o sebi, ki si bil tam, kot praviš z raziskovalnimi nameni in res nisi imel namena nič izbirat?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


To pomeni, da tudi drugi na portalih le “raziskujejo” a ne? :))[/quote]

Marko, v čem je po tvoje razlika med priložnostjo in skušnjavo?[/quote]
Da prvo se ni zgodilo, drugo pa se je? 🙂 Ne vem, s čim povezuješ to vprašanje in kaj bi rad slišal.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Eh, zakaj se opravičujeta? Nisem pričakovala opravičila. Sta pač pokazala svoj značaj, to je vajina pravica.

Eh, zakaj se opravičujeta? Nisem pričakovala opravičila. Sta pač pokazala svoj značaj, to je vajina pravica.[/quote]
.
Zato ker tako čutiva in misliva da je prav. To je odločitev ki deluje iz naju, in nima nikakršne zveze kaj kdo pričakuje ali ne, saj sva midva tista, ki odločava kakšna hočeva biti napram zunanjem svetu. Tukaj se prav lepo po šolsko v temelju pokaže naš različen pristop k življenju.

Tudi z kazanjem najinega značaja se ne morem strinjati. Značaj človeka v največji meri določa njegov karakter, in nima nikakršne zveze z človekovimi vrednotami. Tko je lahko kolerik ali melanholik pošten ali ne. Le načina v dejanjih sta različna…

Marko, ako me imaš za sogovornika ki hočem nekaj slišat, je resnica iz mojega kota edino v tem, da je to tvoje stališče. Sicer pa se ob tvojem pisanu doživljam nevrednega debate, saj očitno res ne znaš razložiti enega izmed osnovnih bivanjskih načel, kaj šele, da bi se znal asertivno izražati.

Eh, zakaj se opravičujeta? Nisem pričakovala opravičila. Sta pač pokazala svoj značaj, to je vajina pravica.[/quote]
.
Zato ker tako čutiva in misliva da je prav. To je odločitev ki deluje iz naju, in nima nikakršne zveze kaj kdo pričakuje ali ne, saj sva midva tista, ki odločava kakšna hočeva biti napram zunanjem svetu. Tukaj se prav lepo po šolsko v temelju pokaže naš različen pristop k življenju.

Tudi z kazanjem najinega značaja se ne morem strinjati. Značaj človeka v največji meri določa njegov karakter, in nima nikakršne zveze z človekovimi vrednotami. Tko je lahko kolerik ali melanholik pošten ali ne. Le načina v dejanjih sta različna…

Marko, ako me imaš za sogovornika ki hočem nekaj slišat, je resnica iz mojega kota edino v tem, da je to tvoje stališče. Sicer pa se ob tvojem pisanu doživljam nevrednega debate, saj očitno res ne znaš razložiti enega izmed osnovnih bivanjskih načel, kaj šele, da bi se znal asertivno izražati.[/quote]

brklc če bi še jaz enkrat kdaj želela v šolo iti bi želela samo tebe imeti za profesorja…


V bistvu je tako, da te ne poznam, zato te nimam za “nikogar” in bolj kot ne, tipam. Zato pa sem napisal, da ne vem, na kaj se vprašanje navezuje in kako ga povezuješ z debato. Z drugimi besedami, nisem ga razumel, zato tudi nisem odgovarjal, vsaj ne resno. Ni se potrebno čutit nevrednega zaradi ene šale.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A dej no? A zdej je pa že konc šolanja??? Ejejejj…

A dej no? A zdej je pa že konc šolanja??? Ejejejj…[/quote]

mogoče pa kdaj dobim to priložnost,priložnost zamujena ne vrne se nobena
do smrti se vsi ućimo

A dej no? A zdej je pa že konc šolanja??? Ejejejj…[/quote]

mogoče pa kdaj dobim to priložnost,priložnost zamujena ne vrne se nobena
do smrti se vsi ućimo[/quote]

Priložnosti se ne dobi, njo se prepozna znotraj sebe, zase in za drugega (narediti nekaj dobrega), ko ti nekaj ali nekdo pride naproti. Jaz sem jo že prepoznal, ti pa očitno še ne… Če pa si jo, kaj te ovira da je ne izkoristiš? Pa ne da skušnjava kokodakanja o očitu in mamici in strah človeku stopiti pred oči?
Glej, smo odrastli ljudje, tebe sem prepoznal tudi kot zrelo do te mere, da mi je s teboj vredno komunicirati tudi na drugačen način. In to tudi jasno povem, kaj boš pa ti s tem naredila, je pa tvoja stvar.

mogoče pa kdaj dobim to priložnost,priložnost zamujena ne vrne se nobena
do smrti se vsi ućimo[/quote]

Priložnosti se ne dobi, njo se prepozna znotraj sebe, zase in za drugega (narediti nekaj dobrega), ko ti nekaj ali nekdo pride naproti. Jaz sem jo že prepoznal, ti pa očitno še ne… Če pa si jo, kaj te ovira da je ne izkoristiš? Pa ne da skušnjava kokodakanja o očitu in mamici in strah človeku stopiti pred oči?
Glej, smo odrastli ljudje, tebe sem prepoznal tudi kot zrelo do te mere, da mi je s teboj vredno komunicirati tudi na drugačen način. In to tudi jasno povem, kaj boš pa ti s tem naredila, je pa tvoja stvar.[/quote]

No vidiš ,potem pa le nismo tako slabi ljudje,ker nam življenje ponuja priložnost.Velik problem bi bil, če je nebi bilo.Jaz sem jo že zdavnaj prepoznalla in je moja globoka želja.Ja zrelo pa kar razmišlja,navihana pa tudi znam biti,kar ni slabonamerno.Takšna oseba,kot si ti in ki želi z mano komunicirati je to v meni v veliko čast.Takšnih ljudi ne srečaš vsak dan, pa lahko jih ogromno spoznaš.
Včasih je nekdo zelo poseben….marmelado imaš rad?

Boš morala res mal k meni v šolo… Le pridi! Za ceno marmelade, btv. zdej se mastim z jagodno in višnjevo od male Pikice, ti razložim zakaj po moje je mir posledica svobode, zakaj noben človek ni slab, kako nam življenje ponuja tudi skušnjave, v čem je razlika med priložnostjo in skušnjavo,… in take rči… Vmes pa nabereva še čemaž. Če se pa zmeniš z špargljevko, bom pa sploh zadovoljen…

Boš morala res mal k meni v šolo… Le pridi! Za ceno marmelade, btv. zdej se mastim z jagodno in višnjevo od male Pikice, ti razložim zakaj po moje je mir posledica svobode, zakaj noben človek ni slab, kako nam življenje ponuja tudi skušnjave, v čem je razlika med priložnostjo in skušnjavo,… in take rči… Vmes pa nabereva še čemaž. Če se pa zmeniš z špargljevko, bom pa sploh zadovoljen…[/quote]

Ful lepo,da ti pikica kaj odstopi.Meni je ona prav cartkana,pa še slaba ni po srcu,če tebe tako spoštuje.Čemaž pa je super zadeva,pa še nadihaš se svežega zraka.Avgusta pa so borovnice za nabrat tudi-jaz jih imam zelo rada.Šparglji pa so velik afrodiziak,še te lahko kaj raztrga potem,previdnost pri tem ni odveč

Hahaha, nimam jaz z tem težav, res ne… So me ženske na vse načine že sprobale, in mi je v čast da lahko povem, da nikoli nisem nasedel. Vedno sem se sam odločil.

Kaj pa ata in mama pravita, kje živiš?

Hahaha, nimam jaz z tem težav, res ne… So me ženske na vse načine že sprobale, in mi je v čast da lahko povem, da nikoli nisem nasedel. Vedno sem se sam odločil.

Kaj pa ata in mama pravita, kje živiš?[/quote]

pa jaz sem doma bogu za hrbtom,štajerka sem pristna

O, štajerke ste pa fejst babe! Sem delal tudi po vaših krajih nekaj. Jaoo, kaj sem dobrega bil postrežen… Dedci pa so tudi pravi, le način kako to večinoma kažejo je meni mim… Sem Delal v Dramljah, jaooooo dedci!!!
Take, pokončne ljudi vas doživljam.
O meni lahko marsikaj prebereš, zato se nebi ponavljal, pa tudi tudi veliko ljudem sem trn v peti, zato moram pazit kaj pišem od osebnih podatkov javno. Lahko pa se prijaviš in se tipkava na zs.

O, štajerke ste pa fejst babe! Sem delal tudi po vaših krajih nekaj. Jaoo, kaj sem dobrega bil postrežen… Dedci pa so tudi pravi, le način kako to večinoma kažejo je meni mim… Sem Delal v Dramljah, jaooooo dedci!!!
Take, pokončne ljudi vas doživljam.
O meni lahko marsikaj prebereš, zato se nebi ponavljal, pa tudi tudi veliko ljudem sem trn v peti, zato moram pazit kaj pišem od osebnih podatkov javno. Lahko pa se prijaviš in se tipkava na zs.[/quote]

Jaz nisem iz Dramelj,vendar vem kje so.Brklc pa ti si brez dlake na jeziku in to mi je všeč.Tisočkrat je bolje, da ti človek v obraz pove kaj je narobe,kot pa da ti da tisto narobe prav.Ljudje se na napakah učimo.Ja sem prijavljena tudi…ja pa še enkrat čemaž je res ok,ker je zelene barve,mi je najljubša barva

No da vidmo če ti bo tole všeč:

Doživljam te kot osebo s katero je nekaj narobe. Sicer imaš toliko nabildan razum da znaš prepoznati sebi primerno družbo, vendar si čustveno ranjena in te je strah navezovati nove odnose. Nepotešena si v prvi vrsti po posvečenem času, takoj zatem pa po potrditvah. Željo po dotikih si najverjetneje potlačila najglobje.
Ako bi bila pravilno izgrajena oseba, z zaceljenimi čustvenimi ranami, bi bila odprta za življenje, ter mi že zdavnaj poslala zs.;-)

Dopuščam pa možnost, da se že poznava v živo, in samo izkoriščaš priložnost za debato z menoj ker si v reali vzamem manj časa zate kot si želiš. Če je slučajno temu tako, in si doma v okolici Ptuja, ti povem da me s takim tvojim dejanjem samo odbijaš od sebe.

No da vidmo če ti bo tole všeč:

Doživljam te kot osebo s katero je nekaj narobe. Sicer imaš toliko nabildan razum da znaš prepoznati sebi primerno družbo, vendar si čustveno ranjena in te je strah navezovati nove odnose. Nepotešena si v prvi vrsti po posvečenem času, takoj zatem pa po potrditvah. Željo po dotikih si najverjetneje potlačila najglobje.
Ako bi bila pravilno izgrajena oseba, z zaceljenimi čustvenimi ranami, bi bila odprta za življenje, ter mi že zdavnaj poslala zs.;-)

Dopuščam pa možnost, da se že poznava v živo, in samo izkoriščaš priložnost za debato z menoj ker si v reali vzamem manj časa zate kot si želiš. Če je slučajno temu tako, in si doma v okolici Ptuja, ti povem da me s takim tvojim dejanjem samo odbijaš od sebe.[/quote]

Z mano ni nič narobe, le zakaj bi bilo.Ne želim ti nič slabega,pa potrditev tudi ne iščem.Meni je bilo v veselje, da sem spoznala tako razgledenega kot si ti.Oprosti no..ne poznam te iz reale
zanimivi si ti….ja priznam imam nakšne brenze v sebi,ker dobro poznam situacijo kako je v reali

Res je, s teboj ni nič narobe. Se opravičujem. Pač pa tako doživljam tvojo lastnost. Strah. Posledično imaš bremze… …ker slabo poznaš situacijo v reali… Resnica po moje pa je ta, da te (še vedno) vodijo privzgojeni vedenjski vzorci.
Ko se boš tega losala, boš videla kao je življenje čudovito, in da niso vsi moški pra*sci ki bi samo nekaj hoteli.
Meni ne moreš narediti nič slabega, ker jaz tega nočem.

Res je, s teboj ni nič narobe. Se opravičujem. Pač pa tako doživljam tvojo lastnost. Strah. Posledično imaš bremze… …ker slabo poznaš situacijo v reali… Resnica po moje pa je ta, da te (še vedno) vodijo privzgojeni vedenjski vzorci.
Ko se boš tega losala, boš videla kao je življenje čudovito, in da niso vsi moški pra*sci ki bi samo nekaj hoteli.
Meni ne moreš narediti nič slabega, ker jaz tega nočem.[/quote]

brklc hvala za tvojo ugotovitev,nihče ni popoln,še najmanj pa jaz.Življenje mi je prelepo in sem zadovoljna,nič ne jamram.Res mi je ok,sem večni optimist juhej!!!

New Report

Close