Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se približati nekomu, ki se ne razjasni

Kako se približati nekomu, ki se ne razjasni

🙂


Preberi si ta tvoj stavek:” glej če je nekomu do prijateljstva bo povedal. če pa mu ni bo pa pustil človeka pri miru.” Torej jaz ga pustim pri miru, kar pomeni, da ne želim prijateljstva?
[/quote]

nekdo mora začeti – ti govoriš,da bi prijateljstvo, hkrati pa pisariš, da pustiš vse,da nimaš kaj zgrešiti… če pustiš vse – potem že ne želiš dovolj prijateljstva. Si mu povedala kaj želiš izrazila – če si in te je zavrnil – pol ok si naredila vse… če nisi rekla nič, in samo bereš neka dejanja med vrsticami po svoje – zato,da imaš zase izgovor,da lahko rečeš, da pustiš vse v na miru, potem nisi naredila nič in ti že ni dovolj pomembno prijateljstvo.

Kdor molči devetim odgovori.
Če tega ne razumeš, potem si ti retardirana. On ti je povedal vse kar rabiš vedeti.

Kaj bi ti sploh rada od tega tipa, individualna druženja, ena na ena, samo vidva? A da se vam pridruži pri skupinskih službenih kofetih?

V svojem prvem komentarju v tej temi sem napisal, da je avtor teksta fajn.
Vedeti morate, da sodelujete na vrhunskem superfantastičnem forumu.

On ne želi, da se mu približaš. V bistvu je kar pošten, ker ti takoj da vedeti, pri čem si.

Ni druge razlage kot ta, da si ti avtist in posledično slabo bereš socialne interakcije. Če ne bi kaj hitro ugotovila in predvsem razumela, da mu ni do tvoje družbe.

Moški zelo rad igra vlogo lovca.

nekdo mora začeti – ti govoriš,da bi prijateljstvo, hkrati pa pisariš, da pustiš vse,da nimaš kaj zgrešiti… če pustiš vse – potem že ne želiš dovolj prijateljstva. Si mu povedala kaj želiš izrazila – če si in te je zavrnil – pol ok si naredila vse… če nisi rekla nič, in samo bereš neka dejanja med vrsticami po svoje – zato,da imaš zase izgovor,da lahko rečeš, da pustiš vse v na miru, potem nisi naredila nič in ti že ni dovolj pomembno prijateljstvo.
[/quote]

Pred časom sem mu to omenila v sporočilu na Fb. Vendar je v sporočilu beli krog in kljukica. Enak znak se je pojavil ko sem znanki voščila za rojstni dan in nikoli dobila odgovora. Sklepam, da morda sporočila nikoli ni dobil. Da mi znanka ne bi odgovorila ne verjamem, saj se poznava iz otroštva. Kaj pomeni beli krog s kljukico ne vem. Nisem njegova prijateljica na Fb ker ne vem, če je sploh prav da mu pošljem prošnjo za prijateljstvo. Ker v glavnem ne vem nič in ker je on tiho je pač tako kot je. Zavedam se, da je to služba in katero imam rada. Če bi vedela, da je odgovor pusti me pri miru, o še k vam sploh ne bi obrnila. Vse je čudno.

Pred časom sem mu to omenila v sporočilu na Fb. Vendar je v sporočilu beli krog in kljukica. Enak znak se je pojavil ko sem znanki voščila za rojstni dan in nikoli dobila odgovora. Sklepam, da morda sporočila nikoli ni dobil. Da mi znanka ne bi odgovorila ne verjamem, saj se poznava iz otroštva. Kaj pomeni beli krog s kljukico ne vem. Nisem njegova prijateljica na Fb ker ne vem, če je sploh prav da mu pošljem prošnjo za prijateljstvo. Ker v glavnem ne vem nič in ker je on tiho je pač tako kot je. Zavedam se, da je to služba in katero imam rada. Če bi vedela, da je odgovor pusti me pri miru, o še k vam sploh ne bi obrnila. Vse je čudno.
[/quote]

jaoj pa ta virtuala – a osebnega stika ne poznate… meni gre ta virtuala že prav na jetra. Vprašaš osebno pa je in takoj veš pri čem si… ne pa to j.ajcanje fb, pa sporočila, kljukice, prošnje za prijateljstvo in ne vem kaj še. največ šteje oseben pogovor.

uporabljaš socialna omrežja, a jih ne znaš. naj ti pomagam, pomeni, da ne en ne drugi nista prebrala tvojega sporočila. zakaj, ne vem, nisem v njuni koži (verjetno je to dobro).
enako slabo se znajdeš v realnem življenju. siliš v ljudi, ki ne želijo preživljati ekstra časa s tabo in misliš, da bi se morali družit s tabo, ker si si ti tako zaželela.

Problem je, da v nikogar ne rinem.

Ni druge razlage kot ta, da si ti avtist in posledično slabo bereš socialne interakcije. Če ne bi kaj hitro ugotovila in predvsem razumela, da mu ni do tvoje družbe.
[/quote]

Kakšna oseba si, da ponižaš ljudi z avtizmom? Kaj bi bilo narobe, če tudi bi bila avtist? Kaj bi bilo narobe? Zagotovo sem raje oseba avtist, kakor oseba, ki lahko nekaj takega zapiše. Veš kaj, v življenju se nam vrne vse, tudi zate bo karma poskrbela. Žalostno kakšni ljudje so na tem forumu, groza.

Res se vprašam v kakšni družbi ljudje v Sloveniji živijo. Ko berem komentarje je večina takšnih, ki druga ne znajo kot pljuvati po drugemu. Mar res Slovenci ne poznate drugačne kulture. Prav ta nadutost je pripomogla k temu, da sem se pred leti odselila iz Zlovenije. Sem mislila, da se je v tem času kaj spremenilo, pa vidim, da še vedno ostaja mišljenje na istem nivoju. En tolče svoje, kakšna afna sem, drugi vstaja kako vsiljiva sem, tretji žali avtiste…. Pa kaj je z vami ljudje? Mar ste res vsi tako zagrenjeni. Človek vpraša za nasvet, a ga popljuvajo v eno. Mar ste res tako nezadovoljni s svojim življenjem. Ko pogledam druge objave ista imena zmeraj pljuvajo, ponižajo.. Pa saj v Sloveniji ne more biti bolje. Ni politika kriva, politika je samo zrcalo ljudi. Mar res v življenju nimate ničesar, kar vam bi dalo smisel v življenju. Je res Forum edina stran kjer lahko spustite svoj ventil? Žalostno, res žalostno kako majhni ste nekateri. Glede moje zadeve, pa hvala za kritiko, a na tej strani je primisivna kritika. Vedno znova me prepriča Einstein ko je zapisal: Samo dve stvari na svetu sta neskončni, vesolje in človeška neumnost. In veste kaj, sem dama, ampak v pravem pomenu besede, zato vsem primitivcem in osebi o kateri pišem…. življenje je prelepo, da bi si ga grenila z neumneži. Fuck of ali po domače…

V tem komentarju ne razumem najbolj zadeve. Kako pa misliš vsiljiva? Človeka pustim pri miru! Ne drezam vanj, delam svoje delo in ne hodim v bližino njega. Star pregovor pravi, če te kdo rabi te bo našel in tako tudi sem. No, če to pomeni biti vsiljiv hmmm?? Kaj bi pa naj spremenila, ko se z vsemi ljudmi dobro razumem? Imam zlate sodelavce, veliko smeha je med nami, dobre volje, in mi je takšno obnašanje tuje. Seveda spoštujem odločitve drugih, jih sprejemam in zakaj že bi se mogla spremeniti? Ni me sram priznati, da bi mi bilo všeč, da bi se nam kdaj pridružil pri klepetu, popil kakšno kavo, vendar razumem, da je to njegova odločitev. In prav zaradi tega ga pustim pri miru. Ker mi kod oseba, kolikor sem ga lahko spoznala je ok, bi bila vesela kakšnega vašega nasveta.
[/quote]

Ne rini vanj. Več kot enkrat ti je dal vedeti, da s tabo ne želi imeti opravka, pa še ne daš miru in iščeš načine kako mu priti blizu. Takšno obnašanje ni spoštovanje in sprejemanje odločitev drugih.
Človek nate ne trzne in to je dovolj dober znak, da te ni v njegovi bližini. Dobro razumeš njegov odgovor, ker veš, da ti ne pusti blizu in na forumu iščeš potrditev, da si fajn oseba. Zanj nisi.
Sploh se več ne ukvarjaj z njim.

Kakšna oseba si, da ponižaš ljudi z avtizmom? Kaj bi bilo narobe, če tudi bi bila avtist? Kaj bi bilo narobe? Zagotovo sem raje oseba avtist, kakor oseba, ki lahko nekaj takega zapiše. Veš kaj, v življenju se nam vrne vse, tudi zate bo karma poskrbela. Žalostno kakšni ljudje so na tem forumu, groza.
[/quote]

Najprej hvala za smeh, do solz, do solz. Ampak, čakaj, čakaj malo. Kakšna oseba si, da ponižaš ljudi z avtizmom? Kaj bi bilo narobe, če tudi bi bila avtist?

To dvoje ne gre skupaj. Po eni strani si se razburjaš, da če te nekdo primerja z avtistom, da je to žaljivka, v isti sapi pa se sprašuješ kaj je s tem narobe. Kar je ironično povsem v skladu s tvojim prvotnim vprašanjem.

Viš, da ima ta ubožec povsem prav, da se ti izogiba, so ga že drugi opozorili, da ima opravka s sila dramatično osebo.

NE DA SE MU! A veš, kaj to pomeni, da se nekomu NE DA? Ne, nima veze z ljubeznijo ali zavrnitvijo ali katerimkoli bullshitom. Samo nima toliko v sebi, da bi ti povedal, da mu ni do tega.

Komu iščeš izgovore? Če te nekdo noče v svoji družbi te noče, pika. Izogibaj se ga. Te bo že minilo

Je pač oseba, ki iz vljudnosti posluša tvoje brbljanje, čeprav mu gre skozi eno uho, skozi drugo ven. Tebi to ugaja, ker rada govoriš, ni pa ti všeč, če drugi preveč govorijo in ti mogoče celo kaj ugovarjajo. On pa upa, da čimprej neha, saj ga tvoji monologi kaj si jedla, kje si pohajala, ne zanimajo preveč, ampak ga bolj zanimajo kakšni avti, računalniki ali podobno.

Torej bi šla rada na kavo z njim. Pa si ga povabila na kavo?
Ker če ga nisi res ne razumem zakaj te čudi da ne sedita na kavi.

Sem napisala v tisto Fb sporočilo, ki pa ga nikoli ni prejel, vsaj tako pravijo drugi. Sporočilo je v belem krogu z robom in kljukico. Prav zaradi tega, kot si lahko razberete komentarje, da sem vsiljiva, da ga naj pustim na miru, da…., nisem rekla več ničesar. Nikoli nikomur ne gnjavim, se ne vsiljujem in ne želim, da me vidi v takšni luči.


Če vama je namenjeno, bo že usoda poskrbela za to kavico ali karkoli. Morda bo pa njega nekaj gnalo in pripeljalo, ko bo pravi čas za to

Nikakor. Če ni ni, še vojska ne vzame.
Če se nekdo noč razjasnit greš dalje in ga pustiš za sabo in greš naprej z lajfom ne pa zgubljat čas, da se morda nekoč enkrat v morebitni prihodnosti nekdo zjasni. Ne bo se. Tisti ki se hoče tudi se. Ostali le meglo mešajo.

Objavi tukaj, morda vidi, se spomni in naredi kljukico ali karkoli že, hehe.

Kaj?
Torej ga nisi povabila na kavo? Tako kot normalen človek v živo recimo.
Si mu poslala sporočilo po FB. On ga ni videl. Kako to veš? Aja ker vsi ostali to pravijo 🙂 Kdo? Zakaj vsi ostali vedo za to sporočilo? Đizs ženska no. Verjami da je videl sporočilo. Isto ve da vsi okoli vaju vedo za to sporočilo. In jasno da se je umaknil. Ker se obnašaš kot 13 letnica z zmešanimi hormoni. Daj pusti človeka pri miru.

New Report

Close