Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se otresti starega občasnega prijatelja?

Kako se otresti starega občasnega prijatelja?

Prebrala sem že podobne teme tu gori, tud na drugih forumih in me zanima, kaj ste točno naredile tiste, ki vam moški s preteklosti ni dal miru.

Bilo je vse samo začasno, niti seksala nisva, bili so poljubi, šlatanje in tako bolj najstniško vse skupaj.
Bila sem samska in sem rabila pozornost moškega, bil mi je všeč in sem šmirala z njim in še z enim. On je hotel otroka in vzel vse skupaj preresno, jaz sem pa hotela končat šolo, nisem niti razmišljala o temu in ker je bil vsiljiv, sem ga na grd način odstranila iz življenja, jaz pa dobila klofuto in zmerjanje. Mogoče sem si zaslužila, ker sem bila res zlobna, on si je pa tudi.

Je doma z iste ulice in je videl, da sem si uredila vmes življenje z drugim, zaljubiš se čez noč a ne? Takšni smo ljudje. Tudi on je imel neko drugo žensko vmes. Evo, noseča sem, nosim zaročni prstan in februarja imam rok. Odkar me je videl s trebuhom je, kot da sem eurojackpot. Mojmu takoj pristopi, laže na dolgo in široko, kako sem bila z njim noseča in vidim, da mu mogoče verjame in se na ta račun kregava. Moški rečete, da ne verjamete, v resnici vas pa grize ali verjeti ali ne in iščete dokaze o svojem prav, to sem dojela. Srečali smo se vsi skupaj in je isto rekel meni v face, da sem hotela njegovega otroka in me je pustil, ker sem bila posesivna, da sem pa k sreči imela spontani splav in kr neki vglavnem mesece in datume si je namislil kdaj naj bi to bilo. Moj pravi, da mi verjame, samo občutek imam da ga grizejo njegove laži. Škodoželjen je postal in ljubosumen, ker nisem izbrala njega.
Bil je občasni malo boljši prijatelj in rada bi, da se mi izbriše z lajfa in pozabi name, pa mi ne uspe, ker je vztrajen. Tiste ki ste izkušene, kako ste to dosegle?

 

V rokavicah se dela s takimi, samo odvetnika si dobi in prijava na policijo, nato pa sodišče in ga še iztožiš za odlično odškodnino.

Nekaj podobnega.
Stvar je zelo dobro rešil moj sedanji, ki mu je rekel, da ga moja preteklost z njim ne zanima in da se o tem ne bo več pogovarjal.
Od takrat sem imela popoln mir.

Kot ti je napisal ta pred menoj, preteklost je preteklost. To moraš dopovedati dedcu, temu pa spustit eno šakona gobec. Ne pustit, na konc bo rekel, da ga še zdaj varaš z njim, tvoj oa verjel in boš s frocom ostala sama.

Nekateri rečejo temu karma je pa le zakon vzroka in posledice.. igrala si se z njim v njemu pomembni stvari namesto samo rekla, da ti je do malo sračkanja pa bi se te ze v štartu losal. Kaj se tako bojite povedati po resnici kaki so vaši nameni ne pa se igraz z človekom ker rabiš bildanje ega…
Ne odobravam pa ne tvojega ne njegovega obnašanja, je pa to le zakon vzroka in posledice, slej ko prej vas igrače trofne nekje…

Človek te je užalil in tvojega tipa tudi. Na še eno besedo lahko odreagirata oba vidva samo še z jasnim pojdi stran ali pa eno na gofljo.

Druge poti tukaj ni. Menda ne bosta dovolila, da en papak serje po vama in vajinem še nerojenem otroku?

Velika verjetnost je, da imaš opravka z osebo, ki ima borderline osebnostno motnjo. S tako osebo ne gre na lahek način, ker je glava lahko zelo razštelana in zblojena.

Ne razumem, zakaj sploh tvoj in ti komunicirata z njim, torej z neuravnovešenimi in škodoželjnimi ljudmi, ki so del tvoje preteklosti ali zgodovine !?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ta tvoja “karmična logika” svete preproščine deluje na podoben način: nekemu psihično neuravnovešenemu posesivnežu, ki je bil celo fizično nasilen, je bil ego ranjen, ker ni prenesel zapustitve, sedaj pa ima (po tvoje) vso pravico, da svojega bivšega kvazi partnerja spremeni v žrtev, se znaša nad njim in se vpleta v njegovo zasebno življenje po letih in več, ker je to “pravična posledica”.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne razumem, zakaj sploh tvoj in ti komunicirata z njim, torej z neuravnovešenimi in škodoželjnimi ljudmi, ki so del tvoje preteklosti ali zgodovine !?
[/quote]

Tako je.Ko začne…gresta brez besed naprej.Ga ignorirata…In ko bo videl, da odziva ni…ga ne bo več veselilo krakat…

Ta tvoja “karmična logika” svete preproščine deluje na podoben način: nekemu psihično neuravnovešenemu posesivnežu, ki je bil celo fizično nasilen, je bil ego ranjen, ker ni prenesel zapustitve, sedaj pa ima (po tvoje) vso pravico, da svojega bivšega kvazi partnerja spremeni v žrtev, se znaša nad njim in se vpleta v njegovo zasebno življenje po letih in več, ker je to “pravična posledica”.
[/quote]
Nič ni moja karmična logika. Jaz jasno zapišem, da ne odobravam ne njegovega ne njenega početja, ker sta oba delovala nezd. Ona se je poigrala z njegovimi čustvi, ob tem pa naletela na takega, ki ji je vrnil dodatno. Zakon vzroka in posledice. Njo zato ker je sedaj noseča in v vezi to ne opere greha, da se je z tistim poigrala.


Nič ni moja karmična logika. Jaz jasno zapišem, da ne odobravam ne njegovega ne njenega početja, ker sta oba delovala nezd. Ona se je poigrala z njegovimi čustvi, ob tem pa naletela na takega, ki ji je vrnil dodatno. Zakon vzroka in posledice. Njo zato ker je sedaj noseča in v vezi to ne opere greha, da se je z tistim poigrala.
[/quote]

Ti to gledaš skozi lastno doživljajsko prizmo projekcijske želje, ker te je nekoč moški zapustil
– vzrok čustvene prizadetosti in zamere, ki jo še vedno držiš v sebi, da ga zaradi tega čaka posledica – kazen za storjene “grehe” ali povračilno trpljenje, ker mu to privoščiš kot poravnavo.

In seveda bog je na tvoji strani kot nevidna kozmična sila, ki vse ureja, nagrajuje “pravične” (sem se spet sama prištevaš) in kaznuje “nepravične” (vsi ostali, ki so te prizadeli), čemur ti praviš vzrok in posledica.

In to, kar avtorica opisuje, nima nobene veze s tem (s tabo) oziroma z dejstvom, da je ta bivši moški manijak z osebnostno motnjo (zalezovalec) in gnilim značajem (lažnivec in spletkar). In prav nič mu ni dolžna, ravno narobe bi bilo, če bi ostala z njim.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ti to gledaš skozi lastno doživljajsko prizmo projekcijske želje, ker te je nekoč moški zapustil
– vzrok čustvene prizadetosti in zamere, ki jo še vedno držiš v sebi, da ga zaradi tega čaka posledica – kazen za storjene “grehe” ali povračilno trpljenje, ker mu to privoščiš kot poravnavo.

In seveda bog je na tvoji strani kot nevidna kozmična sila, ki vse ureja, nagrajuje “pravične” (sem se spet sama prištevaš) in kaznuje “nepravične” (vsi ostali, ki so te prizadeli), čemur ti praviš vzrok in posledica.

In to, kar avtorica opisuje, nima nobene veze s tem (s tabo) oziroma z dejstvom, da je ta bivši moški manijak z osebnostno motnjo (zalezovalec) in gnilim značajem (lažnivec in spletkar). In prav nič mu ni dolžna, ravno narobe bi bilo, če bi ostala z njim.
[/quote]
Jaz opisujem iz splošnega vidika omenjenega zakona. Z mano res nima nobene veze ker jaz take izkušnje nimam niti ne bom imela, ker se ne igram s čustvi drugih. Niti me ni moški zapustil, tako da ta tvoja predvidevanja o meni, ki nisem tema teme so čisto brezvezna a vešš. No če pa pišeš skoti svoje izkušnje pa ne projeciraj name.

V boga pa ne verjamem.
Vzrok in posledica pa obstajata v vsem okoli nas in je naravni zakon in nima veze z tvojim napletanjem o pravičnem in nepravičnem. V tem zakonu se gre za resnico in ne pravico ter ne krivico. Pač je naletela na sebi enakega.

Sicer pa, če bi bila ona zdrava se ne bi poigrala z nekom in to zato ker ji je bilo dolgčas in je hotela malo pozornosti in bildanja ega ane..


Jaz opisujem iz splošnega vidika omenjenega zakona. Z mano res nima nobene veze ker jaz take izkušnje nimam niti ne bom imela, ker se ne igram s čustvi drugih. Niti me ni moški zapustil, tako da ta tvoja predvidevanja o meni, ki nisem tema teme so čisto brezvezna a vešš. No če pa pišeš skoti svoje izkušnje pa ne projeciraj name.

V boga pa ne verjamem.
Vzrok in posledica pa obstajata v vsem okoli nas in je naravni zakon in nima veze z tvojim napletanjem o pravičnem in nepravičnem. V tem zakonu se gre za resnico in ne pravico ter ne krivico. Pač je naletela na sebi enakega.

Sicer pa, če bi bila ona zdrava se ne bi poigrala z nekom in to zato ker ji je bilo dolgčas in je hotela malo pozornosti in bildanja ega ane..
[/quote]

A gre za naključje, da vsak, ki tako rad omenja zakone, da se vidi vedno na dobri strani teh zakonov, ki čaka, da bodo izvršeni nad “slabimi” ljudmi.
Zakaj je to tako? Zato, ker v sebi drži zamero in jezo, ter pasivno čaka na provračilne ukrepe “kozmosa” nad ljudmi, ki so mu prizadejali krivico.

Zakoni so v fiziki in matematiki, če gremo na področje biologije, je že vse bolj ohlapno, kaotično, ko vidiš, da je bog ali narava lahko zelo neusmiljena.

V boga še kako verjameš, saj to dokazuješ z vero o neki višji sili, ki ureja vse skozi vzrok in posledico. Larifari vzrok in posledica, saj kaj so recimo otroci naredili komu žalega, pa so oboleli za rakom. Židje, ki so umrli v koncentracijskih taboriščih, te tako simplicistično versko razmišljanje postavlja v vlogo brezsrčneža, ker verjameš, da nekje v ozadju tiči vzrok za to, kar se jim je dogajalo.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A gre za naključje, da vsak, ki tako rad omenja zakone, da se vidi vedno na dobri strani teh zakonov, ki čaka, da bodo izvršeni nad “slabimi” ljudmi.
Zakaj je to tako? Zato, ker v sebi drži zamero in jezo, ter pasivno čaka na provračilne ukrepe “kozmosa” nad ljudmi, ki so mu prizadejali krivico.

Zakoni so v fiziki in matematiki, če gremo na področje biologije, je že vse bolj ohlapno, kaotično, ko vidiš, da je bog ali narava lahko zelo neusmiljena.

V boga še kako verjameš, saj to dokazuješ z vero o neki višji sili, ki ureja vse skozi vzrok in posledico. Larifari vzrok in posledica, saj kaj so recimo otroci naredili komu žalega, pa so oboleli za rakom. Židje, ki so umrli v koncentracijskih taboriščih, te tako simplicistično versko razmišljanje postavlja v vlogo brezsrčneža, ker verjameš, da nekje v ozadju tiči vzrok za to, kar se jim je dogajalo.
[/quote]

Ne grejo ti predvidevanja o meni.. 😀
Zato se raje posveti temi teme, jaz to nisem.

Ne grejo ti predvidevanja o meni.. 😀
Zato se raje posveti temi teme, jaz to nisem.
[/quote]

Čitam te kot odprto knjigo!

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Čitam te kot odprto knjigo!
[/quote]
Tudi malo ne :D… če pa imaš mokre sanje na laži ka kaj ti jaz čemm.. hehe..

Povej mu da ce ne bo odnehal, da mu bos zrihtala mesto na psihiatriji.

Takega tipa se ne znebiš zlahka, žal. Ker to so bolani ljudje in spremenit ne moreš. Najlažje je da se odseliš, blokiraš cifro, vse možne kontakte, ker drugega žal ne pomaga. Sem morala skozi podobno sranje.

Dedu povej da takoj ko bo mogoce bo sel stabo k ginekologu zdej si glih noseca, pa naj vprasa na licu mesta, ce si kdaj mela karkoli o splavu. Cetud bi bil spontan bi da sla v bolnico na pregled ce je vse vzuni.
In ce opazis da ti ne verjame bos nardila pizdarijo.ne se pstit jebenim dedom. Ceb tvoj bil dec bi ga pocu na gobec ne pa da noseco zensko stresira kao ti verjame ti pa vidis da ne.
Pa se. Pozanimi se s kom zivi ce s stastarimi. Sej ves gres ke pa poves kaj pocne. Pa ce bi 100x blo res, te mora pustit pri miru.
Al pa 3sipce pa naj ga zrukajo.

Podpis pod tole!
Pa še kako drži.

Jaz sem 5 let zgubila zarad takega tipa. Ki sploh ni imel interesa da bi bil res skup z mano. Je reko mislim da enkrat,dvakrat to da mu starši ne dovolijo da se z mano druži. Vedo je ves čas da želim več od njega pa je rabil filanje ega.

Imela sem skoraj isti problem. Dušila me je misel na to, da bi sploh nadaljevala z njim. Manj sem odpisovala in se odzivala njegovim klicom bolj je bil grob in psihično vsiljiv. Žaljiv, zasledoval, se vozil mimo moje hiše, najslabše je bilo ko se je prikazal v moji službi. Delal dramo in pizdakal. Ušla sem skozi zadnja vrata domov, ker je dobil že jasni odgovor da ne bo nikoli nič iz tega. 6 let starejši in nedorasel. Zanimivo je, da pokažejo svoj psiho obraz šele ko so zavrnjeni. Pri meni se je to dogajalo zelo dolgo. Sedaj 3,5 leta kasneje imam super ljubečega partnerja. Od začetka najinega spoznavanja je partner vedel vse o tem. Da ne bi prišlo do istih problemov kot pri tebi. Se zdaj se včasih poheca ko ga vidi na cesti kako glavo tiši v tla. Srečna sem in tudi midva pričakujeva majhno punčko v februarju.

Defenitivno imata oba tu noge v dreku po domačen povedano. Se pravi ti si ga zavedla se dajala dol z 2 tipa ali več mu dajala upanje, poljubi itd. Ko se je zaljubil in vse ti pa si se igrala z njim ter z njegovimi čustvi. Sedaj ko pa je iz ljubezni prišlo sovraštvo, ker je ugotovil da se igraš z moškimi in si hudobna oseba, pa rabiš nasvet, kako ga odstraniš z zivljenje. Povedal ti je v faco kaj ti je moral, in to je resnica. Ne razumem kako lahko ponoči spiš, ker nimajo nobene vesti (skratka imaš psihološko motnjo narcasist, sociopat). Lahko ti dam samo en nasvet in ta je poišči si psihologa, če zeliš imeti priblizno normalno zivljenje v prihodnosti in rešiti kanček svoje duše . Če bi imela kaj sočutja in vesti bi se mu opravičila ter mu rekla da je bilo med vama preveč zadev in bo bolje da gresta vsak svojo pot. Skratka kaj takega bi bilo človeško.

Je pa res, da je od šibek moški karakterno. Ker ko je opazil kaj delaš bi te moral odstranit iz zivljenja. Skratka ti nisi za zvezo ampak za ulico.

Takšne zenske z takim obnašanjem se mi gabijo.

Reci mu, da si zadrogirana in bolna. Povej mu, da imaš neko hudo bolezen, ki je močno nalezljiva. To ti povem iz prve roke. Jaz sem bila v enega full zaljubljena. On se je mene rešil tko, da je rekel, da je na trdih drogah. Hura minila me je ljubezen.

New Report

Close